Krąglica 2015

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Krąglica 2015

Postprzez Remi » 16 paź 2015, o 16:53

Obrazek

Obrazek

zejście..
Obrazek

Obrazek

jeszcze poczekajmy... jeszcze się nie spieszmy...
Obrazek

Obrazek
Remi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 16 paź 2015, o 18:13

lidkru napisał(a):a co tam, Lublin daleko, odważe się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ty sobie uważaj, Zorro jest wszędzie. nawet we Włocławku :mrgreen:
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez tadeks » 16 paź 2015, o 18:52

Remi napisał(a):Najpierw jeden samochód (tu pierwsze miejsce zajął Tadeks z połowicą)
Bo my mieliśmy ze Słupska najdalej i bardzo zależało nam na spotkaniu z Wami. A jak byśmy się spóźnili, to byśmy mogli się zgubić, bo Bieszczady, to nie Beskid Niski.
tadeks

Postprzez lidkru » 17 paź 2015, o 13:48

Obrazek

Remi, cuuudo!!!

a ja sobie znalazłam tokaj, co prawda nie butelce od oleju, i nie wiuśda mi przed nosem, i jakiś taki nie krąglicowy ma smak, ale od 11 X tokaj dla mnie będzie synonimem forumowego spotkania :)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Remi » 17 paź 2015, o 18:39

Lidka dziekuje :-)
Moze jak juz nabede nowy aparat to beda jeszcze fajniejsze wychodziły.
Remi

Postprzez Remi » 18 paź 2015, o 10:53

Czas rozstań jest najgorszy, ale po kolejnym moim pobycie w Bieszczadach, mam i będę miała miłe wspomnienia.
Po raz kolejny nie ważna była pogoda, a ważniejsi byli ludzie, których tam spotkałam.

Dziękuję wszystkim, że nie traktowaliście mnie jak gówniarza, choć byłam tam najmłodsza.
Krzysiowi i Grażynce – dziękuję za: przenocowanie, przygarnięcie mnie, czasem i dokarmianie, za pyszną kawę rano i codzienne rozmowy, za uśmiech i dobre serce i w ogóle za wszystko
Lidce i Jackowi – dziękuję za: pyszny obiad w sobotę (oj też o tym myślałam..), za Wasze uśmiechy i otwartość do ludzi, za rozmowy i śmiechy. A Lidce za to, co powiedziała mi na pożegnaniu(nawet nie wiesz, jak wiele to dla mnie znaczy, a czasem wystarczy słowo).
Creamcheesowi – dziękuję za: namówienie mnie kiedyś na Bieszczady, a teraz namówienie mnie na Czart Granie, bo dzięki temu spełniło się też jedno z marzeń o zobaczeniu Zorro :mrgreen: za pouczające rozmowy i poczucie humou.
Tadeksowi i Tadeksowej (Danusi) – dziękuję za: pyszne drożdżówki :mrgreen: i pyszne piwo z miodem gryczanym :mrgreen: za Wasze opowieści w trasie i potem jeszcze też, za Waszą otwartość i dobre serduszka. Danusi za porady ;)
Kresowiakowi i Kresowiakowej ;) – dziękuję za: ciepłą (!) gościnę po Krąglicy, gdy za oknem zmrożone żaby leciały :D za Wasze opowieści(!!!) za miłe mnie przyjęcie i rozmowy do nocy :)

Mam nadzieję, że wszyscy jeszcze nie raz się spotkamy. Przytulam wszystkich
Remi

Postprzez lidkru » 18 paź 2015, o 17:13

ja jednak za dużo gadam, bo nie pamiętam , co powiedziałam na pożegnanie .. Ale skoro sprawiło Ci przyjemność, to się cieszę. Acha, i żeby nie było, na pewno nie kłamałam, kłamię tylko w pracy :lol:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 18 paź 2015, o 19:33

Remi napisał(a):Dziękuję wszystkim, że nie traktowaliście mnie jak gówniarza, choć byłam tam najmłodsza
Remi, to my Ci dziękujemy, że chcesz z nami - starymi repami się zadawać :) .
Remi napisał(a):Jackowi – dziękuję za: pyszny obiad w sobotę
Jak Lidka nie ujawni w końcu co to było - zrobię to ja :roll:
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez kresowiak » 19 paź 2015, o 09:23

Po zejsciu z Kraglicy, dopiero wczoraj wieczorem wrocilem do domu./pobladzilem/. Po drodze dwa cudowne spotkania z Krzysiami /tez pobladzili?/.Dlatego tak pozno dziekuje
wszystkim uczestnikom wyprawy, za wspolne wedrowanie, biesiadowanie i wspaniale chwile spedzone razem. Kto nie byl niech zaluje.Doloze staran ,aby w przyszlym roku
bylo tak samo , albo jeszcze lepiej. Z pozdrowieniami Kresowiak.
kresowiak

Postprzez Maria z Pogórza » 19 paź 2015, o 13:59

Nie byliśmy, i żałujemy:-(
Dziękujemy za tych kilka chwil w sobotę, pozdrawiamy serdecznie - Maria i Witek.
Maria z Pogórza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania