natura park

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

natura park

Postprzez agusiakq » 19 kwi 2009, o 13:51

witam mozecie mi powiedziec czy byc ktos w natura park w steznicy??? ;) jak sie wam wypoczywalo i jak wyglada okolica bliskosc do szlakow jeziora itp. polecacie?? z gory dziekuje za odpowiedz 8-)
agusiakq

Re: natura park

Postprzez IraS » 21 kwi 2009, o 13:01

Miejsce fajne ale do szlaków daleko, do jeziora teoretycznie blisko ale drogą raczej dla terenówek. Na pewno jest tam cisza i spokój w porównaniu do bardziej popularnych miejsc w Bieszczadach. Okolica bardzo urokliwa polecam.
IraS
Administrator

Re: natura park

Postprzez Wojtek Szydlowski » 21 kwi 2010, o 21:11

agusiakq napisał(a):witam mozecie mi powiedziec czy byc ktos w natura park w steznicy??? ;) jak sie wam wypoczywalo i jak wyglada okolica bliskosc do szlakow jeziora itp. polecacie?? z gory dziekuje za odpowiedz 8-)

Już rok minął od wpisu, ale może komuś się przyda.
Do szlaków "popularnych" daleko, ale masz ogromne możliwości wycieczek mniej widowiskowych, ale wcale przez to nie mniej ciekawych:

1. na Korbanię
2. Wodospad Czartów Młyn i to od brodów jak i od szczytu w Stężnicy
3. Przełęcz Hyrcza i Łopienka a w drodze, zagroda i dzikie konie (o ile jeszcze tam jest)
4. po drugiej stronie obwodnicy, Bystre i fajna wycieczka z zaliczeniem kamieniołomu, rezerwatu Gołoborze, kapliczki Synarewa i jeziorka Bobrowego
5. Blisko (no, w miarę) Duszatyn i jeziorka Duszatynskie
6. Nad Soline rzut beretem o ile nie pada i brody są przejezdne

szczerze polecam, ja przynajmniej raz w roku tam bywam (blisko, w Mchawie) i dla mnie to najciekawszy rejon do turystyki takiej, jaką lubię najbardziej.
Wojtek Szydlowski

Powrót do Noclegi