Krąglica 2015

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Krąglica 2015

Postprzez creamcheese » 24 sie 2015, o 10:43

Nie obiecuję, że ktoś zwolni miejsce...a może to nastąpić w ostatniej chwili...więc tadeksie musisz mieć coś w zanadrzu. W ubiegłym roku nocowaliśmy w schronisku "Pod wysoką połoniną" w Wetlinie...jechałem do UG (w jedną i w drugą stronę) stopem...wracając nocą zabrał mnie ktoś autem jadącym przez bacówkę Pod Rawką do Berehów...ale słowo do słowa, gościa sumienie ruszyło i nie zostawił mnie na środku czarnego skrzyżowania tylko podwiózł pod samo schronisko. Tam wszędzie dobrzy ludzie są. A próbowałeś może Pod Małą Rawką? Godzinkę z buta to nawet wskazane jest dla lepszego snu.
Pozdrawiam.
Mam nadzieję, że Lidka z Krutulem, Krzyś z Grażynką pomogą w kwestii transportu (jakby zachodziła taka potrzeba). A jak się zbierze więcej ludzików to i busa można zawołać. :)
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez tadeks » 24 sie 2015, o 11:10

Dzięki za zainteresowanie.
Ja bym sobie poradził. Jednak w trosce o tadeksową i w szacunku dla moich siwych włosów, starych kości i stawów, chciałoby się być na miejscu, tak w kapciach na koncerty zachodzić. Dojazdki, podwózki, nie będą mi potrzebne, bo jak się zjawię, to autem. Chyba, że jakiś kolektyw.
Drugi weekend października, + wcześniejsze 4-5 dni, wygląda u mnie coraz realniej. Takie wyjazdy robiłem czasem na wariata- nawet dzień po decyzji o wyjeździe. Jak nie wypali w UG, to decyduję się na pewną kwaterę w Cisnej. Do Maniowa i na Krąglicę będę miał bliżej. A także na śniącą mi się od ubiegłego wieku(!) Matragonę.
tadeks
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 24 sie 2015, o 11:52

Miło Cię będzie wreszcie spotkać na swej/Twej drodze :)
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez krzyś » 24 sie 2015, o 15:40

My dojedziemy do UG aż (?) z Przysłupia. Nie ma problemu, byśmy zabrali kogoś po drodze i odwieźli po imprezie. @Cream mój telefon zna.

A swoją drogą @Cream - Twoja "promocja" Krąglicy 2015 na wiadomym forum chyba przyniesie niepokonany rekord frekwencji ;) .
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez creamcheese » 24 sie 2015, o 20:34

Ja nie wiem Krzysiu czy to dobrze...bo jak nas przylezie dwie i pół setki to my tą Krąglicę zadepczemy na śmierć!! Chyba zapanować będzie ciężko.
Jak się zrobi kicha to w przyszłym roku tak chyłkiem boczkiem znów gdzieś pójdziemy w kilka osób.
Pozdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez krzyś » 24 sie 2015, o 20:53

creamcheese napisał(a): jak nas przylezie dwie i pół setki
... bardziej się obawiam, że bigosu braknie... :roll:
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 25 sie 2015, o 06:04

coś Kresowiak siedzi cicho...
Kresowowiaku miły, będziecie z kolegą????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez kresowiak » 25 sie 2015, o 10:45

Juz jestem, przepraszam za spoznienie, wiadomo urlop, wyjazdy itp.Oczywiscie melduje sie na miejscu w wyznaczonym czasie.Byc moze bedzie nas dwoch,lecz kolega ma
przykry obowiazek zglosic sie w poniedzialek w pracy , aby uczyc cudze dzieci.W drodze powrotnej z Kraglicy zapraszam oczywiscie chetnych na popas na Krywe/jesli nie zabra
knie bigosu/ , oraz innych "wynalazkow". Pozdrawiam. Kresowiak.
kresowiak
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez krzyś » 25 sie 2015, o 13:51

kresowiak napisał(a): oraz innych "wynalazkow
nie zapomnij tego "wynalazku" co to, wiesz... w zeszłym roku... no.... ktoś zostawił...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez krzyś » 4 wrz 2015, o 16:41

Jest już oficjalny plakat:

Obrazek
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania