NOCLEGI

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

NOCLEGI

Postprzez czemunie » 27 wrz 2011, o 13:38

Czy ktoś może wie gdzie można dokonać rezerwacji [ nocleg plus pełne wyżywienie] dla grupy 25 osób w term 14- 16 10 w okolicach Wetliny.
czemunie
Stonka bieszczadzka

Re: NOCLEGI

Postprzez karabin_bojowy » 27 wrz 2011, o 14:20

Nie umiem powiedzieć o wolnych terminach, lecz z taką grupą to można kierować się na ....

- Piotrową Polanę w Wetlinie - bardzo dobra kuchnia, jednakże noclegi w domkach, o rożnym standardzie i wielkości, czasem z łazienką
- dom wycieczkowy PTTK w Wetlinie -dla grup można domówić wyżywienie
- ośrodek w Smereku
- pod Połoniną w Wetlinie - jedzenie na miejscu, tyz smacznie :)
tak dumam co jeszcze... zależy jakich noclegów poszukujecie...

jest jeszcze
- hotel górski PTTK Wetlina
- wiem, że duży dom ma również pani Puchalska w Wetlinie...

Wydaje mi się ,że nikt na forum nie prowadzi bieżącego stanu wolnych miejsc, lecz oczywiście mogę się mylić. Musisz podzwonić i popytać po prostu, a życzę powodzenia.
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez nemo7 » 20 gru 2011, o 22:04

Info z dzisiaj - Bacówka pod Rawką obłożona do stycznia :!: tylko strych z materacami i tu mam pytanie - starszy wiekiem -zapewne niemiłosiernir zmęczony- noc tam przeżyje czy ma szukać gdzie indziej noclegu :?: bo jak tylko zaświeci słońce to choćby na dwa dni ale jadę 8-)
"Niebo zamiast dachu. Wiatr zamiast ścian. Dla niektórych to dom"
nemo7
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez nemo7 » 5 mar 2012, o 17:55

Mam prośbę, czy ktoś ma jakieś namiary na Polańczyk lub Solinę, w pobliży "jeziorka" :?: proszę na pw. ;)
nemo7
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 21 mar 2012, o 10:41

W pobliżu Jeziora Solińskiego ale w Bukowcu są fajne domki (Ola je zna) mają wszystkie terminy wolne. To domki naszej Forumowej aktywnej Koleżanki, boi się wrzucić link. Są to nowe domki letniskowe Nad rzeką.
http://www.bukowiecnadrzeka.bieszczady24.pl/
lucyna
Zbanowany

Postprzez lucyna » 21 mar 2012, o 11:56

Drodzy Admini i Koledzy wybaczcie, niechcący otworzyłam puszkę Pandory. Byłam hop do przodu, a tu okazuje się, że w długi weekend majowy są puchy, niektóre miejsca nie mają ani jednego klienta. Wolne są domki w dawnym Energetyku w Myczkowcach, teraz jest to Solina Spa, goście z domków mogą korzystać z infrastruktury tzn. bajerów ośrodka.
Wolne są domki i pokoje w Noclegi nas Soliną
www.solina-noclegi.xt.pl
lucyna
Zbanowany

Postprzez nemo7 » 21 mar 2012, o 12:35

Już znalazłem ale dzięki za podpowiedź
nemo7
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez oko1wita » 31 mar 2012, o 12:04

W Wetlinie polecam pole namiotowe i domki i takiego przesympatycznego Pana, niestety nie mam pojęcia jak się nazywa. Ośrodek położony jest przy sklepie takim malutkim. Sympatyczny Pan na brodę jak Rumcajs i wita się z wszystkimi okrzykiem: "Ahoj Przygodo"! Spędziłem tam tydzień na praktykach terenowym na 1 roku studiów, było rewelacyjnie. Przypomni może ktoś, kto kojarzy ten ośrodek?
oko1wita
Stonka bieszczadzka

Postprzez KASIA B » 2 kwi 2012, o 13:46

Mówisz oczywiście o Niedźwiedziu, i "Piotrowej Polanie" :)
KASIA B
Stonka bieszczadzka

Postprzez oko1wita » 12 kwi 2012, o 16:45

Kasia dziękuję Ci bardzo za przypomnienie. Miałem to na końcu języka, ale choćby mnie ćwiartowali to bym sobie nie przypomniał.
oko1wita
Stonka bieszczadzka

Następna strona

Powrót do Noclegi