Moje kochane Bieszczady

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

Moje kochane Bieszczady

Postprzez biolog1 » 9 gru 2010, o 21:12

.
Witajcie milosnicy Bieszczad
Mam goraca prosbe do osob ktore mieszkaja w lublinie/lub niekoniecznie/Chce poznac Bieszczady i te klimaty. zaczelam w tym roku w sierpniu ,zostalam dotknieta skrzydlem bieszczadzkich aniolow i juz nie moge bez nich zyc.Ci ludzie ktorych tam spotkalam sa cudni,codziennie mysle o Bieszczadach slucham piosenek sdm przegladam fotki ,fora az dotarlam tutaj.szukam osob ktore chcialyby ze mna pisac na maila lub wybieraja sie w bieszczady.prosze o kontakt
biolog1
Stonka bieszczadzka

Re: Moje kochane Bieszczady

Postprzez smidon » 10 gru 2010, o 09:47

To nie dotyk anioła.
Tylko muśnięcie skrzydła czy też ogona diabła.
Czekają na Ciebie błoto i śnieg do pasa, zimne noce i gorące i parne dni, albo odwrotnie.
Jak ktoś chce, to może się w to pakować.
Ale, to co się zobaczy myślę, że jest tego warte (wszystko jedno czy to jest diabeł czy anioł, jedna szajka i tak omotają)
http://www.wrota-bieszczadow.pl/galeria/Smidon
Jak Admin przestanie się gniewać za krytykę to, może zacznie dodawać inne moje fotki, ale cóż mało portali foto o Bieszczadach i nie ma co marudzić, chyba że...
MOŻE JAKAŚ KONKURENCJA
smidon
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez smidon » 10 gru 2010, o 10:24

A i jeszcze zapomniałem dodać, że na dobrą kawę ok 40-50km,(to jest niesamowite, ale prawdziwe) abo Wetlina, abo Cisna, po jakiś 2tygodniach i tak jest boska :D
smidon

Postprzez laszlo » 10 gru 2010, o 20:42

[quote="smidon"]To nie dotyk anioła.
Tylko muśnięcie skrzydła czy też ogona diabła.

W pełni się zgadzam. To diabły kuszą żeby tu zamieszkać. A potem przychodzi zima i robią każdemu psikusy śmiejąc się z debili, którym zachciało się Bieszczadów "bo są takie piękne". I właśnie dzisiaj śmieją się ze mnie
laszlo

Postprzez biolog1 » 10 gru 2010, o 21:07

:) :) :) Witajcie chlopaki
Zdjecia sa bardzo piekne /chcialabym miec takie u siebie/Tak macie racje to aniol mnie musnal skrzydlem nie ogonem .Mnie milosc do tych gor zaszczepil moj kochany profesor/jak bylam w L.O./A teraz wreszci znalazlam czas/troche/ na to zeby tam wracac .Bede to robic dopuki sil mi starczy.
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez biolog1 » 10 gru 2010, o 21:13

Witaj laszlo
Mam rozumiec ,ze zamieszkales w Bieszczadach?No to podziwiam a co tam robisz?To nic ,ze na kawe daleko one maja cos w sobie takiego ,ze daly mi taka moc do walki z zyciowymi przeciwnosciami.Dzieki nim trwam i jak mi ciezko to tylko lacznosc z nimi daje mi sile do trwania.Codziennie czekam na wiadomosci z Bieszczad/moze byc nawet sms/Pozdrawiam.zaraz wejde na link
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez biolog1 » 10 gru 2010, o 21:29

Smidon jaka krytyka przeczytalam twoje posty sa kulturalne ,pomocne dla chcacych otrzymac pomoc wiec o co biega ?/a co oznacza twoj pseudonim?
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez laszlo » 10 gru 2010, o 21:30

Diabeł ogonem a nie żaden anioł. Ja tu koleżanko robię zdjęcia i hoduje społeczeństwu lasy
laszlo

Postprzez biolog1 » 10 gru 2010, o 22:00

Hodujesz lasy czyli domniemam lesnik ?Zdjecia sa sliczne i potwierdza sie to co mowie poznawanie ludzi wzbogaca czlowieka siedze sobie w lublinie na niwygodnym krzesle ogladam zdjecia ,pisze i nie diabel tylko anioly prosze kolegi prosze mi nie macic w glowie/rozumiemy sie diably ciagna na manowce a anioly strzega pilnuja i dodaja sil mnie/
biolog1
Stonka bieszczadzka

Postprzez biolog1 » 11 gru 2010, o 14:41

Laszlo Witaj
Dzisiaj u mnie zimowo a wiec weszlam sobie poogladac zime sfotografowana przez Ciebie zdjecia pelen odlot.gratuluje czy wysylasz je na jakies konkursy?Widze ,ze kochasz te gorki.
biolog1
Stonka bieszczadzka

Następna strona

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy