Nagrody dla Powsimordy

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Nagrody dla Powsimordy

Postprzez bmiller » 22 maja 2009, o 16:45

PiotrekF napisał(a):Piotr! Swamp ma rację . Ale [...]
Swamp ma rację bez "ale".
bmiller
Stonka bieszczadzka

Postprzez Piotr_S » 22 maja 2009, o 17:22

manio napisał(a):nazywając wszystkich czytających również stare forum hołotą???

Czytaj ze zrozumieniem, potem pisz, nie będę Ci przecież jak dziecku tłumaczył teraz w jakim kontekście to zostało użyte i kto niby zwraca się w ten sposób do reszty, nie bezpośrednio oczywiście (akurat nie ja).

Uwagi wszystkie przyjmuje do wiadomości a moje pisanie dotyczy personalnie wyłącznie kilku osób, których ani ja nie potrzebuje więcej widzieć ani tym bardziej oni mnie. Sprawę uważam za zamkniętą.
Piotr_S
Administrator

Postprzez vm2301 » 22 maja 2009, o 19:47

No i kurna dupa zbita.

Liczyłem na jakieś rozsądne rozdysponowanie w/w flaszki, że o załapaniu się na grzdyla nie wspominając, a tu kurna temat rozmiękczony...

Pozdrawiam :mrgreen:
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 27 maja 2009, o 03:43

Piotrze po mojej dzisiejszej wizycie na forum info w watku KIMB przestałam Ci się dziwnić, że wzgardziłeś wyróżnieniem. Byłam zażenowana wypowiedziami niektórych osób i zarzutami, które padły. :twisted: Przez chwilę myślałam, że to jest dowcip ale po przeczytaniu ostatego wpisu nie mam złudzeń.
lucyna

Postprzez Tarnina » 27 maja 2009, o 15:31

Lucyno, to po prostu tam nie bywaj i nie będziesz się dziwić. Widzę,że zaczynasz uprawiać dyscyplinę potocznie zwaną "wazeliniarstwem' :)
Tarnina

Postprzez lucyna » 27 maja 2009, o 16:30

Z miłą chęcią pouprawiałabym sobie tę dyscyplinę ale mam mały problem. Tu nie ma panów prezydentów, jedyny powsimorda nie przyjął zaszczytu więc komu mam się podlizywać :lol: Brakuje nawet ludzi z niezaspokojoną potrzebą znaczenia więc aby poczuć dawny klimat bieszczadzkiego forum od czasu do czasu zaglądnę na info do wątku KIMB. Z tak samo mieszanymi uczuciami jakie mi towarzyszą przy logowaniu się na wyliczance. Ups mimo wszystko uwłaczyłam forum 321 gory, coby o nich nie powiedzieć to są górołazi. :mrgreen:
lucyna

Postprzez bmiller » 27 maja 2009, o 17:48

lucyna napisał(a):jedyny powsimorda nie przyjął zaszczytu
Przyjąłem :twisted:
bmiller
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 12 cze 2009, o 05:08

Przeczytałam dyskusję na drugim forum.
1. Po pierwsze nagroda jest u mnie. Nie przywłaszczyłam jej sobie, przez przypadek "weszłam w jej posiadanie". Marcowy lub ktoś przez Niego upoważniony w każdej chwili może ją odebrać.
2. Po tym co przeczytałam to proszę mnie wpisać na listę osób trwale nieobecnych na KIMB. Z miłą chęcią spotkam się w Wami w górach, wszędzie ale nie na KIMB.
lucyna

Postprzez Piotr_S » 12 cze 2009, o 10:16

lucyna napisał(a):Po pierwsze nagroda jest u mnie. Nie przywłaszczyłam jej sobie, przez przypadek "weszłam w jej posiadanie". Marcowy lub ktoś przez Niego upoważniony w każdej chwili może ją odebrać.

Nie rozumiem po co się tłumaczysz. Był chwile spokój, znowu komuś przeszkadzał, znowu komuś "przykro" i tak będziemy odgrzewać do przyszłego roku. Miałem czkawkę silną to też poczytałem, no pojechali równo. Widzę że nawet wykorzystałem głosy do rozgrywki między portalami - której nie ma ani nigdy nie było, itd. Nie wątpię że wkrótce się okaże że również do strącenia Airbusa nad Atlantykiem. Jest zapotrzebowanie na igrzyska to są igrzyska, im mniej ktoś wie, tym więcej ma do powiedzenia - jak zawsze.

Nie pisz że wzgardziłem nagrodami, bo to nie prawda - jedynie ich nie przyjąłem. To że kolega Marcowy Ci je dostarczył to jego decyzja. Tak jak napisał, poinformowałem go że nie będę na KIMB. Już po fakcie (po KIMB, ale przed dostarczeniem ich Tobie) w odpowiedzi napisałem mu, że zrobiłem błąd nie polecając rozlosować owych nagród pomiędzy uczestników KIMB. W swoim poście zapomniał o tym wspomnieć, widocznie przeoczenie.
Natomiast wszyscy mniej lub bardziej urażeni, zapomnieli napomknąć że w roku ubiegłym było dokładnie tak samo - nie odebrałem, zostały rozdane i po problemie. Nikt nie czuł się urażony, nikt nie pisał że żenada, nikomu jakoś specjalnie to nie przeszkadzało. Nie było zapotrzebowania czy jak?

I druga sprawa do której korzystając z okazji chce się odnieść i której nie mam zamiaru puścić płazem:

Przyzwyczaiłem się już do wiecznego niedowartościowania SB, który ciągle tworzy nowe posty podkreślające jego udział w tym i tamtym i przypominające o jego zasługach. Zupełnie mi to nie przeszkadza, choć może gdyby złożyć się na jakiś ołtarzyk czy kapliczkę, gdzie można by pielgrzymować i bić pokłony lub choćby umieścić dożywotnio facjatę na plakietce KIMB, nieco by to zelżało - aczkolwiek jest zupełnie nieszkodliwe i nawet zabawne, o tyle za kolejny wątek w tym temacie, założony dodatkowo dokładnie w momencie kiedy trochę sobie po mnie forowicze pojeździli (nie mam urazy, rozumiem powody) oczekuję przeprosin.

Odebrałem go jako wyjątkowo chamski - jeżeli się takie coś pisze, to pisze się konkretnie kto albo się nie pisze wcale. Tymczasem SB twierdzi że admin tego forum próbuje sobie przywłaszczyć "zasługi" wymyślenia, zorganizowania KIMB. O ile mnie pamięć nie myli (a mam zdaje się dobrą) Irek nie brał w tym udziału ani nie był na I KIMB. Stachu z kolei nie jest i nie był od samego początku adminem tego forum. Czyli zostałem ja - co nietrudno wywnioskować. Mnie to niestety zupełnie nie interesuje, ani nie obchodzi, mam poważniejsze problemy niż gorączkowanie się tym kto wymyślił jakąś impreze, nigdy też nie rozmawiałem na ten temat z którymkolwiek ze znajomych.
Dziwię się, naprawdę bardzo się dziwię jak można coś takiego sugerować publicznie i jaki jest tego cel (oprócz wspomnianego wcześniej bo to oczywiste).
Ostatnio edytowano 15 lis 2010, o 08:51 przez Piotr_S, łącznie edytowano 1 raz
Powód: literówka
Piotr_S
Administrator

Postprzez lucyna » 12 cze 2009, o 19:52

Dla mnie temat KIMB jest zamknięty.
Liczą się tylko spotkania w górach i pagórach. Ubiegłej niedzieli cudownie bawiliśmy się w gronie kilku osób, dziś spotkałam przez przypadek Kolegów z forum w górach, w poniedziałek być może będzie następne spotkanie. Poprzez forum poznałam wielu wspaniałych ludzi, być może będziemy kontynuować znajomości.
Prosże tylko o jedno, zabierzcie nagrodę ode mnie. Pozostał mi niesmak. Chciałam dobrze, wyszło jak wyszło.
lucyna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtop