Licencjonowany przewodnik potrzebny

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Licencjonowany przewodnik potrzebny

Postprzez Ssakolub » 24 kwi 2013, o 09:38

Witam wszystkich.
Wybieram się w najbliższym czasie z grupą szkolną na wypad w Bieszczadsy i potrzebuję licencjonowanego przewodnika z odpowiednim podejściem do młodzieży - wiecie, żeby miał gadane i potrafił zainteresować wszystkim dookoła!
Wiem,ze sztuka trudna ale może macie jakieś doświadczenia z ludźmi oprowadzjącymi wycieczki i możecie kogoś polecić?
z góry dzięki!
Ssakolub
Stonka bieszczadzka

Re: Licencjonowany przewodnik potrzebny

Postprzez alegorn » 24 kwi 2013, o 11:12

poszukaj na uczelniach, tam jest pełno skpb, skpg skg etc.

na bieszczady to 'specjalizacje' mialo warszawa, łódź, no i oczywiście woj. podkarpackie...
spora część z tych osob, ma uprawnienia panstwowe - wiec nie bedzie problemu.

oczywiscie sa jeszcze osoby zajmujace sie tym komercyjnie - a tutaj google pomoze..

z jakiego miasta ?
od gór piękniejsze są tylko góry...
alegorn
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Ssakolub » 25 kwi 2013, o 18:31

Z daleka - niewielka miejscowość Stoczek w woj. mazowieckim, powiat węgrowski!
Wiem, jakieś namiary mam - ale liczę na namiar na kogoś sprawdzonego może!
Ssakolub
Stonka bieszczadzka

Postprzez Piotr_S » 25 kwi 2013, o 19:01

Ssakolub napisał(a):ale liczę na namiar na kogoś sprawdzonego może!

Z czystym sumieniem mogę polecić Piotra Kutiaka - spełnia te warunki. Duża wiedza, młody - z młodzieżą się dogada.
W skrócie: przewodnik górski beskidzki, przewodnik Bieszczadzkiego Parku Narodowego i Muzeum Historycznego w Sanoku. Odznaczony medalem "ZASŁUŻONY DLA TURYSTYKI" przez Ministra Sportu i Turystyki w 2009r.
Wiceprezes Zarządu Okręgu Bieszczadzkiego Ligi Ochrony Przyrody, członek zarządu i rzecznik prasowy Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych "Karpaty".
Koordynator regionalny punktu konsultacyjnego Porozumienia Karpackiego "Karpaty Naszym Domem" na obszarze województwa podkarpackiego, koordynator Redyku Karpackiego Transhumance 2013 na terenie województwa podkarpackiego.
Urzędnik samorządowy ds. utrzymania zieleni miejskiej i edukacji ekologicznej, z wykształcenia leśnik.
Autor wielu publikacji o tematyce przyrodniczej.

Namiary znajdziesz na jego stronie: http://www.przewodnik-bieszczady.pl
Możesz się na mnie powołać.
Piotr_S
Administrator

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi