Nagrody dla Powsimordy

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Nagrody dla Powsimordy

Postprzez lucyna » 21 maja 2009, o 20:30

Marcowy pozostawił mi nagrodę dla Powsimordy z tamtego forum czyli naszego Piotra. Nasz Admin zbiesił się i nagody nie chce. Każe mi zrobić z nią co chcę. Ja nie wiem co chcę z nią zrobić, a moje psisko nie dośc, że gardzi napitkami to jeszcze ze mną nie gada (obrażony, bo zjadłam mu kawałek sera od Nikosa), więc nie wiem co mam z fantami uczynić. Może ktoś coś wymyśli.
lucyna
Zbanowany

Re: Nagrody dla Powsimordy

Postprzez vm2301 » 21 maja 2009, o 20:40

Nie wiesz co z flaszką Lucynko zrobić?

Ło matko, gdzieś TY się chowała :mrgreen:

;)
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 21 maja 2009, o 20:44

Nie czytasz ze zrozumieniem :mrgreen: Wiem co należy zrobic z flaszką, chciałam ją dać Kretynowi ale on ze mną nie gada, a koty, gdy dowiedziąły się, że mają to wypić wybyły z domu :mrgreen:
Wojtuś reflektujesz
lucyna
Zbanowany

Postprzez Piotr_S » 21 maja 2009, o 20:57

lucyna napisał(a):Nie czytasz ze zrozumieniem :mrgreen: Wiem co należy zrobic z flaszką, chciałam ją dać Kretynowi ale on ze mną nie gada, a koty, gdy dowiedziąły się, że mają to wypić wybyły z domu :mrgreen:
Wojtuś reflektujesz

Hehe
Z flaszką wiesz co zrobić, na resztę może być wiele pomysłów.

Z bardziej praktycznych proponuje Ci sprzedać i włożyć kasę na roczną lokatę - akurat będziesz miała żeby zapłacić za prawo głosu i pogadania z poważnymi ludźmi bądź co bądź. Jak dobrze ulokujesz to wystarczy jeszcze na opłacenie świniaka kilku panom, czyli same korzyści :D

I się wcale nie zbiesiłem, tylko "niegodnym ja, niegodny" przyjmowania nagród od forum, na którym bardzo nieładnie piszę się o innych, nie wnikając w powody. Kilku panów zamiast tworzyć kolejne komunistyczne i jednocześnie dziecinne w wymowie manifesty i odezwy do reszty hołoty, powinno pomyśleć dlaczego coraz mniej chętnie niektórzy na kimb przjeżdżają, bądź z niego rezygnują. Nie żebym się zaraz czepiał, ale ci najbardziej poważni to o ile dobrze pamiętam byli na I KIMB tylko dlatego że był w terminie ich (wysokości) urlopu i przez kolejne lata mieli cały KIMB w dupie, gdyż nie był już w terminie ich urlopu. Szkoda pisania. Hipokryzja i tyle.
Piotr_S
Administrator

Postprzez lucyna » 21 maja 2009, o 21:06

Piotr ranisz mi serce. :mrgreen:
Niestety, mnie pozbawiono prawa głosu. Nie zapominaj, że jam jest niegodna aby pisać na forum info. Nie zbanowana ale wyrzucona na pysk za to, że ośmieliłam się zerwać współpracę z nowym właścicielem serwisu. :twisted:
lucyna
Zbanowany

Postprzez Piotr_S » 21 maja 2009, o 21:09

lucyna napisał(a):Niestety, mnie pozbawiono prawa głosu.

Jak zapłacisz to Ci przywrócą, spokojna głowa. Tylko fakturę weź ;)
Piotr_S
Administrator

Postprzez lucyna » 22 maja 2009, o 08:00

Mmy mmy, nie. Już nie, pępowina przerwana. Moje miejsce jest tu. ;) I na forum turystyka górska.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Swamp » 22 maja 2009, o 14:49

Piotr_S napisał(a):
I się wcale nie zbiesiłem, tylko "niegodnym ja, niegodny" przyjmowania nagród od forum, na którym bardzo nieładnie piszę się o innych, nie wnikając w powody. Kilku panów zamiast tworzyć kolejne komunistyczne i jednocześnie dziecinne w wymowie manifesty i odezwy do reszty hołoty, powinno pomyśleć dlaczego coraz mniej chętnie niektórzy na kimb przjeżdżają, bądź z niego rezygnują. Nie żebym się zaraz czepiał, ale ci najbardziej poważni to o ile dobrze pamiętam byli na I KIMB tylko dlatego że był w terminie ich (wysokości) urlopu i przez kolejne lata mieli cały KIMB w dupie, gdyż nie był już w terminie ich urlopu. Szkoda pisania. Hipokryzja i tyle.

Witam,
Zalogowalam sie na tym forum, zeby sprobowac Ci cos uswiadomic. Dla wyjasnienia - jestem cichym userem forum bieszczady.info.pl, nie bylam na Kimbie, nie znam ludzi, o ktorych piszesz. Ale glosowalam na ciebie w wyborach Powsimord, bo docenilam Twoja wiedze i zyczliwosc wobec innych. Tak po prostu. To ja Ci przyznalam ten tytul, a nie jacys mityczni 'panowie tworzacy komunistyczne manifesty' czy 'nieladnie piszacy o innych'.
Nie licze na zadna wdziecznosc i o ile wiem, nie ma przymusu przyjmowania nagrody. Ale wrzucajac mnie i innych glosujacych do jednego wora z jakimis swoimi osobistymi wrogami obrazasz osoby, ktore chcialy Ci po prostu w symboliczny sposob podziekowac.
Przykre.
Swamp

Postprzez PiotrekF » 22 maja 2009, o 16:16

Piotr! Swamp ma rację . Ale również wiem ,że wręczające grono ...... może nieżle popsuć radość (satysfakcję) .
Pozdrawiam PF
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez manio » 22 maja 2009, o 16:26

Piotr_S napisał(a):
lucyna napisał(a):Nie czytasz ze zrozumieniem :mrgreen: Wiem co należy zrobic z flaszką, chciałam ją dać Kretynowi ale on ze mną nie gada, a koty, gdy dowiedziąły się, że mają to wypić wybyły z domu :mrgreen:
Wojtuś reflektujesz

Hehe
Z flaszką wiesz co zrobić, na resztę może być wiele pomysłów.

Z bardziej praktycznych proponuje Ci sprzedać i włożyć kasę na roczną lokatę - akurat będziesz miała żeby zapłacić za prawo głosu i pogadania z poważnymi ludźmi bądź co bądź. Jak dobrze ulokujesz to wystarczy jeszcze na opłacenie świniaka kilku panom, czyli same korzyści :D

Hipokryzja powiadasz ,a jak nazwiesz to co Ty robisz- nazywając wszystkich czytających również stare forum hołotą???
manio
Stonka bieszczadzka

Następna strona

Powrót do Offtop