Mój Rzeszów

Każdy gdzieś mieszka i ma w swojej okolicy miejsca godne odwiedzenia, pochwalcie się nimi a nie ciągle tylko o Bieszczadach... ; )

Mój Rzeszów

Postprzez magdaska7 » 16 gru 2016, o 12:06

Cześć wszystkich!
Z góry przepraszam, jeśli mój wątek jest nie dla tego miejsca.

Chcę opowiedzieć p swoim miejscu zamieszkania.

Mieszkam w Rzeszowie.
Jestem studentką, ale urodziłam się w Czechach. Moja mama jest polką, a tata jest czechem. Ja planuje zamieszkać na stałe w Rzeszowie. Bardzo przepraszam za błędy językowe.
Bardzo uwielbiam moje nowe miasto oraz Bieszczady.
Chcę podzielić się zdjęciami mego miasta i poprosić o pomocy.
Obrazek

Co do pomocy, to proszę o opinii. Na razie wynajmuję mieszkanie, ale chcę kupić. Nie wiem gdzie szukać. Na portalach znajduję się dużo ofert... nie wiem.

Dziękuję liczę na wyrozumiałość moderatorów. Chciałam pochwalić się swoją okolicą i poprosić o pomocy.
magdaska7
Stonka bieszczadzka

Re: Mój Rzeszów

Postprzez Przelotowy » 17 gru 2016, o 18:34

Cześć magda-ska7.
Nie mieszkam w Rzeszowie ale cieszę się, że uwielbiasz to miasto i Bieszczady. Mieszkam na północ od Rzeszowa o dwie godziny jazdy samochodem. Widzę jak Rzeszów się rozbudowuje i staje się coraz ładniejszy. Wczoraj byłem w Lublinie i widzę, że teraz jest moda na wieszanie ogłoszeń na balkonach.
Każdy sposób jest dobry ale ostrożności nigdy za wiele. Masz kolegów studentów więc może ktoś pomoże.
Przelotowy
Niedzielny turysta bieszczadzki

Re: Mój Rzeszów

Postprzez magdaska7 » 19 gru 2016, o 09:14

Dziękuję Przelotowy!
Również zapytam w swoich kolegów. Mam jeszcze pytanie, a czy warto inwestować w budowę mieszkań.
Ja znalazłam świetną ofertę od dewelopera Szklane Tarasy w Rzeszowie, również u nich można wygrać mieszkanie. Nie wiem co lepsze kupić mieszkanie czy zainwestować.

Tak, Bieszczady bardzo piękne. Chcę jeszcze raz spędzić tam swoje wakacje. Mam nadzieję że skoro przyjadę do Bieszczad :)))))
magdaska7
Stonka bieszczadzka

Powrót do Pochwal się swoją okolicą