NOWA MAPA GORGANY, ŚWIDOWIEC, POŁONINA KRASNA

Recenzje, nowości, polecane tytuły

NOWA MAPA GORGANY, ŚWIDOWIEC, POŁONINA KRASNA

Postprzez barszczu » 19 gru 2009, o 10:42

Już jest

http://www.allegro.pl/item859266311_...swidowiec.html

>>Mapa wydana przez wydawnictwo Konting z Pragi (Republika Czeska) oraz Wydawnictwo RUTHENUS z Krosna (Polska) w skali 1:50.000 obejmująca środkową część Gorganów – na jednej stronie, oraz Połoninę Krasną i zachodnią część Świdowca – na drugiej stronie mapy. (
Mapa w formacie 680 x 980 mm wydana w języku czeskim, polskim i ukraińskim. Na mapie znajdują się centra turystyczne oraz punkty wyjść w góry takie jak Ust'Czorna, Krasna, Dragobrat, Bystrzyca (Rafajłowa), Huta, Osmołoda, Sinewir, Torun i Kołoczawa. Mapa obejmuje na obu swych stronach obszar 50 x 50 km!
Jest przygotowana we współpracy z ukraińskimi służbami ratownictwa górskiego (HPRZ) Zakarpackiej Obłasti, z fundacją „Karpackie Ścieżki“, z portalem internetowym karpaty.net, przez które są znakowane szlaki górskie w Karpatach Wschodnich, oraz fundacją „Člověk v tísni, o.p.s.“
Mapa odzwierciedla w miaę aktualne stany dróg, znakowanych szlaków turystycznych, wyrębów leśnych, pokazuje możliwości noclegów i zawiera szereg innych informacji, w tym dane teleadresowe ukraińskich służb ratownictwa górskiego.
Jedynym i wyłącznym dystrybutorem mapy w Polsce jest Wydawnictwo RUTHENUS z Krosna.<<
barszczu
Stonka bieszczadzka
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 mar 2009, o 09:06

Powrót do Mapy, przewodniki i inne wydawnictwa z regionu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zarejestrowanych użytkowników i 0 gości


Loading

O F I C J A L N E    F O R U M    D Y S K U S Y J N E    S E R W I S Ó W:
               

Forum bieszczadzkieforum.pl używa plików typu cookies do poprawnego działania strony, w celach statystycznych, reklamowych, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz by umożliwić logowanie zarejestrowanym użytkownikom. Korzystanie z forum bieszczadzkieforum.pl, bez zmian ustawień w używanej przez Państwa przeglądarce internetowej oznacza zgodę na wykorzystywanie technologii cookies i zapisywanie ich w pamięci Państwa urządzenia zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

cron