KOSZULKI

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

KOSZULKI

Postprzez lidkru » 22 cze 2011, o 11:58

zaczęłam w plotkach, dostałam pozwolenie od Admina P. i sugestię, żeby ciągnąć tutaj.
Robimy sobie koszulki? Koniecznie termoaktywne. Dalsze pomysły i sugestie co do koloru, napisu, moze ktoś jakieś logo wymyśli, proszę dyskutować dużo i namiętnie, chciałabym w sierpniu już w tym cudzie paradować :mrgreen:
Pierwszy pomysł kolorystyczny -zielony, drugi-czarny. A teraz pole do popisu dla Was :)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Re: KOSZULKI

Postprzez karabin_bojowy » 22 cze 2011, o 12:30

a tak w kwestii technicznej... koszulka termoaktywna dobra to już pewien wydatek , a dodatkowy nadruk na takiej koszulce prawdopodobnie musi być wykonany w jakiś specjalny sposób, a wsio co specjalne to oczywiście droższe... więc zanim przejmiemy dalej i będziemy się podniecać projektami.... ile byłoby chętnych osób, aby faktycznie wydać powiedzmy 100 - 130 zł na koszulkę 8-) ? ... bo jeśli będzie to rząd kilku osób to po prostu chyba łatwiej zamówić sobie indywidualnie bez całej wielkiej otoczki... no chyba, że wchodzi też opcja normalnych koszulek, które mimo wszystko sądzę, że będą bardziej popularne chociażby ze względu na cenę...
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 22 cze 2011, o 12:41

z tą termoaktywna to była sugestia Lucyny. serio sa takie drogie? no to dawajcie swoje opinie
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez karabin_bojowy » 22 cze 2011, o 12:49

ja mówię o dobrej koszulce, nie bardzo dobrej, ale dobrej... no można tez pewnie wybrać coś bardzo taniego, ale ja osobiście to bym chyba nie chciała nałożyć tego na siebie... żeby nie wiem co tam było nadrukowane... sądzę, że o jakości i rodzajach koszulek termoaktywnych może coś doradzić Irek, gdyż namiętnie ich używa 8-) ... a przecież są jeszcze wersje damskie i męskie... bo to się tak dziwnie składa, że inaczej się układa w niektórych miejscach...

podsumowując .... doradzałabym dobre gatunkowo koszulki bawełniane, dostępne dla większej ilości forumowiczów w wersji damskiej i męskiej :) ... a nawet można się pokusić o dwa , trzy kolory ;)...
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 22 cze 2011, o 13:19

jesli moge cos rzec, bo sie boje odzywac zbyt otwarcie zeby nie było ze reklamuje albo kogos namawiam pomawiam obrazam
może stworzyc logo tego forum niezbyt dostępne. takie nieszeroko dostepne. i takie logo dawać do nadruku na wybrana przez siebie "czystą " koszulke- jakakolwiek by ona nie byla. ja na ten przykałd zielonego wogóle na grzbiet nie wkładam- chyba ze kamizelkie- a gusłuje w czerwieniach wszelakich. a w czarnem to jakos za gorejaco na slońcu. no chyba ze termoaktiw. może to nie dobry pomysl ale tak mi sie coś uroiło.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 22 cze 2011, o 15:09

no to ja się wypowiem:)
termoaktywnym koszulkom nie!!! koszt byłby ogromny - zresztą nie każdy chce się zgodzić na taki nadruk (bo maszyny zepsuje) proponowałbym koszulki bawełniane - przychylam się do opinii Karabina:) w sumie już Fruit of the loom robi niezłe T-shirty, które sporo się trzymają. Mają różne gramatury i nie rujnują kieszeni - koszt to c.a. 30 zl (koszulka + nadruk + projekt). Są też wersje damskie tychże koszulek. co do kolorów, to wydaje mi się z tym nie ma problemów - wybierasz z oferty i piszesz ile jakich.
Co do Jerzyowych sugestii logowych - myślę, że to dobry pomysł, zrobić jakieś ciekawe logo które byłoby na tych koszulkach - jestem jednak Drogi Jerzu zwolennikiem akcji zakupów grupowych.
dostrzec należy zatem pewne ograniczenie - mianowicie jak to wysłać????? przecież wykonawca koszulek nie wyśle ich do kilkunastu (kilkudziesięciu) osób na różne adresy w ramach jednych kosztów wysyłki.
Czyli - Jerz Forumowy ma rację - zróbmy zrzutkę na projekt fajnego wypasionego logo, a każdy w swoim zakresie może je przenieść na koszulkę. Możemy nawet określić Jedyny Słuszny Wzór Koszulki, tak, żeby w miarę ujednolicić nasze uniformy :) zawsze jest wtedy możliwość dowolnych personalizacji (ja bym sobie myszkę moją na rękaw wrzucił:)
To tyle od skromnego psychopaty:)
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 22 cze 2011, o 15:34

Dobra termoaktywna to koszt około 80-100 zł. Nie nalegam
lucyna
Zbanowany

Postprzez skazaniec » 22 cze 2011, o 15:49

Wiem, tylko weź pod uwagę, że nie każdy fachowiec będzie chciał na takiej drukować - ponadto patrz powyżej moje wątpliwości co do wysyłki
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 22 cze 2011, o 15:51

skazaniec napisał(a):Wiem, tylko weź pod uwagę, że nie każdy fachowiec będzie chciał na takiej drukować - ponadto patrz powyżej moje wątpliwości co do wysyłki

Nie widzę problemu. Jedna osoba będzie zbierać pieniądze, doliczy do kwoty pieniądze za wysyłkę.
lucyna
Zbanowany

Postprzez skazaniec » 22 cze 2011, o 16:00

Ja widzę - nie jestem szkotem, ale skąpy jestem:)
po pierwsze zwiększy się realny koszt koszulki i czas realizacji ponieważ:
1. wysyłasz pieniądze do Skarbinka
2. Skarbnik zamawia koszulki
3. akceptacja projektu, ustalenia co do kolorów rozmiarów (co wierz mi jest czasami dosyć trudne)
4. realizacja projektu
5. Skarbnik dostaje koszulki
6. Skarbnik rozsyła koszulki (nie ma gwarancji, że nie pomyli się)

wersja z produkcją logo IMHO jest przede wszystkim bardziej ekonomiczna czasowo - bo jak masz taki obrazek możesz sobie go nadrukować wedle uznania gdzie i jak chcesz:) i nie płacisz podwójnie za wysyłkę:)
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Zloty i spotkania