Maguryczny 2016

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Maguryczny 2016

Postprzez krzyś » 10 paź 2016, o 15:32

Kochani! Jesteśmy w Bieszczadach :D

Pogoda typowo... bieszczadzka. Czasem słońce 8-) , czasem deszcz :( ... Chłodno, ale to nie powinno również dziwić.
Natomiast dziwi brak grzybów :shock: . Skąd wezmę na przyszłoroczne "Zeszłoroczne Grzybki"???!!! :?
Ale nie tracimy nadziei. Sołtysowa twierdzi, że się pomału pokazują. A jak nie będzie, to sypnie mi ze swoich zapasów. Ot, wspaniała Kobita :) .

Pozdrawiamy wszyskich na nizinach i czekamy na Was z utęsknieiem.

Do zobaczenia!!!
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 13 paź 2016, o 07:41

...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez blady » 13 paź 2016, o 14:33

Pogoda git,pierwsza klasa.W ta sobote o 9 z rana , poczekajcie z 15 minut ,gdybym sie nie mogl znalezc.
blady
Stonka bieszczadzka

Postprzez lidkru » 13 paź 2016, o 16:47

Mówisz masz :)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 16 paź 2016, o 20:36

Kochani!
Nasz kolejny zlot należy uznać za nader udany! :) Wszystkim serdecznie dziękuję za miłe spotkanie.

Szczegóły już wkrótce ...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez creamcheese » 17 paź 2016, o 08:31

Byłem, przeżyłem, wróciłem!!
Teraz czekają nas przygotowania całoroczne do "Zeszłorocznych Grzybków 2017"...miejsce spożywania już ustalone, pozostaje jeszcze tylko wybrać górkę, na którą, niestety, wyleźć trzeba.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i degustatorów tegorocznych zeszłorocznych.
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez Remi » 17 paź 2016, o 09:18

Wróciłam cała i zdrowa..
Dziękuję WSZYSTKIM za cudną atmosferę, za śpiewy i uśmiechy.
;)
Remi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez krzyś » 17 paź 2016, o 11:03

Oto "zdobywcy":

Obrazek

Na razie tyle... Będzie czas - będzie więcej...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez krzyś » 17 paź 2016, o 17:40

Wiadomość dla @Przelotowego:
Niestety nie znaleźliśmy paśnika :( (jak łatwo można było przewidzieć :lol: ). Niemniej zostawiliśmy Ci "wiadomość", lecz na samym szczycie Magurycznego.
Na to miejsce wskazuje wyraźnie widoczna strzałka zrobiona z gałęzi/patyków. Owa "wiadomość" schowana jest pod płaskim kamieniem na pieńku (patrz fotka):

Obrazek

W razie jej znalezienia, prosimy o kontakt z biurem głównym akcji "Zeszłoroczne Grzybki" ;)

P.S. Lidka ma lepiej udokumentowane to miejsce, lecz na razie nie może wklejać zdjęć (ot zasięg pewnie nie zezwala :roll: )
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez Przelotowy » 17 paź 2016, o 18:47

Gratuluję udanego zlotu!. Bardzo dziękuję za pamięć i za pozostawioną wiadomość. Życie jednak jakoś tak się plecie, że wiele spraw jest tak prostych jak kilometr sznurka w kieszeni.
W najbliższą niedzielę, jak wszystko dobrze pójdzie, będę kluczył za grzybami w lasach Magurycznego. Przyjedziemy w dużej grupie a niektórzy będą tam pierwszy raz. Kilkudniowy pobyt mamy tak zaplanowany, że większość czasu spędzimy w Bieszczadach Wysokich, zaczepimy też o Zatwarnicę i Krywe. Lasy Magurycznego zostawiamy na deser, po to żeby w drodze powrotnej grzybobraniem pożegnać się z Bieszczadami(żeby mieć zeszłoroczne grzybki). Niestety, z braku czasu nie będę mógł wiadomości "odczytać" osobiście(gdyby w paśniku, to co innego). Mam w Smolniku znajomych, z których jednego w zastępstwie upoważnię do odnalezienia wiadomości, choć nie jestem jeszcze niczego pewny.
Coś mi mówi, że wiadomość się nie przeterminuje(humulus?)
Mój weckend szykuje się deszczowy, nic na to nie poradzę,wszystko dawno umówione. Jako wyjście awaryjne widzę właśnie kino KOŃKRET w Zatwarnicy. Mają tam filmy bieszczadzkie i może coś aktualnego. Wiadomo, że nie będziemy siedzieć w kinie w środku dnia. Może ktoś doradzi: co robić gdy za oknem psia pogoda?
Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.
Przelotowy.
Przelotowy
Niedzielny turysta bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania