Książki, które polecamy

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Książki, które polecamy

Postprzez krzyś » 25 kwi 2014, o 17:21

Właśnie zacząłem czytać (chyba o 8 lat za późno).

Obrazek

Czy polecam? No, nie polecam... sytuacji w jakiej się można znaleźć... Poradnik znakomity!
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez jerzumarian » 25 kwi 2014, o 18:26

ania_m napisał(a):O patrz! A ja, w związku z tym, że ani Gottlandu ani Zrób sobie raj dostać w Lublinie nie mogę, kończę czytać Szczygła Láska nebeská. Krótka, ale ciekawa. O Czechach oczywiście! Myślę Jerzu, że mogłaby Ci się spodobać ;)

Czytałem. A co do dostepności, to mozna zakupowowywac przez nieta. Jest taniej. A jak się ma potrzebe czytania wiekszej ilości literek niz przeciętna w narodzie, to cena ważną jest...
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez ania_m » 25 kwi 2014, o 21:33

Ja bardzo się ograniczam z zakupem książek, bo miejsca powoli mi zaczyna brakować w mieszkaniu. Kupuję tylko te, które czytałam i stwierdziłam, że muszę je mieć, albo takie, które na 100% mi się spodobają. Takie małe zboczenie... :oops:
ania_m
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 8 cze 2014, o 12:44

Dawno mnie tu nie było, co nie znaczy ze czytam tylko program telewizyjny. Jeszcze nie skończyłem Steinbecka a juz koncze Tańczące Niedźwiedzie... I w zasadzie nie wiem czy juz pisac recenzję, bo przeca ekipa forumowa jedzie w tamte rejony to mam nadzieję że focie z tegoż parku niezwyklego wrzuca. A mnie nachodzi ochota by w tamte rejony się latem przebić, choć to dośc daleko jak na nasze palny. Sprawa reportaży Widolda Szablowskiego "Tańczące Niedźwiedzie" to swietne zestawienie problemu aklimatyzacji zabranych z niewoli niedxwiedzi od bułgarskich niedźwiednikow i wypuszczenie ich w pozorna wolność, z procesami wolnościowymi zachodzacymi w europie wschodniej w dobie transformacji ustrojowej. Ksiazkę lyka się na dwa lyki. Wczoraj wieczorem był pierwszy, a dzis wieczorem będzie drugi... Polecam z calego serca...
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez borygo22 » 23 cze 2014, o 10:45

EMERSON EGGERICHS, EMERSON EGGERICHS to autorzy książki "Miłość i szacunek"...dla ratujących swoje zawiązki.
borygo22
Stonka bieszczadzka

Postprzez bialyk » 9 gru 2014, o 19:08

Polecam książkę "Metro 2033", naprawdę fajnie się czyta. Podczas czytania jesteśmy ciekawi, co będzie działo z bohaterem, jakie będą jego dalsze losy.
bialyk
Stonka bieszczadzka

Postprzez dawidOw2 » 18 gru 2014, o 08:37

A czytaliście Dzieci z Dworca Zoo. To jest biografia narkomanki, której losy toczą sie w Berlinie. Ukazuje na faktach jak można się stoczyć by zdobyć narkotyk.
dawidOw2
Stonka bieszczadzka

Postprzez Mistroz » 30 gru 2014, o 14:20

Ja właśnie skończyłem czytać Przyjemność poznawania. Polecam fajna książka.
Mistroz
Stonka bieszczadzka

Postprzez Paczek24 » 5 sty 2015, o 12:14

Ostatnio przeczytaną książką jest "Nowe oblicze Greya " Jest to powieść dla ludzi którzy lubią romanse.
Paczek24
Stonka bieszczadzka

Postprzez koparek » 13 sty 2015, o 13:40

Nędznicy" Victora Hugo są świetni. Polecam czytałem tę ksiązkę dwa razy.
koparek
Stonka bieszczadzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtop