Magia Chaty... czy to dziala?

Forum Chaty Socjologa na Otrycie

Magia Chaty... czy to dziala?

Postprzez Bies Błądzoń » 21 mar 2010, o 21:43

Czyta czlowiek i czyta.... I co raz bardziej ciągnie mnie do Chaty :) Mam zamiar w najbliższym czasie wybrać sie tam i na własnej skórze poczuć magię tego miejsca. Gdyby miał ktoś ochotę to mażna by się zbandować i wspólnie podreptać na Otryt. Czekam na propozycje, termin do ustalenia. Pozdrawiam serdecznie.
Bies Błądzoń
Stonka bieszczadzka

Re: Magia Chaty... czy to dziala?

Postprzez lucyna » 21 mar 2010, o 22:21

Jeszcze z dwa-trzy tygodnie mam wolnego, można pokombinować. Nie wiem tylko czy Koledzy będą chcieli iść na Otryt do chaty. Na nas jej magia nie działa i nigdy nie działała.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Bies Błądzoń » 21 mar 2010, o 22:32

Chodzi mi po glowie wtorek pojutrze z noclegiem w Chacie. Tak się składa, że jeszcze tam nie byłem, a z opisów wychodzi,że to fajne miejsce.
Bies Błądzoń
Stonka bieszczadzka

Postprzez Igor » 22 mar 2010, o 09:10

Nie ma się co nastawiać, na jednych magia działa, na innych nie. Nie ma żadnej reguły od czego to zależy ;-))) Główną zaleta tego miejsca jest to, że każdy Gość jest zarazem współ-Gospodarzem. To bywa także wadą, gdy trafi sie na silną grupę, która ma inną niż nasza, koncepcję zagospodarowania Chaty w danym momencie. Także zapraszam bez uprzedzeń ;-))))
Igor
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 22 mar 2010, o 09:35

:mrgreen: ;)
Masz rację, jestem uprzedzona do tego miejsca. Wyniosłam to z kursu przewodnickiego, Koledzy, którzy nas szkolili przekazali nam pewne nawyki. Sporadycznie byłam w chacie, na palcach jednej ręki mogę to policzyć, nigdy nie spałam, ale bez wątpienia mam złe skojarzenia. Dla mnie schroniska to ludzie, a tam zawsze spotkałam niemiłą atmosferę i kilka zapach gandzi, a tego nie lubię.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Igor » 22 mar 2010, o 09:53

lucyna napisał(a):Wyniosłam to z kursu przewodnickiego,

No cóż, niektórzy obecni Klubowicze, gdy w latach 80-tych weszli na Otryt razem z SKPB też się pokłócili ;-) Dziś wspominaja te czasy z przymrużeniem oka. Natomiast z uprzedzeniami trudno walczyć. Każdy sam musi w sobie pokonac traumę, ale do tego trzeba woli. Ja tu nic nie poradzę i na pewno nie mam zamiaru w tym temacie cokolwiek działać.
lucyna napisał(a):kilka zapach gandzi, a tego nie lubię.

No cóż albo musiałas mieć pecha, albo to było bardzo dawno temu, bo tego typu rzeczy zwalczamy dość konsekwentnie. Tolerujemy tylko alkohol, za to w nieograniczonych ilościach ;-))))) Idzie to w parze dla zerowej tolerancji dla agresji i destrukcji otoczenia. Oczywiscie zawsze zdarzają się osobnicy aspołeczni, ale jeśli ktoś nie umie się zachować (staje sie w jakikolwiek sposób agresywny, czy to w stosunku do ludzi czy sprzętu) to powinien unikać Chaty.
Igor
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 22 mar 2010, o 10:42

To było dawno, fakt.
Szkoda, bo ja wpadłam na "genialny" pomysł. Cobyś powiedział na forumowe spotkanie w chacie? Może nie tylko Kolega Błądzoń ma ochotę poznać klimat owego miejsca? Dla mnie sama chata to zbyt mało, połaziłabym po Otrycie, a potem integracja przy kominku. Co Wy na to? Jestem nieortodoksyjnym abstynentem ale kieliszek dobrej nalewki lub koniaku to czemu nie.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Igor » 22 mar 2010, o 11:25

Super pomysł! ;-) Serdecznie zapraszam! Nie wiem co prawda kiedy mi wypadnie znowu być w Chacie... :( Na pewno będę w okolicach 1 maja, jednak będzie to raczej dość gorący moment i mogę nie mieć głowy na chwile spokojnego pogadania. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie aby skrzyknąć się w kilka osób, wpisać sie do kalendarza na stronie otryckiej i wyruszyć ;-) Chata jest najlepsza w małym gronie. Powyżej 40 osób trudno odnaleźć spokój czy atmosferę. Tak 10-15 osób to liczba najbardziej optymalna ;-) Także nawet jeśli mi się nie uda (a bardzo chciałbym) to namawiam do jakiegoś wypadu do Chaty w mniejszym forumowym gronie, w spokojniejszym momencie! ;-)
Igor
Stonka bieszczadzka

Postprzez Bies Błądzoń » 22 mar 2010, o 12:26

Jestem jak najbardziej ZA!!!
Bies Błądzoń
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 23 mar 2010, o 12:55

Jestem też za tylko małe ale. Wolne będę miała gdzieś tak od listopada. Zaczyna się sezon, który zapowiada się lepiej niż dobrze. W związku z tym, że na naszym forum jest bardzo duże nagromadzenie braci przewodnickiej, widzę czarno możliwość spotkania w długi weekend.
lucyna
Zbanowany

Następna strona

Powrót do Chata Socjologa