Matragona 2014

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Matragona 2014

Postprzez lidkru » 5 paź 2014, o 05:19

nie byle jakim winie.

no no no, na tym?
Obrazek :D
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 5 paź 2014, o 19:19

Zazdraszczam Wam tejgo spotkania ... mam nadzieje,że będzie udane i że zrealizujecie swoje plany Matragonie... Kibicuję Wam z calego serca... i pogody wam życzę
dobrej i słonecznej
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez ursus » 8 paź 2014, o 20:03

krzyś napisał(a):
ursus napisał(a):A będzie się można z kimś zabrać rano z Cisnej na miejsce zbiórki?

My pojedziemy z Przysłupia przez Cisną. W jakim składzie - nie wiadomo, ale miejsce pewnie się znajdzie...

To ja bym się zabrał. Tylko potrzebuję jakiegoś namiaru na Was.
ursus
Stonka bieszczadzka

Postprzez creamcheese » 13 paź 2014, o 07:29

Matragona, Matragona i po Matragonie...
Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników matragonowego łażenia. Trochę to było za krótko :( ...ale już jesteśmy umówieni na Krąglicę 2015 :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich nieobecnych ciałem ale kibicujących nam serdecznie: Remi. jerzumariana, Wojtka 1121, Andrzeja 627...dla Was będzie relacja (w przyszłości).
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez kresowiak » 15 paź 2014, o 06:14

Pozdrowienia dla calej ekipy.Gratulacje za zdobycie Matragony , oraz ....Krzywego.
Kresowiak.
kresowiak
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lidkru » 15 paź 2014, o 14:05

na dowód że kłamliwych treści nie rozprowadzamy:
Matragona

Obrazek

widok z Krzywego

Obrazek

:D
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 15 paź 2014, o 19:21

Wszystkich gorąco pozddrawiam i dziękuję za miłe chwile. Reszta po powrocie...
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez krzyś » 19 paź 2014, o 19:14

Matragona 2014 - relacja

Poniekąd jako inicjator tejże wyprawy pozwolę sobie rozpocząć relację z imprezy, z nadzieją, że reszta ekipy doda swoje spostrzeżenia i fotki - do czego serdecznie zachęcam.

Po przyjeździe w Bieszczady doznaliśmy (zresztą jak wszyscy) szoku! Tyle ludzi jeszcze w Bieszczadach nie było.
Ale nie o tym...
Na miejsce spotkania przyjechaliśmy jako ostatni. Liczba zaparkowanych w tym miejscu samochodów również szokowała :shock: . Czyżby? może jeszcze ktoś dowiedział się :o o naszej wyprawie eksploracyjnej ???
Obrazek
Okazało się jednak, że to kibice Maratonu Bieszczadzkiego, który biegł (o dziwo...) na miejsce naszej zeszłorocznej eksploracji - Hyrlatą :shock:

"Szpica" Maratonu
Obrazek

Nie zważając na to udaliśmy się stokówką (i torami) w miejsce, które wydawało się najdogodniejsze na podejście.
Obrazek

A podejście było ostre...
Obrazek

... momentami zawaliste...
Obrazek

Nic dziwnego, że trzeba było się często zatrzymywać i posilać (czym kto miał)...
Obrazek

W końcu dotarliśmy na szczyt...
Obrazek
Obrazek

Jak widać - wszyscy jeszcze uśmiechnięci... Ale zejście wcale nie okazało się łatwe. Tym bardziej, że postanowiliśmy nie wracać tą samą drogą
Obrazek

Ale wszyscy dotarli do drogi cali i zdrowi (może z wyjątkiem Creamcheesa, który "umoczył" co nieco :roll: ), bo nie poszedł z nami...

Bigos jednak spożyliśmy w mniejszym gronie, gdyż "frakcja lubelska" gnała do domu, a Ursus do... Warszawy (?). Na spożycie onego smakołyku :roll: udaliśmy się do Kresowiaka (dziękujemy!) do Krzywego (adresu nie podam, bo by Ci się chłopie zwaliło tam całe forum).
Chata Kresowiaka
Obrazek

To tyle ode mnie... Liczę na Wasze opisy wrażeń (no i oczywiście fotki)
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 19 paź 2014, o 19:30

pozwolę sobie dodać, ze odkryliśmy stary żólty szlak prowadzący na Matragonę

Obrazek

Krzyś w drodze powrotnej rzucał nam kłody pod nogi :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

a bigos był wydzielany, bo miało starczyć dla Creamcheese`a i Remi , którzy sie zapowiedzieli na kolejny weekend :roll:

Obrazek

generalnie coroczne wyjście forumków na nieznakowane szczyty bieszczadzkie rośnie w siłę :D :D
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez kresowiak » 20 paź 2014, o 08:26

Po imprezie matragonowej pozostaly piekne wspomnienia, piekne foty /malo/, oraz u mnie w chacie kielonek ' wypozyczony ' przez kogos chyba z ekipy lubelskiej. Jesli nalezy
go zwrocic to prosze o informacje. Jesli nie to niech bedzie ' zaczynem ' na kolejna wyprawe. Slyszalem cos o Kraglicy 2015r.

Kresowiak.

PS. Pytanie do konsumentow bigosu na Krywem . Kto ma fotki z poezji ' sraczowej '? .
kresowiak
Niedzielny turysta bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania