Nocleg - Brzegi Górne

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Nocleg - Brzegi Górne

Postprzez pacey » 4 sie 2009, o 20:54

Witam

Za kilkanaście dni planuję wybrać się w Bieszczady.
Trasę sobie zaplanowałem
1 dzień: Smerek - Brzegi Górne. I tu jest mój problem, bo staram się znaleźć gdzieś nocleg w tej miejscowości i nie bardzo mi wychodzi. Jedyne co znalazłem, to Bacówka pod Małą Rawką, która jest kawałek drogi oddalona od czerwonego szlaku (ok. 3km ), co mnie mało cieszy.

2 dzień: Brzegi Górne - Ustrzyki Górne - ale tu już chyba mniej powinienem się martwić o nocleg, tak mi się wydaje.

3 dzień: wschodnie okolice Ustrzyk Górnych.

i jak w temacie, możecie mi podać jakieś namiary na kwatery, miejsca do spania w Brzegach Górnych?

Z góry dziękuję za pomoc.
pacey

Re: Nocleg - Brzegi Górne

Postprzez lucyna » 5 sie 2009, o 05:20

Brzegi Dolne są położone na ternie BdPN, to kraina dolin fenomen przyrodniczy (obszar nieistniejących wsi, ktore we władanie wzięła przyroda. Kiedyś było tam pole biwakowe, które raczej nie działa. Przejżdżam tam często i ruchu nie widzę. Najbliższe masz spartańskie schronisko na Połoninie Wetlińskiej lub Pod Małą Rawką.
lucyna

Postprzez pacey » 5 sie 2009, o 10:34

Już teraz rozumiem, dlaczego tam nie można znaleźć noclegu :).
Brzegi Dolne są położone na ternie BdPN
,
Ten fakt mi dosadnie wszystko wyjaśnia, dlaczego tam nie znajdę :).

Dziękuję za pomoc, pozdrawiam
pacey

Postprzez fiaa » 5 sie 2009, o 15:47

lucyna napisał(a):Brzegi Dolne są położone na ternie BdPN, to kraina dolin fenomen przyrodniczy (obszar nieistniejących wsi, ktore we władanie wzięła przyroda. Kiedyś było tam pole biwakowe, które raczej nie działa. Przejżdżam tam często i ruchu nie widzę. Najbliższe masz spartańskie schronisko na Połoninie Wetlińskiej lub Pod Małą Rawką.

Nie Dolne, a Górne. To raz. A dwa: nie ma już w Berehach leśniczówki, w której można było dostać nocleg na sianie? Dwa lata temu była tam sympatyczna pani, która prowadziła sklepik, pole namiotowe i udzielała noclegów w stodole na sianie.
"Nad horyzontem błyska się i słychać szczęk żelaza"
fiaa
Stonka bieszczadzka

Postprzez wadera » 6 sie 2009, o 15:07

Pole namiotowe działa pręznie widziałam tam ostatnio niezły tłumek :lol:
wadera
Stonka bieszczadzka

Powrót do Noclegi