maj, czerwiec w Bieszczadach 2012

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

maj, czerwiec w Bieszczadach 2012

Postprzez dyzio26 » 23 kwi 2012, o 13:46

Witam, może ktoś potrafi podpowiedz mi w skondesownej formie o róznych wydarzeniach dziejących sie w maju i czerwcu w oklicy Wetliny i nie tylko. Wybieram się po 20 latch w Bieszczady i chciałbym ciekawie zaplanowć pobyt.Może jakieś fajne, sprawdzone miejsca noclegowe, ciekawe atrakcje?
dyzio26
Stonka bieszczadzka

Re: maj, czerwiec w Bieszczadach 2012

Postprzez łukasz1 » 4 maja 2012, o 19:24

Jeśli to jeszcze aktualne pytanie to mogę podzielić się "świeżymi wrażeniami" na temat noclegów, bo 2 dni temu właśnie z Bieszczadów wróciłem po dniach 12-stu. Właściwie, mówiąc krótko, w każdym z miejsc, w których spałem spotkałem się z miłym przyjęciem gospodarzy. Każde miało swój klimat i położenie gwarantujące piękne widoki tuz po przebudzeniu. Nie bez znaczenia była przystepna cena ;) Były to mianowicie: Chata Socjologów na Otrycie, Schronisko Koliba (jak się zorientowałem dla wielu ważne jest podkreślenie, że to nowa Koliba), Chatka Puchatka na Wetlińskiej i Bacówka pod Małą Rawką. Była tez wiata, ale to nie każdego interesuje :mrgreen: Muszę jednak podkreślić, że w Bieszczadach byłem dopiero trzeci raz i w tych miejscach byłem jedynie siła rzeczy ledwie raz czy dwa. Jesli chodzi o to co jest do zobaczenia to chyba powinieneś zadać jakieś konkretniejsze pytanie, bo nawet taki lajkonik jak ja mógłby długo o tym, pisać... Poza tym co jest opisane na portalu, a co było dane mi zobaczyć, warto chyba podjechać (lub podejść jak w moim przypadku) do zagrody żubrów. która znajduje się parę kilometrów przed Mucznem.
łukasz1
Stonka bieszczadzka

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi