Nowy 2013 (plany wyjazdów i podróży)

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Nowy 2013 (plany wyjazdów i podróży)

Postprzez grimmers » 4 sty 2013, o 13:38

Wracając do planów :)
Długo wyczekiwana Albania w lipcu! Nie mogę się doczekać!
grimmers
Stonka bieszczadzka

Postprzez ramzes » 5 sty 2013, o 19:22

grimmers napisał(a):Wracając do planów :)
Długo wyczekiwana Albania w lipcu! Nie mogę się doczekać!

coś więcej już wiesz? konkretny termin, czas wyprawy, trasy...
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 7 sty 2013, o 10:40

Ja planuję na wrzesień greckie góry z wyjściem na Olimp. Czy wyjdzie jeszcze się okaże.
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez nemet » 14 lut 2013, o 11:27

witam,
podesłano mi link do tego forum że mogę tu wkleić propozycję swojego wyjazdu w maju w kierunku Albanii i ze szukam nań pasażerów...

termin: 10 – 26 maja
trasport: samochody wyprawowe 4x4

tu zapowiedź imprezy:

Bunkry i rakija... a także bajeczne, górskie krajobrazy, piękne dzikie plaże, starożytne zabytki kulturowe, trochę mniej stare "zabytki" wojskowe, specyficznie "czyste" miasta oraz masa innych skrajnych doznań ;)

Kraj spodobał się na tyle że pozostawia niedosyt po każdym razie, dlatego zawsze wracamy z nową chęcią aby poznać go jeszcze lepiej i jeszcze bardziej zagłębić się w jego dzikie, górskie ostępy.

WYJAZD EXPLORACYNJNY - czyli jedziemy także w zupełnie nowe, nieprzejechane dotąd miejsca aby wytyczyć nowe szlaki!
W planie także zwiedzanie postmilitarnych i post industrialnych reliktów.

Trasa też będzie niebanalna - startujemy z polski a następnie planujemy przejechać do Albanii przez: Czechy, Austrię, Chorwację, Czarnogórę. Powrót natomiast miałby objąć: Macedonię, Serbie, Rumunie, Węgry...

więcej info pod nr tel. 513 063 109
lub na @ greg@arnev.net

strona na fb: http://www.facebook.com/events/401557879928253/
nemet
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 14 lut 2013, o 13:40

Ja się wybierałem w maju do Albani, ale przełożyłem wyjazd. Pojadę chyba w II połowie lipca. Zmieniłem termin, bo w maju może być problem z wyjazdem w wyższe partie gór, tym bardziej, że w tym roku zima dla Bałkanów nie była zbyt łaskawa. Mam nadzieję, że po powrocie podzielicie się wrażeniami i podrzucicie jakieś fajne miejsca do zobaczenia :)
IraS
Administrator

Postprzez nemet » 14 lut 2013, o 14:08

IraS napisał(a):Ja się wybierałem w maju do Albani, ale przełożyłem wyjazd. Pojadę chyba w II połowie lipca. Zmieniłem termin, bo w maju może być problem z wyjazdem w wyższe partie gór, tym bardziej, że w tym roku zima dla Bałkanów nie była zbyt łaskawa. Mam nadzieję, że po powrocie podzielicie się wrażeniami i podrzucicie jakieś fajne miejsca do zobaczenia :)

no juz nas strzaszyli tymi sniegami ale to jedyny termin w tej polowie roku, kolejny jest planowany na koniec pazdziernika, bo wczesniej inne kierunki a i na miejscu za cieplo bedzie ;)
nemet
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 24 mar 2013, o 09:55

Kierunek północny wschód

W czerwcu, zaraz po zakończeniu roku szkolnego planuje zabrać córę (9 lat) w taką traskę: http://goo.gl/maps/srvBD Wyjazd tradycyjnie biwakowy (namioty i biwaki gdzieś na dziko). To typowa objazdówka, ale nie wykluczone 2 dniowe postoje nad jakimś urokliwym jeziorkiem. Trasa na mapce to tylko zarys i raczej będziemy unikać głównych dróg, poszukamy zagubione i klimatyczne wioski na ścianie wschodniej. Zaliczymy zabytki, które będą w pobliżu, pobyczymy się nad wodą. Na tą wycieczkę chcę poświęcić 7-10 dni. Mogę zabrać ze sobą 2 osoby, które partycypowały by w kosztach paliwa, lub jakąś załogę innym autem. Pisze się ktoś ?
IraS
Administrator

Postprzez Stały Bywalec » 24 mar 2013, o 14:11

IraS napisał(a):Kierunek północny wschód

W czerwcu, zaraz po zakończeniu roku szkolnego planuje zabrać córę (9 lat) w taką traskę: http://goo.gl/maps/srvBD (...) poszukamy zagubione i klimatyczne wioski na ścianie wschodniej. Zaliczymy zabytki, które będą w pobliżu, (...)

Zahaczcie koniecznie o Supraśl
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez marco6669 » 3 kwi 2013, o 16:37

29 Wrzesień 2013 samolotem do Stambułu . zawsze chciałem zwiedzić Turcję . Lecę z rodzinką samolotem . Wybralismy linie
http://www., czytałem że maja niskie ceny . Samolotem zawsze wygodniej i szybciej :)
marco6669

Postprzez ramzes » 3 kwi 2013, o 16:49

marco6669 napisał(a):29 Wrzesień 2013 samolotem do Stambułu ......... Wybralismy linie
http://www., czytałem że maja niskie ceny

musisz bardziej się postarać... bo w tej formie raczej się nie uda...
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtop