Nocleg w Ustrzykach Górnych

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Nocleg w Ustrzykach Górnych

Postprzez sjug » 4 sty 2013, o 10:43

Czytając różne wątki forum, ludzi szukających noclegów zarówno w Ustrzykach Górnych jak i całych Bieszczadach porą zimową, chciałbym napisać i podkreślić, że po długim okresie czasu otworzył się Zajazd Pod Caryńską.

Nie jest to schronisko ale dalej jest zachowana ciepła domowa atmosfera (myślę, że potwierdzą to ludzie, którzy po raz pierwszy trafili do Zajazdu w okresie świątecznym i sylwestrowym).
W wątkach na forum można spotkać różne opinie o Ustrzykach Górnych: nie ma gdzie zamieszkać, nie ma gdzie przyjechać ze znajomymi większą grupą (a Hotelik Biały, Zajazd Pod Caryńską), zwalają ceny zwalają z nóg!!!
Pozwolę się z tym niezgodzić!!!
Dla członków z forum jak i odwiedzających Bieszczady, na stronach Zajazdu Pod Caryńską ukazują się różne opcje noclegów od drogich po naprawdę tanie.
Zapraszam forumowiczów do zaglądnięcia w mury Zajazdu...................
sjug
Stonka bieszczadzka

Re: Nocleg w Ustrzykach Górnych

Postprzez skazaniec » 4 sty 2013, o 15:40

Trochę nie rozumiem. W UG jest mnóstwo miejsc do noclegowania. Ceny nie zwalają z nóg - wszak można się przespać i za 8 zł, co sam czyniłem, choć nie zimą. Ogólnie w granicach 30 zł agroturystyki, schroniska podobnie. Choć i tańsze schroniska można znaleźć - wystarczy poszukać.
Co do samego zajazdu - w nowym nie spałem jeszcze, jeść owszem jadłem i całkiem smacznie było. A jak patrzę na ceny w sezonie, to wcale do najtańszych on nie należy :) Z ekipą też jest gdzie przyjechać i całkiem tanio w domowej atmosferze zanocować, choć akurat nie mam na myśli teraz UG.
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez nowatorsky » 17 sty 2013, o 19:17

ja zjak wyjeżdżam z e znajomymi to zawsze śpimy pod gołym niebem w śpiworach
nowatorsky

Postprzez miłosnik Bieszczadów » 20 lut 2013, o 22:10

Oprócz Zajazdu Pod Caryńska , Hoteliku Białego , Hotelu Górskiego są również prywatne kwatery które są tańsze w niektórych nawet standard lepszy. Cenowo 25-40zł od osoby . Z mojego doświadczenia jak przyjeżdżamy z znajomymi do Ustrzyk Górnych , zawsze nocleg rezerwujemy w prywatnej kwaterze . Tanio super warunki , łazienki w pokojach, czysto, niektóre pokoje z pięknymi widokami na góry np ( DUŻA Rawka) mili właściciele. Polecam kwatery.
wynajem busów, autobusu po Bieszczadach http://www.bus.bieszczady.pl www.grzes-bus.pl
miłosnik Bieszczadów
Stonka bieszczadzka

Postprzez Staszek » 18 cze 2013, o 17:59

A czy są pokoje 1-osobowe w zajeżdzie pod Caryńską? jakie ceny i jak daleko z tamtąd do szlaków.
Staszek
Stonka bieszczadzka

Postprzez creamcheese » 19 cze 2013, o 07:40

Wejdź na stronkę ZpC i wszystkiego się dowiesz: jedynka 80,-
Czerwony beskidzki prawie przechodzi przez Zajazd więc i na Halicz i na Caryńską masz jak dojść. Niedaleczko też jest graniczny niebieski na Tarnicę i na Rawki
Pozdrawiam i proponuję zakupić mapę
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lidkru » 18 sie 2013, o 14:46

podobno w Kremenarosie idzie ku nowemu
http://www.kremenaros.com.pl/
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez damianmantyk » 22 sie 2013, o 18:50

hmmm.. ciekawa oferta, muszą ją przejrzeć a w jakiej cenie ta oferta?
damianmantyk
Stonka bieszczadzka

Postprzez rafelra00 » 22 sie 2013, o 18:55

dokładnie jakie są pokoje do wynajęcie i w jakich cenach?
rafelra00
Stonka bieszczadzka

Powrót do Noclegi