Motocyklowa przepychanka

Forum Chaty Socjologa na Otrycie

Re: Motocyklowa przepychanka

Postprzez bikerider » 30 sty 2011, o 16:34

ej hola hola, góry nie są tylko waszą własnością, WTF? :evil:
ja nic od was nie chcę, ale smieszy mnie wasze podejście do tematu, chcecie mi wpiepszyć jak mnie spotkacie?
tak mam to rozumieć? scyzoryki wam sie pootwierały? i co jeszcze mi zrobicie? :lol:
że straż leśna jeżdzi kładami czy quadami a co za różnica :lol: jeżdzą tez samochodami terenowymi? jak mają na paliwo :lol:
ja jeżdze na motocyklu typu enduro, i jestem w tym zbyt dobry, żeby ktoś mnie dopadł.
do zobaczenia na tzw szlaku,,,
ps. lepiej spadać w krzaki jak się zbliżam
bikerider

Postprzez Igor » 30 sty 2011, o 16:53

Sprawa wygląda na prostą. Na wjazd do lasu trzeba mieć pozwolenie. Są w lesie gałęzie które pozwalają skutecznie spowolnić przejazd, turyści mają aparaty fotograficzne, może Cię ta wyprawa kosztować więcej niż tylko paliwo (koszty mandatu) ;) Chyba, że masz wszystkie niezbędne zezwolenia - wtedy nie ma sprawy ;)
Igor
Stonka bieszczadzka

Postprzez Agnieszka » 30 sty 2011, o 17:31

bikerider napisał(a):ja jeżdze na motocyklu typu enduro, i jestem w tym zbyt dobry, żeby ktoś mnie dopadł.

no dobra, już wszyscy wiedzą jaki masz wspaniały motocykl i jaki z Ciebie kozak... :mrgreen:

bikerider napisał(a):do zobaczenia na tzw szlaku,,,
ps. lepiej spadać w krzaki jak się zbliżam

Cóż, oby nie,bo spotkanie z tobą to raczej wątpliwa przyjemność...
Agnieszka
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez bikerider » 30 sty 2011, o 19:06

Igor napisał(a):Sprawa wygląda na prostą. Na wjazd do lasu trzeba mieć pozwolenie. Są w lesie gałęzie które pozwalają skutecznie spowolnić przejazd, turyści mają aparaty fotograficzne, może Cię ta wyprawa kosztować więcej niż tylko paliwo (koszty mandatu) ;) Chyba, że masz wszystkie niezbędne zezwolenia - wtedy nie ma sprawy ;)

8-) czy sprawa jest prosta? oczywiście że jest, jest banalnie prosta:
1.na wjazd do lasu trzeba mieć pozwolenie? -mam to gdzieś ;)
2. są w lesie gałęzie które,,,, -chcesz mi je włożyć w szprychy :lol: jeżeli tak to módl się żebym po upadku nie wstał :twisted: , bo jak dam radę wstać to wiesz co będzie :lol:
3. aparaty? ja mam sprzęt bez rejestracji, tylko w teren, tzw. competition więc swoje fotki moga dać na youtube 8-)
reasumując:
dla czego uważacie mnie za public enemy nr 1?
są gorsze rzeczy w górach,
bikerider

Postprzez IraS » 30 sty 2011, o 19:10

Przez Otryt to każdy leszcz przejedzie, chcesz zaimponować przejedź pasem granicznym od Kremenarosa do Krościenka :mrgreen:
IraS
Administrator

Postprzez kumak_gorski » 30 sty 2011, o 20:58

bikerider napisał(a):
Igor napisał(a):Sprawa wygląda na prostą. Na wjazd do lasu trzeba mieć pozwolenie. Są w lesie gałęzie które pozwalają skutecznie spowolnić przejazd, turyści mają aparaty fotograficzne, może Cię ta wyprawa kosztować więcej niż tylko paliwo (koszty mandatu) ;) Chyba, że masz wszystkie niezbędne zezwolenia - wtedy nie ma sprawy ;)

2. są w lesie gałęzie które,,,, -chcesz mi je włożyć w szprychy :lol: jeżeli tak to módl się żebym po upadku nie wstał :twisted: , bo jak dam radę wstać to wiesz co będzie :lol:
3. aparaty? ja mam sprzęt bez rejestracji, tylko w teren, tzw. competition więc swoje fotki moga dać na youtube 8-)
reasumując:

Kolega popiera polską transplantologię:-)
Picking up my pain from door to door/Riding on the storyline/Furnace burning overtime/But this train don't stop there anymore
kumak_gorski
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 31 sty 2011, o 08:32

bikerider napisał(a):

reasumując:

Przypominasz mi pewnego pajaca z Działu - rowerzystę. Kilka lat temu cwaniaczki ze śmiechem z dużą prędkością o mały włos a wjechaliby mi w dzieciaki. Złapałam za telefon, pogadałam z dyr BdPN , pod Działem stała straż parkowa, z cwaniaczków zeszło
powietrze i zaczęli skomlić prosząc o niewystawianie mandatu. Potem sytuacja powtórzyła się, znowu na Dziale, znowu telefon i proceder został ukrócony.
Z takimi debilami poradzili sobie chłopi spod Gruszki. Pogrodzone pola, deski z gwoździami na przejeździe , a potem delikwentów sztachetami po plecach.
Ja mam jeszcze inne rozwiązanie. Telefon na policję, bardzo szybko reagują. W ubiegłym roku szybciutko zwinęli kilka ekip spod Kamienia Leskiego, w tym grupę dzieciaków, tak na oko z ostatniej z podstawówki czy z pierwszej gimnazjalnej na enduro i quadach. Mnie zastanawia głupota rodziców, pozwolić dzieciakom jeździć na czym takim. Z drugiej strony jednak może to jest i korzystniejsze, selekcja naturalna jeszcze naszemu gatunkowi nie zaszkodziła.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Markela » 31 sty 2011, o 08:53

Prosze zignorowąć tego imbecyla na motorku-Komarze . :lol:
Markela
Niedzielny turysta bieszczadzki

Lokalizacja: Wolność słowa i wyznania (Konstytucja) I tego wymagam na każdym forum

Postprzez bikerider » 31 sty 2011, o 12:05

:mrgreen: wasze obelgi swiadczą o was, jest mi to jednak strasznie obojętne :lol:
wiem skąde sie bierze tyle jadu, z bezradności :lol:
możecie sobie dzwonic gdzie chcecie, mnie to delikatnie muwiąc nie interesuje.
poraża jednak wasz zasciankowy stosunek do wszystkiego co inne , nie takie jak wy, marnoty.
człowiek w swej ewolucji doszedł do pojazdów mechanicznych, i ja uważam że w górach lepiej się przemieszczać na motocyklu, niż napażać z buta, ale to tylko moje zdanie do niczego was nie przekonuje :lol:
bikerider

Postprzez Markela » 31 sty 2011, o 14:45

Tak zgadza się jesteś inny . zagraj w playstation w wersje motorkiem po połoninach Pa :lol:
Markela
Niedzielny turysta bieszczadzki

Lokalizacja: Wolność słowa i wyznania (Konstytucja) I tego wymagam na każdym forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chata Socjologa