Okolice Cisnej

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Okolice Cisnej

Postprzez Woziwoda » 19 cze 2009, o 15:59

Wiem że dość późno zabieram się za poszukiwania ale tak mi się przydarzyło. Koniecznie chciałbym znaleźć miejsce na urlop od 5-go do 10-go sierpnia w okolicach Cisnej (1 osoba). Obdzwoniłem już kilka miejsc znalezionych w sieci ale nie jest łatwo.
Gdyby ktoś z forumowiczów mógł coś pozytywnego zasugerować, byłbym wdzięczny.
Woziwoda

Re: Okolice Cisnej

Postprzez Misieg » 20 cze 2009, o 11:56

Woziwoda napisał(a):Wiem że dość późno zabieram się za poszukiwania ale tak mi się przydarzyło. Koniecznie chciałbym znaleźć miejsce na urlop od 5-go do 10-go sierpnia w okolicach Cisnej (1 osoba). Obdzwoniłem już kilka miejsc znalezionych w sieci ale nie jest łatwo.
Gdyby ktoś z forumowiczów mógł coś pozytywnego zasugerować, byłbym wdzięczny.

A co konkretnie Cię interesuję?
schroniska,pensjonaty, hotele, domki,agroturystyka..itd
Sprecyzuj czego oczekujesz, to postaramy Ci się pomóc :)
http://picasaweb.google.com/michal.organ" - cyfrowa galeria bieszczadzka
http://pogorze.phorum.pl/index.php" - pogórzańskie klimaty, wszystko co w pogórzach piszczy
nr gg: 5476043
Misieg
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Woziwoda » 20 cze 2009, o 12:09

Prawdę mówiąc już chyba sobie pomogłem. Wczoraj byłem trochę rozgorączkowany bo termin jaki sobie wyznaczyłem był raczej nie do korekty (z przyczyn po mojej stronie) i wykonałem kilkanaście telefonów bez efektu, później znalazłem Wasze forum i próbowałem pomóc sobie dodatkowo.
Jednak parę kolejnych telefonów przyniosło efekt, zarezerwowałem w "Smereku" w Wetlinie. Mam zamiar tam mieszkać i każdego dnia odwiedzić każdą z pięciu gmin powiatu leskiego.
Tak więc jedynie gdyby ktoś chcaił mnie ostrzec przed czymś w związku z moim wyborem (zaliczkę muszę wpłacić do 26 czerwca) - proszę o wiadomość.

Przy okazji, jadąc w tygodniu (środa), jaki mniej więcej czas przejazdu powinienem założyć na trasie czterystu kilku kilometrów (Rybnik - Wetlina)?
Woziwoda

Postprzez Piotr_S » 20 cze 2009, o 12:48

Woziwoda napisał(a):Przy okazji, jadąc w tygodniu (środa), jaki mniej więcej czas przejazdu powinienem założyć na trasie czterystu kilku kilometrów (Rybnik - Wetlina)?

Z Opola np. jadę 5-7h (430-450km) - czyli w zależności od tego jak jeździsz i ilości postojów.
W tygodniu najgorzej jest od Krakowa do Pilzna, duży ruch i niekończące się remonty, dobrze jest robić ten odcinek wcześnie rano wtedy problem z głowy. Poza tym nastawiali trochę fotoradarów i wysepek bo droga była za szeroka...
Podobnie Pilzno - Jasło. Ciągniki, kombajny, ciężarowe, ciężko się tam wyprzedza bo trasa kręta. Nie wiem którędy planujesz jechać, ale jak się nie śpieszysz to znacznie ciekawej jest skręcić z A4 np. w Wojniczu i pojechać przez Pogórze Ciężkowickie (Zakliczyn - Gromnik - Biecz - Lipinki - Nowy Żmigród). Bardzo fajna widokowa trasa. Potem Nw. Żmigród - Dukla - Tylawa - Komańcza - Cisna - Wetlina. Odcinek Tylawa - Komańcza również bardzo ciekawy, zobaczysz tam wiele rzeczy, których w Bieszczadach już nie dostrzeżesz.

Na kilometry wychodzi prawie to samo jak przez Sanok, czasowo IMHO szybciej. Droga Jasło - Krosno - Sanok jest mało ciekawa, ruchliwa, itd.
Z Rybnika można jeszcze przez Rabkę i Nowy Sącz, Gorlice do Nw. Żmigrodu a reszta j/w - zależy, którędy w sumie planujesz jechać, ale te 6-7h licz spokojnie, zwłaszcza jeśli nie znasz trasy, może być nawet 8.
Piotr_S
Administrator

Postprzez Woziwoda » 20 cze 2009, o 13:29

Piotr_S napisał(a): ...bardzo ciekawy, zobaczysz tam wiele rzeczy, których w Bieszczadach już nie dostrzeżesz.

...zależy, którędy w sumie planujesz jechać, ale te 6-7h licz spokojnie, zwłaszcza jeśli nie znasz trasy, może być nawet 8.

O widzisz! To jest informacja. Przemyślę powyższe, posiedzę nad mapą i niewykluczone, że wystartuję bladym świtem aby sobie to i owo pooglądać, pofotografować.
Woziwoda

Powrót do Noclegi