Magia Chaty... czy to dziala?

Forum Chaty Socjologa na Otrycie

Re: Magia Chaty... czy to działa?

Postprzez Bies Błądzoń » 25 mar 2010, o 17:08

Ja już wiem :D W chacie klimat rewelacyjny, szczególnie wieczory przy swiecach i kominku, coś wspanialego. Piesek szczęśliwy, kozy się pasą, a Przemek.... to tu, to tam, krząta się i ciągle coś majstruje. Jak dla mnie BOMBA, napewno będę tam wracał i polecam wszystkim szukającym naprawdę spokojnego i wyjątkowego miejsca do rozmyślań. Pozdrawiam.
Bies Błądzoń
Stonka bieszczadzka

Re: Magia Chaty... czy to dziala?

Postprzez brzeżany » 27 mar 2010, o 22:01

Igora chyba powaliło.... Przekonuje do pobytu w Chacie?? Toż to stawianie sprawy na głowie.Należy wykazac sie ,że się zasługuje na Chatę!
Co do mitycznych czasów "..przewodników.. ' i zasad; otryt wiele razy ratował sieroty 'eskpebe", błądzące w deszczu i mgle. Pogadać o relacjach między środowiskowych, to można W. Michałowskim ,Bazylem, Kijem, Grzechem ..
Strasznie dużo na szlaku przybwa turystów znajacych zasady i "własciwe " zachowania bieszczadzkie.. jak sie komus Chata ta czy inna nie podoba- to pewnie relacja może zajść w obie strony ;-))
brzeżany

Postprzez lucyna » 28 mar 2010, o 15:08

Taa, dość dużo słyszałam o bucie środowiska związanego z chatką. :mrgreen:
Działa w drugą stronę, niegodnam, niegodnam wstąpić, za wysoie progi. :D
Witaj na Forum.
lucyna
Zbanowany

Postprzez blada genia » 8 kwi 2010, o 09:14

A na mnie na przykład magia Chaty działa. Nie spotkałam się tam nigdy z nieprzyjemną atmosferą ani zapachem gandzi, za to kominkowe wieczory i gwiazdy z balkonu na jaskółce to kompletny odjazd. chociaż każdy pewnie może mieć inne doswiadczenia i odczucia związane z tym miejscem - i to jest w porządku. spędź tam wieczór - dwa, ciekawa jestem Twoich wrażeń. myślę, że forumowy wyjazd to świetny pomysł. pozdrawiam, genia.
blada genia

Postprzez anka-szklanka » 28 lip 2010, o 17:50

Mam pytanko do bywalców chaty: czy mozna tam samemu coś upitrasić? czy jest dostep do kuchenki i jakiegoś garnka?
anka-szklanka
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Igor » 28 lip 2010, o 18:14

Można, a nawet trzeba ;-)))) Jest dostęp do kuchni opalanej drewnem. Drewno wskazuje Gospodarz. Są garnki, patelnie, sztućce, kubki i metalowe talerze. Tylko jedzenie trzeba przynieść własne. I łazienka też jest! Ciepła woda grzeje się cały czas w zbiorniku osadzonym w piecu. Nie ma wody w kranach, ale można się w całości umyć w misce.
Igor
Stonka bieszczadzka

Postprzez FrancisBegbie » 26 sie 2011, o 16:12

Igor napisał(a):
lucyna napisał(a):Wyniosłam to z kursu przewodnickiego,

lucyna napisał(a):kilka zapach gandzi, a tego nie lubię.

No cóż albo musiałas mieć pecha, albo to było bardzo dawno temu, bo tego typu rzeczy zwalczamy dość konsekwentnie. Tolerujemy tylko alkohol, za to w nieograniczonych ilościach ;-))))) Idzie to w parze dla zerowej tolerancji dla agresji i destrukcji otoczenia. Oczywiscie zawsze zdarzają się osobnicy aspołeczni, ale jeśli ktoś nie umie się zachować (staje sie w jakikolwiek sposób agresywny, czy to w stosunku do ludzi czy sprzętu) to powinien unikać Chaty.

To aż tak źle jest? to jest tam tolerancja czy nie ma?
FrancisBegbie
Stonka bieszczadzka

Postprzez Ajgor » 29 sie 2011, o 08:27

FrancisBegbie napisał(a):To aż tak źle jest? to jest tam tolerancja czy nie ma?

Nie rozumiem pytania.
Ajgor
Stonka bieszczadzka

Postprzez Elka » 2 wrz 2011, o 10:51

Wśród moich znajomych Chata nie ma zbyt dobrej opinii... Ale może tworze plotki, bo sama tam nie nocowałam.
Elka
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez anka-szklanka » 2 wrz 2011, o 11:38

Wybieralam si e tam na nocleg kilka razy ale ostatecznie jak sobie pomyslałam, że muszę wtaszzcyc na górę cały bagaż plus zarcie to rezygnowałam no i tak zeszlo, że nie byłam ani razu. a opinie są bardzo różne o tym samym miejscu, w zależności od tego kto czego oczekuje. Ja uwielbiam cisze i zakaz gadania przez telefon bardzo mi pasuje oraz to, że nie ma tolerancji dla agresji chociaz wydaje mi się to dziwne przy tolerancji dla nawet dużej ilości alkoholu
anka-szklanka
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chata Socjologa