Muczne, co po Wilczej Jamie?

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Muczne, co po Wilczej Jamie?

Postprzez Audik » 6 lip 2011, o 07:31

Barnaba napisał(a):Moja pierwsza wizyta w siekierach była niesamowita

Moja również (2 lata temu) ale w sensie bardzo negatywnym. A wizyta pograniczników porównywalna z wejściem smoka skutecznie nas wygoniła z tego przybytku.
Dym papierosowy w cudowny sposób ukrywał obrazy pod sufitem.

Że dym był to się zgadza ale śmierdziało okropnie
W tle ... leciało sdm
Ja SDM usłyszałem (też w tle) pierwszy raz 2 lata temu w Zakapiorze - nigdy nie zwracałem uwagi na ten typ muzyki ale wtedy "Bieszczadzkie Anioły" zapadły w pamięć :D
W tym roku podjechałem pod Wilczą Jamę - nie wchodziłem, podjechałem na "parking", cyknąłem kilka fotek i pojechałem do cerkwi. Bałagan panujący na podjeździe spowodował jakoś, że Jama została w tyle.
Audik
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Sponsor » 6 lip 2011, o 18:58

Kierując dyskusję na "właściwe" tory - pytam - kto kazał państwu Pawlak budować się na nie SWOIM terenie? Z tego co wiem, działka w Mucznem była i jest Lasów Państwowych...
Sponsor
Stonka bieszczadzka

Postprzez krzyś » 6 lip 2011, o 21:37

wanda napisał(a):Jadę w Bieszczady i mam zamiar do Pawlaków zajechać,to przyjaciele moich znajomych i jak odbiore tamten klimat,czy wogóle takowy dla mnie bedzie napisze po powrocie.Rzecz jasna nie będę mogła porównać z Wilczą Jamą z Mucznego,ale dla mnie to właśnie ta w Smolniku będzie pierwsza....mam nadzieję że będzie super jedzonko i klimat też.....

Ocena każdego z forumowiczów jest (i nie może by inaczej) subiektywna. Mnie się nowa Jama podoba, choć nie spędzałbym tam urlopu. W Bieszczady jeżdżę na wędrówki, a nie na wczasy. Z opinii wczasowiczów, z którymi spotkałem się przypadkiem wynika, że jest to ośrodek wart polecenia. Ceny nie są wygórowane, a oferta bogata. Z mojego punktu widzenia miejsce "wypadowe" też jest dobre, bo blisko gór, które mnie interesują. Ot i tyle!!!
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez wanda » 21 lip 2011, o 11:34

Odwiedziłam Wilczą Jamę i tak naprawdę nie wiele moge powiedzieć....pojechaliśmy odwiedzić właścicieli i przy okazji jedlismy tam.......Karczma jeszcze nie do końca wykończona,ale bardzo ładna w fajnym klimaci zrobiona,bardzo dobre jedzenie....ludzie tam wczasujący się polecali bardzo to miejsce,opowiadali o bogatej kuchni P.Ani,o jej niespodziankach dla gości stołujących się,bogate sniadania w cenie noclegu nie do przejedzenia.Dla mnie ,jak tutaj ktoś zauważył to teraz duża inwestycja skierowana do turystów chcących wypoczywać w warunkach iście wczasowych,troche luksusowych ,budujący się kort,boisko itpJest to zrozumiałe,bo jakoś trzeba zarobić żeby to utrzymac i kredyty spłacić.Czy tutaj stworzy się klimat z Mucznego??????Jak dla mnie to bardziej ośrodek wczasowy niż miejsce spotkań starych znajomych...i tak jak napisał Krzyś pojechac i zjeśc owszem,ale wykupić tutaj wczasy to chyba nie dla mnie.....
wanda
Stonka bieszczadzka

Postprzez KFranczak » 16 sie 2011, o 15:52

Sponsor napisał(a):Kierując dyskusję na "właściwe" tory - pytam - kto kazał państwu Pawlak budować się na nie SWOIM terenie? Z tego co wiem, działka w Mucznem była i jest Lasów Państwowych...

Najpierw się grzecznie ze wszystkimi przewitam! A teraz odpowiem: otóż budując cokolwiek każdy inwestor musi wykazać się prawem do dysponowania gruntem, zatem mając zgodę właściciela gruntu można się budować. Oczywiście budując cokolwiek na "cudzym" jest ryzyko, że właściciel wypowie zgodę czy dzierżawę. Jak w życiu. Sprawa Mucznego(rozwiązanie umowy itp) wymyka się stereotypom i nie jest tematem na forum.
KFranczak
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi