Kto za kim przylazł i inne przepychanki

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Kto za kim przylazł i inne przepychanki

Postprzez lucyna » 30 gru 2011, o 13:45

jaNO napisał(a):A to się nam dyskutant ZS trafił na tym forum...
Strach coś napisać

Przykro mi, to moja wina. Przylazł na Forum za mną. Forum 321 gory padło więc tu mamy atrakcje a'la wyliczanka. :evil:
lucyna
Zbanowany

Re: Bieszczadzkie chamstwo

Postprzez vm2301 » 30 gru 2011, o 14:23

lucyna napisał(a):
jaNO napisał(a):A to się nam dyskutant ZS trafił na tym forum...
Strach coś napisać

Przykro mi, to moja wina. Przylazł na Forum za mną. Forum 321 gory padło więc tu mamy atrakcje a'la wyliczanka. :evil:

Lucynko, pomimo Twej atrakcyjności (intelektualnej oczywiście, bo tej fizycznej nie znam) przeceniasz myślę swój wpływ na poczynania innych. ;) :mrgreen:
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Zygmunt Skibicki » 30 gru 2011, o 18:52

vm2301 napisał(a):...przeceniasz myślę swój wpływ na poczynania innych.

Delikatniej tego już się nie da ująć, ale warto by czasem tak... dosadniej, bo rzeczywiście przypadek jest zdecydowanie nieprzemakalny na jakiekolwiek rzeczowe argumenty.

A tak przy okazji...
Dostałem przed chwilą na priv takie zapytanie:
Witaj,
przepraszam, za to zawracanie głowy na pw ale dzisiaj Basia zwróciła mi uwagę na to, że Wyliczanka jest chwilowo zawieszona - rzeczywiście tak jest. Czy wiesz coś o tym, aby całkowicie zniknęła? Czy to co pisze Lucy, że padła to pewna wiadomość czy to tylko kolejna jej prymitywna i prostacka próba, kolejna taka sama zresztą bo już kiedyś napisała do Ciebie coś podobnego, sprowokowania?
Wiesz co może się dziać z forum 321?

Umyślnie nie podaję podpisu, co by nie generować kolejnej awantury, ale Administratorzy mogą łatwo to ustalić, bo priv był z tego forum.
W sprawie zapytania wiem tylko tyle, że na pewno forum "321-góry" znów ruszy zaraz po Nowym Roku - tak zapewnia główny macher od jego walniętego teraz "motorka".
Fałszywe informacje, że jakieś forum "umarło" zwykle głoszą wykopani za to czy tamto... Fakt, że jest tam ciszej i spokojniej odkąd... wiadomo. I chwała Bogu!
Ja bym się "wieszczeniem" tej akurat autorki nie przejmował ani trochę.
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis

Re: Kto za kim przylazł i inne przepychanki

Postprzez lucyna » 30 gru 2011, o 19:06

:lol: :lol: :lol:
lucyna
Zbanowany

Postprzez Zygmunt Skibicki » 30 gru 2011, o 19:16

No, to mamy kontynuację tematu wątku, że tak powiem... in statu nascendi.
Ciekawe, jak długo potrwa, zanim admini nie wywalą tego tam gdzie należy?
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis

Postprzez lucyna » 30 gru 2011, o 19:20

Zygmunt Skibicki napisał(a):No, to mamy kontynuację tematu wątku, że tak powiem... in statu nascendi.

Dziękuję.. Po raz drugi czy trzeci spotykam się z tym, że ktoś publikuje prywatne wiadomości. Temat jest rozwojowy, jak widać nasze bieszczadzkie chamstwo jest daleko w tyle za tym ogólnopolskim, a słowa o belce i źdźble nabierają nowego znaczenia. :)
lucyna
Zbanowany

Postprzez vm2301 » 30 gru 2011, o 19:36

lucyna napisał(a):Dziękuję.. Po raz drugi czy trzeci spotykam się z tym, że ktoś publikuje prywatne wiadomości. Temat jest rozwojowy, jak widać nasze bieszczadzkie chamstwo jest daleko w tyle za tym ogólnopolskim, a słowa o belce i źdźble nabierają nowego znaczenia. :)

Przesadzasz Lucynko, wszak nie podano autora.

Jeśli to uważasz za chamstwo, to musisz sama się pokajać, bo nie raz publikujesz to co usłyszałaś od innych osób wszak w prywatnej rozmowie. ;)

Po drugie nie eskaluj problemu "bieszczadzkiego chamstwa" bo został on stłamszony w zarodku, chyba nie zależy Ci na tym, by takie hasło "podbijać w googlach" ;)
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 30 gru 2011, o 19:48

Daj spokój Wojtek, to była taka mała prowokacja. Spójrz na mój podpis obok awantaru. Po prostu nieźle się bawię. To raz, a dwa jako bieszczadzka chamka muszę stwierdzić iż zależy mi na tym miejscu, na tym żeby zarówno Jano jak i Karpatia pisali na naszym Forum więc pozwoliłam sobie ciut rozluźnić gorset.

Nie zdradzam żadnych tajemnic. Każda impreza kończy się moim pytaniem: mam o tym pisać :)
lucyna
Zbanowany

Postprzez vm2301 » 30 gru 2011, o 20:16

lucyna napisał(a):Daj spokój Wojtek, to była taka mała prowokacja. Spójrz na mój podpis obok awantaru. Po prostu nieźle się bawię. To raz, a dwa jako bieszczadzka chamka muszę stwierdzić iż zależy mi na tym miejscu, na tym żeby zarówno Jano jak i Karpatia pisali na naszym Forum więc pozwoliłam sobie ciut rozluźnić gorset.

Nie zdradzam żadnych tajemnic. Każda impreza kończy się moim pytaniem: mam o tym pisać :)

Czyli żarcik? OK. jak rozumiem bez poluzowania Twojego gorsetu Karpatia ani Jano pisać by nie mogli? ;)

Nawet jeśli napiszesz, że tego swojego Kretyna pytasz, czy możesz napisać o tym, co dziś wygrzebał, to mnie to jakoś nie zdziwi.

Fiksujesz z braku roboty :mrgreen:
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Karpatia » 30 gru 2011, o 20:44

lucyna napisał(a):
Zygmunt Skibicki napisał(a):No, to mamy kontynuację tematu wątku, że tak powiem... in statu nascendi.

Dziękuję.. Po raz drugi czy trzeci spotykam się z tym, że ktoś publikuje prywatne wiadomości. Temat jest rozwojowy, jak widać nasze bieszczadzkie chamstwo jest daleko w tyle za tym ogólnopolskim, a słowa o belce i źdźble nabierają nowego znaczenia. :)

To nawet już nie chamstwo, ale słoma z butów... :)
Karpatia
Stonka bieszczadzka

Następna strona

Powrót do Offtop