Lucyna Żołnierz Wyklety

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Żubryd Żołnierz Wyklęty

Postprzez lucyna » 15 lis 2009, o 16:29

Nie rozumiem czegoś. Podałam tu linki do naszych dyskusji z Magdą. Do niedawna działały. Wchodzę i co widzę. Linki zniknęły. Dlaczego?
lucyna
Zbanowany

Postprzez vm2301 » 15 lis 2009, o 17:02

Bo dyskutować musisz tu, a nie do jakiejś konkurencji odciągać czytelników.

Więc nie zrzędź ino dyskutuj. ;)

A tak poważnie, to jakoś w regulaminie nie widzę nic, co byś tymi linkami naruszyła...no może ten punkt pasuje:

16. Ostateczna interpretacja regulaminu przysługuje wyłącznie administratorom.

:mrgreen:

...skoro linkiem w stopce naruszasz punkt :

11. Zabrania się umieszczania w avatarach oraz w stopkach (podpisach) treści oraz linków do stron niezgodnych z polskim prawem oraz ogłoszeń sprzedaży.

a nikt Ci tego nie usunął, to pewnie tylko Ci sie zdawało, że taki link umieściłaś. Wtrzuć go jeszcze raz:)

Pozdrawiam:) :D
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 15 lis 2009, o 18:16

Jestem pewna, że linki działały. Nie wiem dlaczego zniknęły. Każde grzebanie w poście przez moderatora czy admina powinno być odnotowane. Tu nie adnotacji o moderacji, nie ma podanego powodu usunięcia więc nie wiem co dzieje się z moją wypowiedzią.
lucyna
Zbanowany

Postprzez lucyna » 15 lis 2009, o 18:57

@ Admin Piotr_S
Proszę odpowiedzieć na moje wątpliwości.
1. Kto zmienił treść mojego postu tak, że nie zostało to odnotowane?
2. Czy owe działanie jest zgodne z zasadami moderacji tego forum?
3. Czy jest to zgodne z netykietą?
4. Czy Administracja rości sobie prawa do ingerencji w posty userów?
5. Jaki punkt regulaminu złamałam dając linki?
lucyna
Zbanowany

Postprzez IraS » 15 lis 2009, o 19:05

Ja integrowałem w twoje posty i nie została zmieniona treść tylko usunięte odnośniki, wybacz ale nie będę robił adnotacji w co drugim Twoim poście. Temat przerabialiśmy na początku i wtedy były adnotacje. Nikt nie robi tu afery o linki zewnętrzne ale ty po prostu spamujesz. Ktoś kto potrafi wejść na to forum nie jest analfabetą internetowym i jak napiszesz w poście, że dyskusja na ten temat toczy się również na forum turystyka górska, temat taki i taki to każdy sobie bez problemu sobie tam trafi. Nie trzeba nachalnie wklejać linków w każdym poście.
IraS
Administrator

Postprzez lucyna » 15 lis 2009, o 19:09

IraS napisał(a):Ja integrowałem w twoje posty i nie została zmieniona treść tylko usunięte odnośniki, wybacz ale nie będę robił adnotacji w co drugim Twoim poście. Temat przerabialiśmy na początku i wtedy były adnotacje. Nikt nie robi tu afery o linki zewnętrzne ale ty po prostu spamujesz. Ktoś kto potrafi wejść na to forum nie jest analfabetą internetowym i jak napiszesz w poście, że dyskusja na ten temat toczy się również na forum turystyka górska, temat taki i taki to każdy sobie bez problemu sobie tam trafi. Nie trzeba nachalnie wklejać linków w każdym poście.

To, że to ty zrobiłeś to wiem. Jakim prawem zmieniłeś treść mego postu nie odnotowując tego? Proszę o usunięcie mojego profilu z tego forum o ile nie usłyszę za chwilę przeprosin.
lucyna
Zbanowany

Postprzez IraS » 15 lis 2009, o 19:20

Cytujesz co napisałem a nie czytasz tego dokladnie. Nie zmieniłem twojej wypowiedzi tylko został skasowany aktywny link który powtarza się w wielu twoich postach. PKT 7 i 16-sty regulaminu i netykiety.
IraS
Administrator

Postprzez lucyna » 15 lis 2009, o 19:24

IraS napisał(a):Cytujesz co napisałem a nie czytasz tego dokladnie. Nie zmieniłem twojej wypowiedzi tylko został skasowany aktywny link który powtarza się w wielu twoich postach. PKT 7 i 16-sty regulaminu i netykiety.

Kłamstwo.
Proszę o skasowanie mojego profilu.
lucyna
Zbanowany

Postprzez IraS » 15 lis 2009, o 19:30

Wedle życzenia twoje żądanie zostało spełnione.
IraS
Administrator

Postprzez Nic To. » 15 lis 2009, o 20:18

IraS napisał(a):Ja integrowałem w twoje posty i nie została zmieniona treść tylko usunięte odnośniki, wybacz ale nie będę robił adnotacji w co drugim Twoim poście.

No "integracją" ciężko nazwać kasowanie odnośników do innego forum. ;)
Z czysto funkcjonalnego powodu wklejenie konkretnego linka do danego tematu ułatwia odnajdywanie treści i zwyczajnie oszczędza czas. Pierwsza zasada inżynierska - jeśli coś działa - nie psuć. Słowem: nie widzę powodu żeby robić z gówna piramidę. Ale jeśli Szanowny Administrator ma masochistyczne skłonności i lubi guglować godzinami aby uniknąć posądzeń o "internetowy analfabetyzm", to jego wola. Mnie zwyczajnie wkurvia, jeśli muszę czegoś szukać zamiast wcisnąć przycisk i mieć.
Lucyna odebrała Twoje działanie jako ingerencję w treść, nie w formę, stąd poniekąd rozumiem gwałtowność reakcji. A można było rozwiązać problem mądrze. Szkoda.

Nie myślałam, że moje uprzejme i serdeczne zaproszenie stanie się zarzewiem jakiegoś w zasadzie bezzasadnego konfliktu.
Nic to.

Pozdrawiam,
Magda
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.
Nic To.
Stonka bieszczadzka

Następna strona

Powrót do Offtop