Nocleg dla 2 osób z dzieckiem 1,5 rocznym

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Nocleg dla 2 osób z dzieckiem 1,5 rocznym

Postprzez evia7 » 30 cze 2010, o 13:20

Witam!
szukam noclegu z dzieckiem 1,5 rocznym w okresie od 01.08 do 07.08 , żeby był plac zabaw ( piaskownica, huśtawki itpl.), mały basenik dla dziecka, domowe smaczne jedzenie tak aby dziecko mogło zjeść, z dostępem do aneksu kuchennego.
Mój e-mail: silkorab@wp.pl
evia7

Re: Nocleg dla 2 osób z dzieckiem 1,5 rocznym

Postprzez Jerry » 30 cze 2010, o 20:55

Za mało dajesz danych. Jest bardzo dużo noclegowni w Bieszczadach. Ja bardzo polecam Willę Stasia w Ustjanowej. Moje dziecko urodziło się w grudniu 2004 roku a w styczniu 2006 byliśmy u Pani Stasi. Ledwo skończony rok a w tych swoich śpiochach, w zimowej, nie ciepłej na dworze atmosferze, zamiatało salon pensjonatu gospodarzy. Bardzo sympatycznie, zielono. Fajne obiadki. A jak ich nie ma w Ustrzykach Dolnych jest parę knajp. Mają basen, ale polecam raczej Delfinek w Ustrzykach. Nawet dla maliucha :D . Znam trochę Bieszczady pod kątem wyjazdu z dziećmi, jak będziesz chciał więcej danych to pytaj.
Jerry
Stonka bieszczadzka

Postprzez evia7 » 1 lip 2010, o 08:30

Dzięki za odpowiedz, fajna ta willa stasia tylko ja szukam ośrodka żeby był plac zabaw, piaskownica, huśtawka i domowe smaczne jedzie, najlepiej z widokiem na jezioro solina.
evia7

Postprzez cinek » 3 lip 2010, o 18:36

Ja bym polecił Terkę . Byłem tam w 2009 roku . Jest tam cisza spokój . A tak dokładnie to Gospodarstwo ekologiczne Pod Bocianami . W tym gospodarstwie są zwierzęta jak króliki , psy , krowy , .
cinek

Postprzez Piotr_S » 3 lip 2010, o 20:21

cinek napisał(a):Ja bym polecił Terkę . Byłem tam w 2009 roku.

No to daleko nie musiałeś jechać.
Jak już robić kryptoreklamę, to przynajmniej inteligentnie...
Piotr_S
Administrator

Postprzez cinek » 3 lip 2010, o 22:12

No może i nie daleko. Czy 620 km to dla ciebie niedaleko? Natomiast w tamtym roku bardzo mi się w Bieszczadach podobało i postanowiłem skreślić kilka słów na forum, bo jak wszyscy wiemy dobre rady są najcenniejsze. A co w tym złego, że byłem tam i teraz mogę komuś polecić gospodarstwo agroturystyczne?
A tak na marginesie to czy Administrator każdego nowego forumowicza dającego rady ( piszącego krótko i treściwie) wita oskarżając o kryptoreklamę?
Jak na mój gust to tylko może odstraszyć, a nie przyciągnąć nowych członków do dyskusji.

Pozdrawiam
cinek

Powrót do Noclegi