KOSZULKI

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: KOSZULKI

Postprzez lucyna » 25 cze 2011, o 07:14

hadamlicz1 napisał(a):Propozycja logo, pierwsza wersja. Pracuję nad czymś jeszcze, ale sądzę, że to jest już całkiem ciekawe.
Motylek to przesada, piękno w prostocie.

Wprawdzie nie chcę mieć koszulki ale muszę przyznać, że projekt jest ładny w swojej prostocie, taki elegancki.
Ostatnio edytowano 25 cze 2011, o 07:35 przez IraS, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nauczyć się cytować i nie robić cytatów ze zdjęciami, a cytowany tekst ograniczyć do niezbędnego. W tym wypadku cytowanie było całkiem bezzasadne.
lucyna
Zbanowany

Postprzez IraS » 25 cze 2011, o 08:11

To jedną propozycję już mamy, może nie będzie tak źle i będzie z czego wybrać. Ta zaprezentowana jest ciekawa a motylka jakiegoś nad górami można by było dorysować. Poddał bym też pod dyskusję kolor otoczki ;) bo może trochę wprowadzać w błąd.
IraS
Administrator

Postprzez skazaniec » 25 cze 2011, o 08:52

IraS napisał(a):To jedną propozycję już mamy, może nie będzie tak źle i będzie z czego wybrać. Ta zaprezentowana jest ciekawa a motylka jakiegoś nad górami można by było dorysować. Poddał bym też pod dyskusję kolor otoczki ;) bo może trochę wprowadzać w błąd.

Widzę Irku, że jest nas dwóch zwolenników motylka :D a otoczka - fakt - nie pomyślałem, wszak ja uczestniczę tylko w jednym forum:)
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Piotr_S » 25 cze 2011, o 09:19

Też jestem za tym, aby napis był w odwrotnym kierunku - zgodnie z ruchem wskazówek zegara, będzie wtedy czytelniejszy.
PS - o co chodzi z tym kolorem, bo ja nie w temacie?
Piotr_S
Administrator

Postprzez IraS » 25 cze 2011, o 09:22

skazaniec napisał(a):mam sugestię - ja bym zrobił początek napisu (analogicznie do tarczy zegara) na godzinie 7 :)

Też się pod tym podpisuje. Jest jeszcze jeden problem. Skrypt forum na logo przewiduje rozmiar 139x52 piksele i logo po zmniejszeniu staje się nie czytelne (patrz załącznik). Na koszulkę jest ok ale na stronę forum trzeba by chyba czytelniejszą i ciut większą czcionkę. Lub zachować tak jak jest i dopisać dodatkowo napis (zał 2).
Załączniki
lg.jpg
lg.jpg (2.15 KiB) Przeglądane 196 razy
lg2.jpg
lg2.jpg (3.49 KiB) Przeglądane 196 razy
IraS
Administrator

Postprzez skazaniec » 25 cze 2011, o 11:04

Patrz o tym nie pomyślałem - ale Twoja propozycja numer 2 wygląda całkiem przyzwoicie.
Hadamlicz 1 - czekamy:)
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez R20 » 25 cze 2011, o 15:22

To ja trochę pokrytykuję ;) Założeniem było logo na koszulkę, ten projekt zamknięty w kole jest w tym wypadku mało czytelny (nawet przy zmianie położenia tekstu). Spojrzenie na koszulkę na szlaku, drodze, ulicy itp. trwa chwilę i widz musi jednoznacznie odczytać w tym czasie tekst. Ten projekt jest OK np. w przypadku kubka - pijemy, czytamy, uwalamy sobie adres forum...
Proponuję pójść w kierunku logo KarpatyTravel (oczywiście bez plagiatowania :D ) - w układzie prostokąta jest bardziej czytelne i uniwersalne - również pod kątem logo na tym forum.
Bez podpisu.
R20
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez hadamlicz1 » 25 cze 2011, o 19:39

To moja propozycja z motylem na zielonym i na szarym tle.

Obrazek
Obrazek

Uważam je za wyjątkowo trafione.
Nad "prostokątem" można popracować, ale prawie wszystkie górskie portale i fora takie mają, więc...?
Nic mnie tak nie męczy, jak niechodzenie po górach!
Hadamlicz
hadamlicz1
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez karabin_bojowy » 25 cze 2011, o 19:43

a mam taką propozycję ..czy to pomarańczowe kółko..można zastąpić innym kolorem? jakby nie było to zielone forum :) ... 8-)
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 25 cze 2011, o 19:46

ja od dzis zgadzam sie na wszystko. jak juz tfórcy sie zdecyduja to niech wiedza ze jestem na tak
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania