Nocleg- alternatywa dla schron. w Komańczy ?

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Nocleg- alternatywa dla schron. w Komańczy ?

Postprzez jaNO » 18 kwi 2009, o 10:36

Witam
Mam prosty problem który mam nadzieję , pomożecie mi rozwiązać.
Szukam miejsca dla 15 osób na 2 noclegi (5-7.06) w K. albo okolicy który byłby alternatywą dla nocowania w schron. w Komańczy. Grupa jest głośna (3 gitary) i imprezuje do rana i chce jeść ;-)
Nocowałem nie raz w schronisku w K. i generalnie było ok ale pomyślałem że może jakaś zmiana by się przydała. Może znacie jakieś niekrępujące gospodarstwo agro czy coś w stylu Zagroda Chryszczata w Smolniku (nocowalismy w 20osób jesienią 2008 i było obłędnie !!!, Z.Chryszczatą właśnie polecili mi mi forumowicze więc skoro raz się udało, to próbuję po raz drugi).
Skazani jesteśmy na wyjazdy na trasę autobusem (kierunek płn i zach) więc też nie może to być miejsce za 7 górami albo całkiem z boku jak np. Dołżyca.
No i jestem ciekaw czy przypadkiem problem nie jest za trudny dla Szanownych Forumowiczów....
jaNO
Niedzielny turysta bieszczadzki

Re: Nocleg- alternatywa dla schron. w Komańczy ?

Postprzez Misieg » 18 kwi 2009, o 12:13

Ośrodki wypoczynkowe w Rzepedzi.
http://picasaweb.google.com/michal.organ" - cyfrowa galeria bieszczadzka
http://pogorze.phorum.pl/index.php" - pogórzańskie klimaty, wszystko co w pogórzach piszczy
nr gg: 5476043
Misieg

Postprzez lucyna » 18 kwi 2009, o 15:44

Wiem gdzie dobrze karmią, jadłam i bardzo mi smakowało. Warunki pobytu dobre, grupy są zadowolone. Gospodarstwo agroturystyczne u państwa Być. A gdybyś szukała w okolicy Leska to znaomy prsił mnie abym poinformowała iż przyjmuje małe grupy jak Twoją już za 42 zł/osobodzień czyli nocleg w naprawdę dobrych warunkach, miejsce na ognisko z wiatą, duży teren z placem zabaw itd plus śniadanie i obiadokolacja.
lucyna

Postprzez jaNO » 10 cze 2009, o 09:51

No i koniec końców wylądowalismy w 16 osób w schronisku w Komańczy.
Polecam. Obsługa z anielską cierpliwością znosiła nasze "darcie ryja" do 3 w nocy, gorąca woda, łazienki w pokojach i wielkie porcje smacznego żarcia. Placek albo filet z zapiekanymi ziemniakami - poezja.
A tu namacalny dowód naszego wędrowania w obszarze: Moszczaniec-Komańcza-Morochów
http://www.youtube.com/watch?v=LJxgPZ7dlvk
jaNO

Powrót do Noclegi