Nocleg z widokiem na jezioro.

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Nocleg z widokiem na jezioro.

Postprzez oskar » 8 mar 2010, o 00:03

Szukam noclegu dla około 15 osób z wyżywieniem. Koniecznie z widokiem na jezioro, w nie dużej odległości od jeziora. Dobrze jak by pokoje były 2-3 osobowe z łazienkami. Co możecie polecić? Miejscowość nie ma znaczenia.
oskar

Re: Nocleg z widokiem na jezioro.

Postprzez lucyna » 8 mar 2010, o 11:53

Uff trudne zadanie. W Solinie po stronie Płaszy (tam, gdzie są zgrupowane ośrodki) nie można z okien zobaczyć jeziora. Być może WZW Jawor ale ja go z czystym sercem nie polecę. W Polańczyku także z nie wszystkich ośrodków zobaczysz zalew, tylko z tych wysoko położonych. Piękna panorama jest z Relawii, bardzo dobry ośrodek, w lecie jednak będą tam kolonie. Bardzo ładna panorama jest także z Unitry, ośrodek znakomity. Chyba też jest widać wodę z MSW Jawor ale tylko z niektórych pokoi.
lucyna
Zbanowany

Postprzez FrancisBegbie » 9 mar 2010, o 08:01

Wysłałem kilka linków,

Może dodatkowo Zaphyr w Polańczyku? Spokój, coś tam zalew widać, nowy budynek, blisko w sumie wody.
FrancisBegbie
Stonka bieszczadzka

Postprzez oskar » 16 mar 2010, o 22:54

Na stronie Relawii nie znalazłem cennika, a cena też ma znaczenie. Ośrodek musi też mieć wyżywienie na miejscu a kilka z propozycji FrancisBegbie tego nie ma. Może to być agroturystyka ale z wyżywieniem i minimum 15 miejsc. Wolałbym żeby wszyscy byli w jednym budynku czyli raczej domki letniskowe odpadają. Proszę też o opinię o Ośrodku Wypoczynkowym „Halicz” .
oskar

Postprzez madzialenka » 4 kwi 2010, o 17:25

hej, może spróbuj poszukać czegoś w Wołkowyji- tam niektórzy mają widok z okien na jezioro :) pozdrawiam
madzialenka

Postprzez lucyna » 4 kwi 2010, o 17:36

Nie znam od kuchni ośrodka Halicz, nie dostaję stamtąd grupa ale mamy wspólnych klientów. Ośrodek specyficzny: dwa standardy. Ta część po remoncie godna polecenia, goście sobie ją chwalą, drugi budynek lepiej nie mówić. Nie jadłam tam posiłków więc nic na ten temat nie mogę powiedzieć.
lucyna
Zbanowany

Postprzez oskar » 18 kwi 2010, o 13:57

Nadal moje poszukiwania trwają, bo w ośrodkach do których dzwoniłem ceny są nieco wygórowane. Okazuje się że noclegi w Bieszczadach są o 30% a nawet i więcej droższe niż w podobnym standardzie np w Zakopanym, albo Karpaczu. Może to wynik tego, że Bieszczad stały się modne i właścicielom trochę poprzewracało się w głowach. Na razie nie rezygnuję i szukam dalej. 16 osób na 10 dni to wydaje mi się spora kasa dla wynajmujących ale negocjacje są trudne. Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś propozycje to byłbym bardzo wdzięczny.
oskar

Postprzez oskar » 18 kwi 2010, o 14:16

Większość ofert w Wołkowyji to max 15 osób. Jedyna oferta to ośrodek RANCHO ale nic tam nie pisze jak daleko jest do jeziora i czy coś tam widać. Upieram się z tym widokiem bo to grupa malarzy a część z nich to starsze osoby i chcę żeby mogły coś widzieć z okna czy balkonu jak nie będą mogły ruszyć w teren.
oskar

Postprzez lucyna » 19 kwi 2010, o 07:11

oskar napisał(a):Większość ofert w Wołkowyji to max 15 osób. Jedyna oferta to ośrodek RANCHO ale nic tam nie pisze jak daleko jest do jeziora i czy coś tam widać. Upieram się z tym widokiem bo to grupa malarzy a część z nich to starsze osoby i chcę żeby mogły coś widzieć z okna czy balkonu jak nie będą mogły ruszyć w teren.

To trzeba było o tym wcześniej wspomnieć. Rancho w tym wypadku odpada, gdyż znajduje się około 1 km od ośrodka, widać z okien wieś i okoliczne wzgórza. Ładny widoki gwarantuje Relawia i Unitra w Polańczyku.Możesz także sprawdzić w Zawozie, nie znam kompletnie tamtych ośrodków ale być może dawna Organika zagwarantuje Wam odpowiednie panoramy. Gdy przeczytałam Twój post to na myśl przyszedł mi ośrodek Energetyk w Myczkowcach. Położony jest nad Jeziorem Myczkowieckim. Tam szczególnie jesienią i późnym latem są wyjątkowe atrakcje wzrokowe. Z wyższych pięter i z platformy widokowej można zobaczyć morze białych oparów nad którymi rozpościerają się połacie zielonych wzgórz. Plenery malarskie bardzo często organizowane są w ośrodku Bieszczady w Myczkowcach, czy stamtąd widać Jezioro Myczkowieckie tego nie wiem. Dawno tam nie byłam, nie pamiętam czy z pokoi położonych na wyższych piętrach widać wodę.

Edit
Porzuć wszelkie nadzieje, Bieszczady nie są tanie.
lucyna
Zbanowany

Postprzez oskar » 19 kwi 2010, o 11:25

Zainteresował mnie ośrodek Bieszczady. Proszę o opinie.
oskar

Następna strona

Powrót do Noclegi