Magia Chaty... czy to dziala?

Forum Chaty Socjologa na Otrycie

Re: Magia Chaty... czy to dziala?

Postprzez czemunie » 27 wrz 2011, o 13:26

Dla mnie było ok.
czemunie
Stonka bieszczadzka

Postprzez lidkru » 28 wrz 2011, o 08:55

a mozesz coś więcej? :)
targać trzeba dosłownie wszystko, rezerwować wcześniej?- tego akurat nie mogę przewidzieć, kiedy tam doczłapiemy ;)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez otrok » 29 wrz 2011, o 19:00

rozmawiałem niedawno z gospodarzami o ilości turystów na Chacie; mówili, że nie do przewidzenia; raz trzy osoby, a na drugi dzień naście ale z tego co z kontekstu wykoncypowałem, to gleba mało prawdopodobna.
A na przykład na Jaworcu, Magda mówiła, że w weekendy mają mniej turystów niż w tygodniu, ot ciekawostka.
otrok
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez amber-88 » 9 paź 2011, o 08:38

Magia nie magia miejsce przyciąga... Nocowalam w chacie i bardzo milo wspominam te pobyt. Przytulnie, blask świec, kominek a wieczorem dźwięk gitary :) nie było problemu, ze było kilka grup znajomych - integracja zaczęła się już od wspólnej kolacji... Zwieńczeniem imprezy było wypicie "bengala" i cala masa zdjęć z wspólnego pobytu... Na pewno każdemu polecę to miejsce i chętnie sama tam jeszcze wrócę :)
"patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy ..."
amber-88
Stonka bieszczadzka

Postprzez joena » 2 lis 2011, o 20:47

Nie wiem gdzie magia chaty jest schowana ;) , ale na mnie zadziałała :D
joena
Stonka bieszczadzka

Postprzez Drwalik » 6 lis 2011, o 21:26

Dla ciekawych , co na Otrycie? Kazan w zimowej gęstej sierści, gospodarz za to w koszulce z krótkim rękawem...tak na pierwszy rzut oka pytanie będzie ta zima czy nie ,opału pewnie wystarczy. I eksplozja barw jesieni wszędzie , szelest liści pod butami , cisza przerywana tupotem spłoszonej zwierzyny,śliska mozolna droga pod górę, ale warto dla tego klimatu.
Wstąpiłem na nocleg po drodze na Zakapiorskie Zaduszki do Cisnej.
Ciekawe bo puste listopadowe bieszczadzkie szlaki, ale nie tak do końca bo i jest grupka młodych ludzi wędrująca... na Otryt. Dlaczego tam ?, ja nie pytałem , mnie też nie pytajcie.
Drwalik
Gdy usłyszysz ,zobaczysz powiew wiatru to będę ja ...
https://www.facebook.com/Drwalik
Drwalik
Stonka bieszczadzka

Postprzez Srubaa » 24 paź 2012, o 08:50

Byłem w 2010 we wrześniu. Wspominam całkiem przyjemnie. Miałem za sobą Caryńską i Wetlińską dnia poprzedniego w nogach z całym akwalungiem na plecach i kimę w Chatce Puchatka (po nocy autem z Gdańska). W 6 się tam zameldowaliśmy, tyle, że dwóch butowało (w tym ja) z Wetlińskiej, a reszta zeszła do Wetliny i busik. Kominek do rana. I ile browarów wniosłem na plecach.
:D
Srubaa
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 23 lis 2013, o 19:45

Srubaa napisał(a):Byłem w 2010 we wrześniu. Wspominam całkiem przyjemnie. Miałem za sobą Caryńską i Wetlińską dnia poprzedniego w nogach z całym akwalungiem na plecach i kimę w Chatce Puchatka (po nocy autem z Gdańska). W 6 się tam zameldowaliśmy, tyle, że dwóch butowało (w tym ja) z Wetlińskiej, a reszta zeszła do Wetliny i busik. Kominek do rana. I ile browarów wniosłem na plecach.

Zastanawiam się czy piszący te słowa zastanawiał się o jakiej Chacie TU toczy się dyskusja.... narodzie , czytaj ze zrozumieniem. Nie jedna chatke mamy w Biesach... No chyba,że mieliście jakies dobre loty i polecieliście z Wetlińskiej na OTRYT.... W przypadku, gdybyscie mieli tego za dużo, to wyslijcie mi trochę- adres przez priv

ironialosu napisał(a):Czy przy Chatce albo w okolicy są jakieś skrzynki opencachingowe?

A o jaka chatke Ci chodzi?
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez anka-szklanka » 15 lip 2014, o 21:26

nie ma już magii lecz przyziemna rzeczywistośc. Nowa ekipa nowego szefa ( przyjemny czlowiek, zapracowany ) zajęta sobą, swoimi znajomymi i relacjami, ogolnie wrażenie byle jakie :oops:
anka-szklanka
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Srubaa » 15 sty 2015, o 23:02

Doskonale wiem o jakiej chacie tu mowa panie Jerzumarian.
O Chacie Socjologa - umiem czytać ze zrozumieniem.

I było tak jak napisałem: jednego dnia Caryńska i Wetlińska (kima w Chatce Puchatka), większość ekipy umiera i schodzi do Wetliny a stamtąd busem pod Otryt, natomiast ja z ziomkiem z Chatki P. na Przełęcz O. stamtąd na Zatwarnicę (browar), Dwernik (browar) i do Chaty.
:)

jerzumarian napisał(a):
Srubaa napisał(a):Byłem w 2010 we wrześniu. Wspominam całkiem przyjemnie. Miałem za sobą Caryńską i Wetlińską dnia poprzedniego w nogach z całym akwalungiem na plecach i kimę w Chatce Puchatka (po nocy autem z Gdańska). W 6 się tam zameldowaliśmy, tyle, że dwóch butowało (w tym ja) z Wetlińskiej, a reszta zeszła do Wetliny i busik. Kominek do rana. I ile browarów wniosłem na plecach.

Zastanawiam się czy piszący te słowa zastanawiał się o jakiej Chacie TU toczy się dyskusja.... narodzie , czytaj ze zrozumieniem. Nie jedna chatke mamy w Biesach... No chyba,że mieliście jakies dobre loty i polecieliście z Wetlińskiej na OTRYT.... W przypadku, gdybyscie mieli tego za dużo, to wyslijcie mi trochę- adres przez priv

ironialosu napisał(a):Czy przy Chatce albo w okolicy są jakieś skrzynki opencachingowe?

A o jaka chatke Ci chodzi?
Srubaa
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Chata Socjologa