Motocyklowa przepychanka

Forum Chaty Socjologa na Otrycie

Re: Motocyklowa przepychanka

Postprzez bikerider » 5 lut 2011, o 23:13

odpowiedziałem poprzez PW [napewno to zostało z rejestrowane]
obelgi pod moim adresem nadal przyjmuję publicznie[ dzięki twojej interwencji i ujawnieniu moich danych personalnych
jak również danych mojej firmy, co było w wedytowanbym poście, jednakże jestem pewien że to działanie przyniesie tejże firmie szkodliwe skutki.]
ps. jest mi niezmiernie przykro że mój otwarty sposób myślenia, spotkał się z takim odporem, forum bieszczadzkiego.
mam was gdzieś turyści... bieszczadcy.
wilk jest w bieszczadzach., to wiedzą wszyszcy, bikerider ma tam namiot bo nie śmierdzii gównem
bikerider

Postprzez lucyna » 6 lut 2011, o 07:43

Piotr, chylę czoło. :)
Szanowny Panie Amatorze Łamania Prawa I Niszczenia Bieszczadzkiej Przyrody w sieci nikt nie jest anonimowy - to raz, a dwa aby być prawdziwym trollem to jednak trzeba mieć charakter. :twisted:
Przestań mazać się, że "jednakże jestem pewien że to działanie przyniesie tejże firmie szkodliwe skutki", sam do tego doprowadziłeś i prawdę powiedziawszy dziwię się Twojemu lamentowi. Nie masz odwagi głosić swoich racji i łamać prawa mając otwartą przyłbicę? A gdzież podziała się Twoja buta? :mrgreen:

PS>
W mordę jeżą. Byłam pewna, że rozmawiam z 12-13 letnim dzieciakiem, a tu mamy biznesmena. :shock:
lucyna
Zbanowany

Postprzez vm2301 » 6 lut 2011, o 09:44

Kurna, czy wy ludzie macie zamiar gorączkować się przy byle onaniście?

Wpadł se chłopek roztropek, by podbudować swe ego albo jaja urządzić, bo mu się nudzi, a wy białej gorączki dostajecie? :mrgreen:
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez kumak_gorski » 6 lut 2011, o 10:06

vm2301 napisał(a):Kurna, czy wy ludzie macie zamiar gorączkować się przy byle onaniście? :mrgreen:

Chyba jest odwrotnie:-))))))
Ale uśmiałem się!
Picking up my pain from door to door/Riding on the storyline/Furnace burning overtime/But this train don't stop there anymore
kumak_gorski
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez bikerider » 6 lut 2011, o 10:59

lucyna napisał(a):Piotr, chylę czoło. :)
Szanowny Panie Amatorze Łamania Prawa I Niszczenia Bieszczadzkiej Przyrody w sieci nikt nie jest anonimowy - to raz, a dwa aby być prawdziwym trollem to jednak trzeba mieć charakter. :twisted:
Przestań mazać się, że "jednakże jestem pewien że to działanie przyniesie tejże firmie szkodliwe skutki", sam do tego doprowadziłeś i prawdę powiedziawszy dziwię się Twojemu lamentowi. Nie masz odwagi głosić swoich racji i łamać prawa mając otwartą przyłbicę? A gdzież podziała się Twoja buta? :mrgreen:

PS>
W mordę jeżą. Byłam pewna, że rozmawiam z 12-13 letnim dzieciakiem, a tu mamy biznesmena. :shock:

żegnam
właśnie zdałem sobie sprawe jaki byłem nie grzeczny :lol: moderator usunie moje konto, sam go oto poprosiłem ;)
bikerider

Postprzez Piotr_S » 6 lut 2011, o 11:19

bikerider napisał(a):żegnam
właśnie zdałem sobie sprawe jaki byłem nie grzeczny :lol: moderator usunie moje konto, sam go oto poprosiłem ;)

Pora zakończyć ten wątek bo do niczego to nie prowadzi. W kwestii sprostowania ponieważ bikerider uznał że się nie należy - muszę to zrobić ja. Istotnie był tu wczoraj (przez kilka minut) post, który omyłkowo wysłałem tu zamiast na PW. Błąd naprawiłem i skopiowałem go na PW a stąd usunąłem. Nie ujawniłem danych a jedynie dałem do zrozumienia, że je znam i mogę to zrobić (dane firmy, nie chronione, kopia postu jest). Nie ujawniam publicznie niczyich danych.
Konta nie usunę - ponieważ moja prośba nie trafiła, więc nie czuję się zobowiązany do spełniania próśb z drugiej strony. Wątek niech zostanie ku przestrodze. Proszę już o nie wypowiadanie się w nim.
Piotr_S
Administrator

Postprzez Igor » 6 lut 2011, o 11:24

Piotrze, popieram i zamykam.
Igor
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Chata Socjologa