"Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę"

Recenzje, nowości, polecane tytuły

"Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę"

Postprzez Barnaba » 18 lis 2013, o 19:39

Mam przyjemność zaprezentować swój przewodnik po Bieszczadach
Załączniki
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Re: "Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę"

Postprzez creamcheese » 18 lis 2013, o 19:52

Witaj Barnabo!! Czy przesyłka do mnie (3 szt "Nieodkrytych...) juz jest w drodze?
Pozdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 18 lis 2013, o 19:58

Fajnie Barni ze udalo się Tobie wyprodukować przewodniczek. Liczę ,że jak się niebawem spotkamy, to będzie mi dane przekonac się o jego wartości. Jerzu
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Romues » 19 lis 2013, o 00:18

usiłowałem zdobyć gdzieś na mieście, ale płonne me starania. Wystawiasz na allegro? Gratulacje publikacji :)
Romues
Stonka bieszczadzka

Postprzez długi » 22 lis 2013, o 07:41

"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Barnaba » 3 gru 2013, o 21:50

Tak, na allegro jest. Lepiej po prostu przez www.lesneoko.com (http://lesneoko.com/przewodnik-nieodkryte-bieszczady) .
Szukam księgarni, które byłyby chętne do współpracy. Jeśli ktoś coś wie, proszę o pomoc

Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Barnaba » 26 maja 2014, o 00:03

Dodam tylko, że przyszedł czas na wydanie drugie. W odniesieniu do pierwszego usunąłem wiele zawiłości stylistycznych a fotografie są na całej stronie i jest ich nieco (serio nieco) więcej.

Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Kasiek1 » 27 cze 2014, o 12:23

Postanowiłam wtrącić swoje 3 grosze w temacie. I tak:

Przewodnik wymaga pewnych poprawek, ale Barnaba pisze też, że je właśnie poczynił. Dla mnie jest troszkę za krótki, chciało by się po prostu więcej. Zdjęcia pisze autor powiększył, to dobrze, będzie to zapewne na korzyść tegoż dzieła. Może i ojciec przewodnika się ze mną nie zgodzi, ale cóż? To moje zdanie! Barnabo! Nie odkrywaj do końca przed nami tych nieznanych Bieszczadów. Pozostaw puentę tajemniczą, nie mów "kto jest mordercą", nie podawaj dokładnych namiarów, opisów. To moje błagalne słowa. Dlaczego? Są tacy co mogliby napisać o Bieszczadach wielkie dzieła, ale żeby się do tego zabrać trzeba mieć po prostu jaja. A Ty po prostu tak sobie założyłeś i to realizujesz i chwała Ci za to. Z każdą wycieczką nabierasz doświadczenia, to nie tylko zdobywana wiedza, natura tropiciela, ale i umiejętność pracy z ludźmi. Każda kolejna edycja przewodnika będzie coraz lepsza, bogatsza, bo i Ty będziesz o ten czas spędzony w Bieszczadzie bogatszy. Może i ja mam zbyt bujną wyobraźnię, ale sama postać autora jest nietuzinkowa. Tajemniczy, małomówny na wstępie, przy nodze klasycznie ułożony czworonóg. To tajemnicze i nieodkryte to właśnie jest Twój atut w ręce. To taka subtelna różnica między odkrywaniem a odkryciem. Życzę chętnych do stałego odkrywania, jak i samozaparcia do tegoż miejmy nadzieję niekończącego się odkrywania. "Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę" - odkrywajmy je z Barnabą. To tyle, słowa z serca.

Kasiek
"Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób, jeśli nie chce, znajdzie powód" Krzysztof Samborski "Zjadłem Marco Polo"
Kasiek1
Stonka bieszczadzka

Powrót do Mapy, przewodniki i inne wydawnictwa z regionu