Kwatery prywatne w Ustrzykach Górnych.

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Kwatery prywatne w Ustrzykach Górnych.

Postprzez Śmietankowy Maciej » 15 maja 2014, o 20:24

Witam, w lipcu razem z dziewczyną mamy zamiar ponownie odwiedzić Bieszczady. Tym razem jednak chciałbym się zdecydować, nie jak do tej pory na namiot, ale nocleg w kwaterze prywatnej. Oczywiście poskakałem po wielu stronach na internecie, ale ogólnie mało jest opinii o takiej formie noclegu.

Jesteśmy niezmotoryzowani, stąd interesują nas Ustrzyki Górne, skąd mamy najlepszy wypad na Tarnicę, Połoniny i Rawki oraz dobry dojazd na inne szlaki.

Ponieważ, tak jak napisałem, nie jesteśmy zmotoryzowani, chciałbym się dowiedzieć głównie o kwaterach wymienionych niżej, czy są dobrze wyposażone (w sensie pościel, jakieś naczynia itp w kuchni) oraz jak jest z posiłkami (słyszałem pozytywne opinie na ten temat chyba o Pani Teresie Paraniak).

Która z tych kwater polecilibyście na wypad 4-5 dniowy?

- Noclegi Pod Szerokim Wierchem
- Kwatery Prywatne Jolanta Berezka
- Spanko u Teresy
- Noclegi z żarełkiem Teresa Paraniak
- Kwatery prywatne, Ustrzyki Górne, ul. Ustrzyki Górne 15/1 (nie mogłem znaleźć tutaj nazwy, stąd podaję adres)

Z góry dziękuję za opinie,
Śmietankowy Maciej
Śmietankowy Maciej
Stonka bieszczadzka

Re: Kwatery prywatne w Ustrzykach Górnych.

Postprzez jerzumarian » 16 maja 2014, o 08:18

Polecam Pania Tereskę i jej jadło. Warunki dobre i spokojnie mozna się tam kwaterowac
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Śmietankowy Maciej » 9 cze 2014, o 23:28

A co powiecie o pozostałych lokalizacjach? U Pani Teresy będzie ciężko zapewne z rezerwacją miejsca na lipiec z wyprzedzeniem mniejszym niż 1 miesiac... ?
Śmietankowy Maciej
Stonka bieszczadzka

Postprzez wiola » 1 lip 2014, o 21:48

A to musi być koniecznie, któraś z tych kwater? Bo ja zawsze jeżdżę do Wsi Zabitej Deskami :). To są takie domki letniskowe w Polańczyku. Niedaleko jest jezioro Solińskie, więc to dodatkowa atrakcja. Myślę, że to fajne miejsce na spędzenie tam kilku dni. Tutaj dowiesz się więcej: adres, zdjęcia itd. regulamin. Mogłabym jeszcze polecić Cyganówkę - również bardzo urocze miejsce. Życzę miłego odpoczynku :).
wiola
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 2 lip 2014, o 14:26

Jak mnie takie wpisy wkur...ą... Jest wątek o kwaterach w Ustrzykach a tu jakaś bejbe wpieprza reklame z Polańczyka. Kur.. mac... Ludzie, czy to takie trudne zalożyc nowy wątek o kwaterach w Polańczyku. A co do nazwy- akurat Polańczyk to strasznie zabita dechami dziura... bank, kilkanascie hoteli, sanatoriów , knajpa na kazdym rogu i głónej ulicy skolko godno... Mam propozycje do moderatorów,zeby takie wpisy zupełnie nie na temat wypieprzac cale a nie tylko fragmenty sprzeczne z regulaminem. Co Państwo szanowni na to?
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Piotr_S » 2 lip 2014, o 16:54

jerzumarian napisał(a):Mam propozycje do moderatorów,zeby takie wpisy zupełnie nie na temat wypieprzac cale

Dokładnie - usuwanie linka na ogół nie ma sensu. Wywalać od razu.
Piotr_S
Administrator

Powrót do Noclegi