Kto za kim przylazł i inne przepychanki

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Bieszczadzkie chamstwo

Postprzez Zygmunt Skibicki » 30 gru 2011, o 21:27

A według jakich to standardów publikowanie prywatnej korespondencji przez jej adresata bez podania nadawcy jest naganne?
Wszak wszystko, co adresat otrzymał jakąkolwiek pocztą jest w jego wyłącznej i całkowitej dyspozycji z imieniem i nazwiskiem nadawcy włącznie, chyba że nastąpiło jakieś konkretne w tej sprawie zastrzeżenie nadawcy. Takowego w tym wypadku nie było, na co dowody są w rękach tutejszych Adminów. Tak przynajmniej kwestie tajemnicy korespondencji traktuje niejaki Boziewicz, a większego w tej kwestii autorytetu w Europie się nie znajdzie. Poza Europą zaś o Kodeksie Honorowym w takim zakresie raczej nie słyszano w ogóle.
.....
A w sprawie owej słomy, co to na siłę jest z butów wypatrywana...
Lepiej z butów niż z... głowy.
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis

Postprzez Karpatia » 30 gru 2011, o 22:12

Według jakich to standardów? Hmm, po prostu NIE WYPADA.
Karpatia
Stonka bieszczadzka

Postprzez Zygmunt Skibicki » 30 gru 2011, o 22:30

Karpatia napisał(a):...po prostu NIE WYPADA.

Otóż, wszelka w tej kwestii odpowiedzialność zarówno formalna jak i moralno etyczna adresata może wynikać wyłącznie na żądanie nadawcy, a ten potwierdził mi na piśmie, że nie ma pretensji i uznał mój postępek za słuszny, co także jest w zasięgu tutejszych Adminów. Jedyne, o co prosił, to o nieujawnianie jego personaliów, co i tak od samego początku było dla mnie oczywistym.
Ja rozumiem, że obie Panie przyłapane na... wiadomo czym pałają teraz gwałtowną chęcią odwetu, ale proponuję najpierw dobrze swe zarówno intencje jak i słowa przemyśleć, bo tak z lekka zaczyna zalatywać już nawet nie słomą, a... sieczką.
Zygmunt Skibicki

Postprzez lucyna » 31 gru 2011, o 03:23

Zygmunt Skibicki napisał(a):
Karpatia napisał(a):Trochę się Pan zagalopowałeś, bo w zeznaniach niespójność. Przypomnę o co poszło i czego Pan bronisz...

Nie Karpatio! Zaślepiło Cię kompletnie, albo teraz krętacko się wywijasz.
Mnie idzie o Waszą zdeklarowaną ksenofobię i o nic więcej!
Z dyskusji początkowej tego wątku wyłączyłem się, gdy się okazało, że i tak więcej się dzieje poza treścią wątku, czyli jak napisałem "poza kadrem". Od tego momentu, jako nie znający szczegółów zajścia w ogóle nie wnikam w pratemat tego wątku. Natomiast przeraziło mnie Wasze paranoiczne, ksenofobiczne, ocierające się o lokalny nacjonalizm widzenie reszty świata. I to jako zgubne punktuję.
Proponowałem ugodę i nie wracanie do tego, byś mogła ochłonąć i jeszcze raz to przemyśleć, ale skoro się sama dopominasz...

Człowieku ogarnij się.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Zygmunt Skibicki » 31 gru 2011, o 09:16

lucyna napisał(a):Człowieku ogarnij się.

Gdybym nie znał, to może bym się dał sprowokować do awantury...
O ile mnie pamięć nie myli, najrozsądniej było tu i... ówdzie, gdyśmy się nawzajem nie "'ruszali".
Odejdź zatem w pokoju kimkolwiek jesteś, bo znów może być przykro, gdy z kolejnego miejsca... wyproszą.
Zygmunt Skibicki

Postprzez chwastek » 31 gru 2011, o 09:36

Lucyna jest tutaj nietykalna. Rozwija forum.

lucyna napisał(a):Piotrek proszę Cię, zobacz na liczniki wyświetleń, jakąż to reklamą może być Forum.Poza tym ja też reklamuję to Forum jak mogę, staramy się w kilkoro je rozkręcać. Nie widzisz tego?
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 31 gru 2011, o 09:40

Karpatia napisał(a):
lucyna napisał(a):
Zygmunt Skibicki napisał(a):No, to mamy kontynuację tematu wątku, że tak powiem... in statu nascendi.
Ciekawe, jak długo potrwa, zanim admini nie wywalą tego tam gdzie należy?

Dziękuję.. Po raz drugi czy trzeci spotykam się z tym, że ktoś publikuje prywatne wiadomości. Temat jest rozwojowy, jak widać nasze bieszczadzkie chamstwo jest daleko w tyle za tym ogólnopolskim, a słowa o belce i źdźble nabierają nowego znaczenia. :)

To nawet już nie chamstwo, ale słoma z butów... :)

Masz rację, słoma. Pozdrawiam ze zaśnieźonych Bieszczadów
lucyna
Zbanowany

Postprzez Zygmunt Skibicki » 31 gru 2011, o 09:53

chwastek napisał(a):... Rozwija forum.

Właśnie sprawdziłem w Googlach - wysoko ten akurat wątek jest tam notowany.
Znacznie wyżej od pozostałych.
Na ksenofobii można zajechać... daleko!
Może o to chodzi... a nawet za-biega.
Zygmunt Skibicki

Postprzez Zygmunt Skibicki » 31 gru 2011, o 10:26

Szczęśliwszego Całego Nowego 2012-go Roku!
Zygmunt Skibicki

Postprzez vm2301 » 31 gru 2011, o 10:44

lucyna napisał(a):Człowieku ogarnij się.

Nie masz racji, Karpatia - wbrew oczywistym dowodom w postaci wypowiedzi w tym wątku - uparcie twierdzi, że uczestnicy dyskusji chcą to chamstwo udowodnić.

Wygląda to jakbyście jawnie dążyły do konfrontacji, jakiejś awantury...zawsze można potem napisać, że trolle z wyliczanki znów napierdalankę zorganizowały. ;)
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtop