KOSZULKI

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: KOSZULKI

Postprzez IraS » 22 cze 2011, o 16:01

Myślę że z koszulkami fajny pomysł i wystarczy bawełna, z termo aktywnymi może być problem z nadrukiem i dogodzeniu wszystkim, bo ktoś będzie chciał jakiegoś nord fejsa a ktoś inny mawuta czy hannaha. W przypadku bawełny niski koszt więc można sobie zrobić w różnych wersjach kolorystycznych itp. Dobrze by koszulki koordynowala jedna osoba i złożyła jedno zamówienie a chętni przed złożeniem zamówienia wyślą pieniązki, rozmiary i kolory. Ale by zrobić koszulki to musi powstać jakieś oficjalne logo forum, bo takowego nie ma. Gdy forum startowało wkleiłem na szybko jakiegoś motylka i wisi sobie do dziś. Myślę, że można by ogłosić konkurs na oficjalne logo forum (może wśród nas są osoby uzdolnione plastycznie, władające corelem). O ile takowe się znajdą można potem w ramach głosowania wybrać to które będzie się podobało większości i wstawić zamiast motylka. I wtedy ruszyć z koszulkami. Ja ze swojej strony mogę dla zwycięzcy ufundować cenną nagrodę albumową. Gdyby się okazało, że nie ma wśród nas artystów to poproszę zaprzyjaźnioną firmę Ruthenus o przygotowanie 3 propozycji loga do wyboru.
IraS
Administrator

Postprzez lucyna » 22 cze 2011, o 16:05

skazaniec napisał(a):Ja widzę - nie jestem szkotem, ale skąpy jestem:)
po pierwsze zwiększy się realny koszt koszulki i czas realizacji ponieważ:
1. wysyłasz pieniądze do Skarbinka
2. Skarbnik zamawia koszulki
3. akceptacja projektu, ustalenia co do kolorów rozmiarów (co wierz mi jest czasami dosyć trudne)
4. realizacja projektu
5. Skarbnik dostaje koszulki
6. Skarbnik rozsyła koszulki (nie ma gwarancji, że nie pomyli się)

wersja z produkcją logo IMHO jest przede wszystkim bardziej ekonomiczna czasowo - bo jak masz taki obrazek możesz sobie go nadrukować wedle uznania gdzie i jak chcesz:) i nie płacisz podwójnie za wysyłkę:)

Nie nalegam, jeżeli chodzi o termoaktywną. Na innych forach są zamawiane koszulki i nie ma problemów z dogadaniem się.

Co do nagród tego jest do licha i trochę.
lucyna
Zbanowany

Postprzez skazaniec » 22 cze 2011, o 16:13

Iras dobry pomysł. Reasumując zaczynamy od logo. Motylek nie jest zły:) jeśli masz możliwość to myślę, że warto uderzyć do prof. firmy. chyba, że wśród nas jak piszesz są władcy corela :D
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez IraS » 22 cze 2011, o 16:22

No więc jak jest jakiś władca corela wśród nas niech się tu odezwie ;). Jak do poniedziałku nikt się nie wychyli to poproszę o projekty grafików z Ruthenusa.
IraS
Administrator

Postprzez skazaniec » 22 cze 2011, o 16:28

Władco Corela nawołujemy Cię :D
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 22 cze 2011, o 17:08

Tam gdzie lucyna, tam trzy zdania. Rezygnuję z koszulki forumowej. :twisted:
lucyna
Zbanowany

Postprzez jerzumarian » 22 cze 2011, o 17:40

tak na marginesie- ten motyl sie jednak - jak piszesz Irek, z głupia frant - z tym forum teraz kojarzy. gdzies go może choćby zasygnalizować.
Napisałem o tym samodzielnym wykonaniu bo kiedys wlasnie w Lublinie wedle mojego wzoru na Czubach w takiej budce dla szpaka ktoś mi robil i to byly grosze za dwie sztuki. 20 zl za sztuke. do dzis to mam. a nawet robil mi dla przewodników i za 50 sztuk placiłem bodaj 12zł za szt. nie pamiętam ale od czego jest księgowość. sprawdze. będą więc i namiary. zrobione dobrze i do dziś istnieja te koszulki. mimo ze upływ czasu znaczący. to tylko na marginesie. ale podporządkuje sie każdej diecezji ierownictwa partii :lol: :lol: :lol:
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 22 cze 2011, o 20:34

temat się kręci,
z tym logiem to dobry pomysł , ja na pewno nic nie wymyślę, talentów takowych u mnie brak
ja też kocham czerwony :mrgreen:
Lucyna, bierz koszulkę, choćby do spania :lol:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 22 cze 2011, o 21:19

jak w końcu zmienie samochód, to se walnę takie litrerki, jak Rumuni forumowi mają, będę mogła? :D
stąd wymyśliłam sobie te koszulki, bo sam tekst bieszczadzkieforum mnie się podoba
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 23 cze 2011, o 11:54

Lidka walnij se logo:D Jerzu jak odgrzebiesz gdzie na Czubach to robiłeś to ja się zajmę kwestiami organizacyjnymi :)
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania