Kto za kim przylazł i inne przepychanki

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Kto za kim przylazł i inne przepychanki

Postprzez Piotr_S » 31 gru 2011, o 10:57

Posty nie na temat wydzielone.
Nowy wątek - w ramach zapotrzebowania i sylwestrowej promocji, ponieważ inne sposoby chwilowo zawodzą - niemoderowany (przynajmniej przeze mnie), zatem ring wolny, miłej zabawy :)
Piotr_S
Administrator

Postprzez Zygmunt Skibicki » 31 gru 2011, o 11:12

wczoraj o 20:16 żem napisał(a):Ciekawe, jak długo potrwa, zanim admini nie wywalą tego tam gdzie należy?

Jest 11:07 i już jest w miejscu... właściwym.
Stara, ale Porządna, Szybka oraz Skuteczna Miotła!
Gratulacje Sylwestrowo Noworoczne!
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis

Postprzez chwastek » 31 gru 2011, o 11:17

Piotr_S napisał(a): miłej zabawy :)

Ależ nie czarujmy się - wzajemnie :D udanej lektury :lol:
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Zygmunt Skibicki » 31 gru 2011, o 14:07

vm2301 napisał(a):...zawsze można potem napisać, że trolle z wyliczanki znów napierdalankę zorganizowały.

Bo to jest prawda i to udowadnialna!
Gdyby tak podliczyć:
1. Kto z tego wątku był czy nadal jest zarejestrowany na 321... ?
2. Kto z nich, ile postów tam napisał?
3. Kto z nich, ile awantur tam wszczął?
4. Kto z nich w już trwające awantury sam się wpiął i zdecydowanie podsycał?
5. Kto z nich, ile ostrzeżeń za powyższe od Adminów otrzymał?
6. Kogo z dziś tutejszych dokładnie za awanturnictwo (Avanti-Turnictwo - nawet takie określenie tam powstało!) stamtąd wywalono?
Z tego wszystkiego gdyby policzyć średnie ważone...
No... jak myślicie STU (Szanowni Tutejsi Userzy)... kto znalazł by się na pierwszym miejscu takiego rankingu wyliczanki?
Ja na to pytanie nie odpowiem. Zainteresowani - mam nadzieję, że niewielu, albo i nikt zgoła! - sami mogą sobie to sprawdzić i... wyciągnąć wnioski.

Aha!
Wcale nie twierdzę, że byłbym na szarym końcu ww. zestawienia, ale zapewniam, że na miejscu pierwszym także nie.

Jeszcze jedno...
Żeby rozwiązać trudne, aczkolwiek może... mam nadzieję że bez żadnego znaczenia dla normalnych ludzi pytanie zawarte w nazwie tego wątku odpowiem, że z racji tego, iż Mistrzyni Avanti Turnictwa (MAT... nomen omen!) przypisuje sobie jakobym "tu za nią przylazł", to odpowiem, że to jest prawda. Tak, to jest prawda i nie ma co jej ukrywać! Tyle tylko, że wyłącznie nie do końca dopowiedziana ta prawda jest dla mnie wstydliwa. Zresztą, wcale nie tylko dla mnie...
Ta forumowa efemeryda o stu różnych twarzach i tyluż zależnie od potrzeb prezentowanych charakterach obleciała bodaj wszystkie już krajowe fora górskie. Z wielu ją wyproszono, z kilku wywalono, na jednym z for jest nawet user który specjalizuje się w wiedzy o nader burzliwych szczegółach jej "kariery internetowej", więc ktokolwiek zainteresowany forami górskimi by się tu, czy na innym z górskich for pojawił, to o każdym prawie można powiedzieć, że "przylazł tu za... nią". Pytanie tylko czy różni ludzie "przyłażą tu za nią", czy po prostu szukając miejsca w necie, gdzie można pogadać o górach, mają szansę na nią nie trafić?
Moim zdaniem mają taką szansę... jeszcze, ale jest to bardzo trudne...
Zygmunt Skibicki

Postprzez chwastek » 31 gru 2011, o 16:26

Jesteś, Piotrek, zaskoczony tym, co napisał Zygmunt? Myślisz, że kłamie?
Nie wiedziałeś o tym? Nie poznałeś lucyny?

Jedyną osobą rozłożoną na łopatki będziesz Ty sam, Piotrek. Po raz kolejny. To tylko kwestia czasu. Bo każdy, kto poznał lucynę wie, że ceni ona jedynie siebie samą a konkretniej: swoje własne samopoczucie jakiekolwiek by ono nie było. Osobiście sądzę, że czuje się ona najlepiej dopiero wówczas, jak komuś dowali.
Przypomnij sobie jak się z Tobą i Forum żegnała całkiem niedawno. I nie był to pierwszy raz.
A potem obsmarowała na faceeboku forum. Do tego momentu nie miałam nic przeciwko jej powrotowi. Ale tego typu niegodziwości nie toleruję. A Ty pozwoliłeś jej wrócić.

Myślisz, że jak teraz głośno deklaruje swoją sympatię do Twojego Forum oraz zaangażowanie w jego rozwój to nie kopnie Cię w zadek po raz trzeci?

Tak na serio, to ring, który tutaj zorganizowałeś to smutna inicjatywa i jesteś w błędzie, jeżeli myślisz, ze teraz zaczną się tutaj napierdalanki z lucyną. Ja to, co miałam do powiedzenia na temat obecności lucyny na forum napisałam już wcześniej. Te posty są Ci znane.

A ponieważ teraz dopiero lucyna oficjalnie, na forum ogłosiła swoje zaangażowanie w rozwój forum, co więcej, śmiem podejrzewać, że obecność i aktywność Karpatii na forum ma coś niecoś wspólnego z ową rozwojową działalnością ... to pozwolę sobie jedynie dodać, że gorszego lidera to to forum już mieć nie mogło. I bardzo się rozczarujesz, jeżeli uwierzyłeś, iż lucyna rozwinie Ci forum. To z powodu jej obecności tutaj inni omijają to forum.

Zazdroszczę Ci niewyczerpanych pokładów życzliwości, wielkoduszności i łaskawości ale uważam, że mógłbyś spożytkować je w lepszy sposób ... np. zaopiekować się chudym kotkiem z piwnicy bloku, w którym mieszkasz. Tego kotka Ci nie szkoda?
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Zygmunt Skibicki » 31 gru 2011, o 17:07

...ja też reklamuję to Forum jak mogę, staramy się w kilkoro je rozkręcać. Nie widzisz tego?

Skąd ja znam ten tekst...?
Ale fakt, przecież hałdę śrubek z tak "rozkręcanego" forum widać z daleka!
A na samym jej szczycie od niedawna świeci... kapliczka ku czci "uzasadnionej" ksenofobii.
Tego się nie da nie zauważyć!
chwastek napisał(a):Przypomnij sobie jak się z Tobą i Forum żegnała całkiem niedawno. I nie był to pierwszy raz.

O cholera...!
Tutaj też...?
Ostatnio edytowano 31 gru 2011, o 17:14 przez Zygmunt Skibicki, łącznie edytowano 1 raz
Zygmunt Skibicki

Postprzez lidkru » 31 gru 2011, o 17:14

a moze by tak na ten Nowy Rok wzajemnie sobie życzyć

Wziąśc 12 miesiecy, obmyc je do czysta
z goryczy, chciwości, pedanterii i lęku
i podzielic każdy dzionek na 30 albo 31 części
tak, żeby zapasu starczyło akuratnie na rok.
Każdy dzionek przyrządza się oddzielnie
biorąc po jednej części pracy,
i dwie części wesołości i humoru.
Dodac do tego:
3 kopiate łyżki optymizmu, łyżeczkę tolerancji,
ziarenko ironii i szczyptę taktu.
Następnie masę tę polewa się obficie miłością.
Gotowe danie ozdobic bukiecikami małych uprzejmości
i podawac codzennie z pogodą ducha
i porządną filiżanką ożywczej herbaty.
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Zygmunt Skibicki » 31 gru 2011, o 17:17

lidkru napisał(a):a moze by tak na ten Nowy Rok wzajemnie sobie życzyć

Nie mam nic przeciwko, ale chyba jednak do tych życzeń warto wyjść z tego szamba i dokładnie drzwi zamknąć, co by łajno się na zewnątrz nie rozlewało...
Tego się samym myciem nie załatwi.
Zygmunt Skibicki

Postprzez chwastek » 31 gru 2011, o 17:27

Bardzo ładne, lidkru. Ale chyba jakby nie w obecnym klimacie forum ...

teraz to tutaj będzie tak - i pozwolę sobie zacytować słowa obecnej Liderki forum która nwet życzenia świąteczne potrafi obsmarować kupą:

lucyna napisał(a):Święta to czas pokoju, bywało tu burzliwie więc wyciągam łapę do zgody. Oczywiście w granicach rozsądku.

Takie to czasy nastały na forum.

Zygmunt Skibicki napisał(a):O cholera...!
Tutaj też...?

Też. Szkoda gadać.
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Zygmunt Skibicki » 31 gru 2011, o 18:14

chwastek napisał(a):
Zygmunt Skibicki napisał(a):
chwastek napisał(a):I nie był to pierwszy raz.

O cholera...!
Tutaj też...?

Też. Szkoda gadać

To tylko oznacza, że nie... ostatni.
Czas by się było przyzwyczaić...
Taka "gmina"!
Zygmunt Skibicki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtop