Moje kochane Bieszczady

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

Re: Moje kochane Bieszczady

Postprzez tomg » 15 gru 2010, o 16:02

.... ktoś kiedyś powiedział, że w Bieszczady przyjeżdza się raz a potem tylko się wraca.... jeżdżę od wielu lat a "sezon" z reguły kończę na Zakapiorskich Zaduszkach (ostatnimi laty) w listopadzie, żeby z wiosną zacząć a czasami wcześniej - z tego się nie wyleczysz
tomg
Stonka bieszczadzka

Postprzez tomg » 15 gru 2010, o 16:06

jak zechcesz, odwiedź - www.tomg.pl
pozdrawiam
tomg
Stonka bieszczadzka

Postprzez biolog1 » 16 gru 2010, o 23:32

Tomg to dobrze ja nie chce sie z tego wyleczyc to jest poprostu boskie.weszlam zupelnie przypadkiem do internetu szukajac ceny sylwestra w chacie socjologa natknelam sie na to forum i pomyslalam,ze to jest to czego mi potrzeba.Ile osob poznaje nie ruszajac sie z domu ,ogladam zdjecia ,wymieniam poglady ,dalam juz straszna plame/niestety jestem roztrzepana/A tak naprawde to ja juz nie moge usiedzies na t...ogladam zdjecia wezme sie z powrotem za fotografie ,bo sie zaniedbalam strasznie,zaraz wejde na link i dziekuje.P.S.fajnie wygladasz na zdjeciu :)
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez biolog1 » 16 gru 2010, o 23:55

tomg Obejrzalam 2 kategorie dalej zostawiam na jutro mial racje ten aktor ,ze namowil cie do wystawy.Dlaczego to sie mialo marnowac w szufladzie?Niektore twarzyczki spodobaly mi sie bardzo jutro obejrze jeszcze raz i napisze ktore.I dobrze ze zatrzymales w kadrze te twarze bo niektorych juz niestety nie ma.Kazda z nich ma cos w sobie niepowtarzalnego i czyz nie piekne jest zycie?Zatrzymuj w kadrze jesli tylko mozesz bo masz ten dar.Podziwiam zdjecia laszlo on fotografuje przyrode ja go namawiam na konkura,moze wystawe jak przyjade w bieszczady to postaram sie go przekonac bo widac,ze kocha to co robi.Zawsze cenilam takich ludzi .Pozdrawiam
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez tomg » 17 gru 2010, o 09:11

a propos "leczenia" to był taki jeden z zakapiorów bieszczackich zwanu Bogusiem Sikorką a odszedł był jakieś dwa lata temu na niebieskie połoniny i leży na cmentarzu w Cisnej, razem z Zubowem i Radosem (historia Bieszczad) - tak mówił "pamiętaj z Bieszczad i AIDS-a się nie wyleczysz.
pozdrawiam
tomg
tomg
Stonka bieszczadzka

Postprzez biolog1 » 17 gru 2010, o 21:21

Tomg wracam do portretow ludzi bieszczad ,mnie do tego stopnia wzielo,ze ja wszedzie widze gory W Cisnej bylam tylko przejazdem ale musze tam pojechac.Ja juz wczesniej pisalam,ze miloscia do tych gor zarazil nas nasz wychowawca ,ktory pochodzil z bieszczadow.dzieki n.k. my sie odszukalismy ale jego jeszcze nam sie nie udalo.Ja wszystkich napotkanych ludzi pytam o niego nazywal sie Janusz Matelowski/lub Matylowski/A moze odszedl na poloniny a dlaczego niebieskie?Ja dopiero raczkuje w Bieszczadach i wielu rzeczy nie wiem i nie wstydze sie pytac.Pozdrawiam
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez biolog1 » 22 gru 2010, o 20:44

Witajcie
Dla wszystkich moich wirtualnych znajomych Wesolych Swiat.Jeszcze raz dzieki wielkie,ze jestescie. :roll:
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez biolog1 » 27 gru 2010, o 22:43

No tak sylwester w chacie socjologa bedzie super ,w tym roku sie nie udalo ale nastepny musi byc w gorach.Pozdrawiam studentow z lublina bo wiem ,ze tam beda.
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez biolog1 » 27 gru 2010, o 22:45

A wszystkim ktorzy byli ze mna na tym forum jak rowniez admin.zycze udanego sylwestra i do zobaczenia na wiosne w Bieszczadach/to juz niedlugo/
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 27 gru 2010, o 23:07

Wiem, że nie powinienem, ale co wy widzicie w tych Bieszczadach ? Rozumie kiedyś, kiedy podróżowanie po innych górach było trudniejsze lub niemożliwe. Sam byłem w tym transie prawie 30 lat, ale teraz, no fajne są, ale beznadziejne niż inne góry o rzut beretem od nich. :twisted:
IraS
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy