Nocleg z widokiem na jezioro.

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Nocleg z widokiem na jezioro.

Postprzez Aleksandra Biernat » 20 kwi 2010, o 12:38

Witaj Oskar!
Znam wspaniałe miejsce "Nowy Dwór" w Zawozie, przepiękny widok na jezioro, zresztą sama miejscowość bardzo malowniczo położona, obiekt jest nowy dobre warunki, znakomita kuchnia, wspaniali gospodarze Marysia i Bolek (cena jak na Bieszczady całkiem o.k)
Pozdrawiam
Aleksandra Biernat
Willa Tylicz
Aleksandra Biernat

Postprzez lucyna » 20 kwi 2010, o 19:22

Tak łatwo nie poddaje się baba bieszczadzka vel WPP dwojga imion :mrgreen:
Znalazłam coś naprawdę odpowiedniego na plener malarski i to jak chciałeś w Solinie. Nie widok na jezioro ale na dwa zalewy: Jezioro Solińskie i Myczkowieckie.
To Noclegi nad Soliną, nie wiem czy znajdziesz, to mały obiekt chyba nigdzie nie reklamujący się więc wrzucę link
www.solina-noclegi.xt.pl
lucyna
Zbanowany

Postprzez oskar » 20 kwi 2010, o 22:18

lucyna napisał(a):Tak łatwo nie poddaje się baba bieszczadzka vel WPP dwojga imion :mrgreen:
Znalazłam coś naprawdę odpowiedniego na plener malarski i to jak chciałeś w Solinie. Nie widok na jezioro ale na dwa zalewy: Jezioro Solińskie i Myczkowieckie.
To Noclegi nad Soliną, nie wiem czy znajdziesz, to mały obiekt chyba nigdzie nie reklamujący się więc wrzucę link
http://www.solina-noclegi.xt.pl" target="_blank

Fajne, ale bez jedzenia i tylko 11 osób :(
oskar

Postprzez lucyna » 21 kwi 2010, o 03:48

Chyba tylko spojrzałeś na stronkę. W maju już powinni tam mieć domek. W sezonie na pewno będzie działał. W okolicy jest gospodarstwo agroturystyczne, być może tam moglibyście żywić się. Nieopodal jest inne gospodarstwo i sklepik, którymi zajmuje się nasza koleżanka Zosia Puch, też nie reklamuje się po Bożemu więc wrzucę link www.bieszczady.pl/zapotokiem Chyba nic nie pokićkałam,nawet przewodnicy mają problem ze znalezieniem tego gospodarstwa agroturystycznego Za Potokiem Łobozew. Pogadaj z nią. Widoków Ci nie zagwarantuje ale jedzenie powinna. Mają znakomite pstrągi wędzone i miody.
Niewątpliwym plusem tego miejsca jest położenie. To ten żółty dom,który przesłania nam najfajniejszą panoramę na zaporę i oba jeziora. Położony jest bowiem tuż przy drodze wiodącej do Łobozewa, tej, którą musimy jeździć chcąc przedostać się samochodem z jednej części Soliny do drugiej.
Albo ten ośrodek z Zawozu o którym opowiadał Ci Ola.
lucyna
Zbanowany

Poprzednia strona

Powrót do Noclegi