Nowy 2013 (plany wyjazdów i podróży)

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Nowy 2012 (plany wyjazdów i podróży)

Postprzez andrzej627 » 3 lis 2012, o 19:26

Powoli chyba trzeba już myśleć o planach na rok 2013. Zgromadziłem już mapy i przewodniki krajów byłej Jugosławii (w szczególności Czarnogóry), Albanii oraz Gruzji.
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez IraS » 3 lis 2012, o 20:19

Te najbliższe to w kwietniu Rumunia. W maju Albania z Czarnogórą i Macedonią wyjazd zaraz po 20 maja. Potem pewnie gdzieś z córą nad jakieś ciepłe morze, może góry Bułgarii a potem Grecja. Może jeszcze w sierpniu Rumunia i na pewno wrzesień w Rumunii.
IraS
Administrator

Postprzez lidkru » 4 lis 2012, o 12:27

Iras, zrób porządek i załóż wątek 2013 :D
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 4 lis 2012, o 13:21

...a może by tak, dla przyzwoitości (wszak to forum bieszczadzkie)...jakieś, choćby malutkie, choćby nieśmiałe plany na Bieszczady 2013? :mrgreen:
Pozdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez krzyś » 4 lis 2012, o 17:27

creamcheese napisał(a):...a może by tak, dla przyzwoitości (wszak to forum bieszczadzkie)...jakieś, choćby malutkie, choćby nieśmiałe plany na Bieszczady 2013?

No właśnie, jeśli to jeszcze bieszczadzkie... :roll:
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez IraS » 5 lis 2012, o 21:54

creamcheese napisał(a):...a może by tak, dla przyzwoitości (wszak to forum bieszczadzkie)...jakieś, choćby malutkie, choćby nieśmiałe plany na Bieszczady 2013? :mrgreen:
Pozdrawiam

krzyś napisał(a):No właśnie, jeśli to jeszcze bieszczadzkie... :roll:

Zwróćcie uwagę, że to jest dział "Offtop" i można tu pisać o wszystkim byle nie o Bieszczadach. Krzyś dlatego twój nowy temat jak i dyskusje o planach podboju w 2013 roku Bieszczadów przeniosłem do działu bieszczadzkiego, tam lepiej pasuje. Creamcheese zauważ, że forum podzielone jest na działy i najwięcej miejsca jest na Bieszczady. Myślę, że jak kogoś interesują Bieszczady to interesują go też inne góry i regiony. Andrzej nie napisał swojego postu w dziale bieszczadzkim tylko w dziale offtop, więc nie wiem skąd twoje obruszenie. Odnoszę wrażenie, że niektórym bardzo przeszkadzają tematy na forum nie związane z Bieszczadami, może to jest temat do dyskusji w jakimś osobnym wątku, czy forum ma być tylko i wyłącznie poświęcone Bieszczadom czy tak jak jest teraz.
IraS
Administrator

Nowy 2013 (plany wyjazdów i podróży)

Postprzez IraS » 5 lis 2012, o 22:00

Przenoszę tutaj posty z planami wyjazdów i podróży na 2013 nie koniecznie związanymi z Bieszczadami, na prośbę Lidkru ;)
IraS
Administrator

Re: Nowy 2013 (plany wyjazdów i podróży)

Postprzez creamcheese » 5 lis 2012, o 22:12

panie Adminie :D
To że off nie znaczy że nie o Bieszczadach :D
a w częsci bieszczadzkiej nie znalazłem tematu planów na 2013...moze gapcio jestem :mrgreen:
Pozdrawiam Krzysia...a Admina tak z rezerwą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Re: Nowy 2013 (plany wyjazdów i podróży)

Postprzez krzyś » 5 lis 2012, o 22:15

Sorry creamcheese! Iras tu (u)rządzi !!! :roll:
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Następna strona

Powrót do Offtop