Nocleg tani i dobry

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Nocleg tani i dobry

Postprzez jerzumarian » 4 lis 2013, o 18:55

To jak juz przyjedziecie z tego Suśca w Bieszczadach, to podajcie współrzędne GPS, moze tez się tam wybiorę. Juz sama nazwa wydala mi sie bardzo bojkowska. Nie mam pewności, ale to chyba gdzieś w okolicy Baligrodu... Jeśli się mylę, niech mnie ktos wyprowadzi z błedu... albo z obłędu...
a co do wpisu ZuzkiRaj- kimkolwiek jesteś- nie uważaj użytkowników tego forum za debili. gdzie leży OLSZEWICA , bo jakoś tylko z bolszewicą mnie się kojarzy, a Myszkowce to chyba taka wioska gdzie mieszka Myszkowski, ten z SDMu- zatem tak pewnie będzie się niedługo nazywać Cisna. i jeszcze tylko Sylwek. Jeśli szukasz miejsca na Sylwka, to polecam Ci schronisko koliba w terminie 1-4 lutego. Będzie tam wtedy kolega Sylwek przebywał.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez ramzes » 4 lis 2013, o 22:22

ramzes napisał(a):
jerzumarian napisał(a):...Jeśli się mylę, niech mnie ktos wyprowadzi z błedu... albo z obłędu...
a co do wpisu ZuzkiRaj- kimkolwiek jesteś- nie uważaj użytkowników tego forum za debili. gdzie leży OLSZEWICA , bo jakoś tylko z bolszewicą mnie się kojarzy, a Myszkowce to chyba taka wioska gdzie mieszka Myszkowski, ten z SDMu- zatem tak pewnie będzie się niedługo nazywać Cisna. i jeszcze tylko Sylwek. Jeśli szukasz miejsca na Sylwka, to polecam Ci schronisko koliba w terminie 1-4 lutego. Będzie tam wtedy kolega Sylwek przebywał....

oj, nieładnie tak dokuczać nowym forumowiczom... :oops: po takim powitaniu gotowi się zniechęcić do Forum... :lol:
lub popaść w obłęd... :lol: :lol: :lol:
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 5 lis 2013, o 18:05

przeprosiłbym , ale nie odczuwam wyrzutów sumienia (posiadam takowe), żalu za grzechy tez nie czuję, ani innych temu podobnych emocji. Jeśli pisze ktoś nowy, to fajnie by było, gdyby czytając mapę, czytał dokładnie wszystkie literki. Jeśli jest totalnie nieobeznany w temacie, to niechże takowym się objawi, a nie pali frana. Każdy człek ma jakieś walory. A w niektórych dziedzinach zycia jest tak zwanym leszczem. Ja na ten przykład nie wypowiadam się w zasadzie na żadnym innym forum, z prostaj przyczyny- nie czuje się na siłach wypowiadać, nawet będąc przewodnikiem sudeckim mało pisze na sudety.it. Dlaczego? Bo nie czuje się na siłach. Może kiedyś. Jesli chodzi o Bieszczady, byłem w tych gorach dwa razy na wycieczkach szkolnych, to cos wiem. Stąd ta aktywność. Ale daleki jestem od kompromitowania się pisząc błednie byle nazwy pisane duzymi literami na każdej mapie Bieszczadów i Gór Sanocko Turczańskich. Jednak jeśli ktoś tą ironiczną krytyka poczuł sie jedynie przytłoczony, a nie zachecony do wzięcia się za siebie, to przepraszam
za swoja niesubordynację.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez ramzes » 5 lis 2013, o 18:30

jeżeli powyższy post jest odniesieniem się do mojego wcześniejszego to spieszę donieść, że (takie odnoszę wrażenie) został on (ten mój post) chyba opacznie odebrany... zatem: intencją było w pełni utożsamienie się z Twoją wcześniejszą ironią dowodem czego są liczne emotikony jakimi wymownie "ozdobiłem" moją wypowiedź...
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 6 lis 2013, o 14:11

nieee, ja poszedlem jeszcze dalej... nie opatrując postu emotikonami ani nawet bandażem...
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez kama » 16 sty 2014, o 12:40

ja zawsze szukam na miejscu noclegów i zawsze trafiamy na miłych ludzi i tani nocleg:)
kama
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Offtop