Opinie i uwagi dotyczące noclegów

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Opinie i uwagi dotyczące noclegów

Postprzez Zygmunt Skibicki » 27 paź 2011, o 11:00

jbieszczady napisał(a):Zarówno na innych stronkach, jak i na tym forum- czyli w miejscach, gdzie wstawiłam jedną i tą samą negatywną opinię dla tego noclegu, nagle pojawiły się odpowiedzi, że to miejsce jest wspaniałe i przepiękne, a właściciel przemiły, napisane w podobnym tonie. Nagle wszyscy jeżdżą do tego domku i w dodatku dzielą się opiniami, wcześniej nikt nie pisał. Któż to może być??? Odpowiedź jest chyba prosta :)

Otóż, wcale nie jest prosta ta odpowiedź, a prawda to już zupełnie niewiadoma... dla czytelnika oczywiście.
Coś opowiem, jak to ja...
Sprawa dotyczy miejsca, gdzie nocowaliśmy przez tydzień i "działo się" opowiadanie Nic nadzwyczajnego
Na miejscu wszyscy zgodnie twierdzili, że im się bardzo podobają warunki pobytowe oraz same Bieszczady.
Po powrocie jeden z uczestników, znany mi zresztą od wielu lat, wysmarował na moim forum opinię o obiekcie i obsłudze... nie daj Boże nikomu.
Ponoć jego pokój był wręcz skandaliczny, a jak wyjeżdżał, musiał jeszcze coś dopłacić... Zresztą, wszyscy dopłacaliśmy, bo zmienialiśmy warunki noclegowe ustalone przed przyjazdem.
Stanęło wreszcie na tym, że powtórnie pojechałem tam i poprosiłem o ten feralny pokój i... ani trochę nie potwierdziły się opinie z postu niezadowolonego.
Jego postu nie usunąłem, ale napisałem szczegółowe sprostowanie i... nie jeżdżę już z tym gościem na żadne imprezy turystyczne.
Nie wiem, czy obsmarował tamten ośrodek na innych forach...
No i co o tym wszystkim sądzić?
Jednym się podoba... wszystko.
Innym mniej...
Ale są i malkontenci, którym nigdy nie dogodzisz...
"Ja płacę, ja wymagam" i... klękajcie narody...!
A że trzeba dopłacić jak się podwyższa standard usługi, to chyba normalne. W końcu gospodarze obiektów turystycznych żyją z tego właśnie!

Jaki stąd wniosek?
Ano, każdy sam musi sobie na to pytanie odpowiedzieć.
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis

Postprzez pietr » 27 paź 2011, o 11:21

No niestety, chyba nie ma dobrego wyjścia z takiej sytucji. Bo to jest wybór albo nie mieć wglądu do opinii ludzi na temat danego miejsca, ale mieć opinie, które i tak są przeważnie zmanipulowane... Ja przeważnie szukam taniego noclegu tu, nie patrze na żadnie opinie i testuje miejsce na własnej skórze :)
pietr
Stonka bieszczadzka

Postprzez Zygmunt Skibicki » 27 paź 2011, o 11:36

pietr napisał(a):...jest wybór albo nie mieć wglądu do opinii ludzi na temat danego miejsca, ale mieć opinie, które i tak są przeważnie zmanipulowane...

Opiniotwórczość internetu ma ogromną moc, ale podejrzewam, że więcej ludzi skutecznie wyprowadza na ślepe manowce niż rzetelnie informuje.
"Dopóki nie zajrzałem do internetu, nie miałem pojęcia, że na świecie jest tylu kretynów" - Stanisław Lem.
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis

Postprzez podróżnik0000 » 7 maja 2012, o 14:10

No własnie nie wiem dlaczego na tym forum nie moge wyrazić własnej opini na temat jakiegos własciciela jesli spotkała mnie jakas nieprzyjemność. Moim celem nie jest oskrżeniem bądz zniesławieniem konkretnego Pana bądz Pani tylko opisanie usług jakie oni proponuja. Jesli ktos próbowal mnie oszukać to dlaczego nie moge na forum opisac tego zwłaszcza po to żeby przestrzec innych. Jesli szukam noclegu w konkretnym miejscu to głównie korzystam z forum czytajac opinie i komentarze innych osósb.Po to przecież to jest.
podróżnik0000
Stonka bieszczadzka

Postprzez Piotr_S » 7 maja 2012, o 15:49

podróżnik0000 napisał(a):No własnie nie wiem dlaczego na tym forum nie moge wyrazić własnej opini na temat jakiegos własciciela jesli spotkała mnie jakas nieprzyjemność. Moim celem nie jest oskrżeniem bądz zniesławieniem konkretnego Pana bądz Pani tylko opisanie usług jakie oni proponuja. Jesli ktos próbowal mnie oszukać

Wszystko w tym wątku zostało wyjaśnione, taki został ustalony regulamin forum i nie podlega to dyskusji. Nazywasz kogoś oszustem - z imienia i nazwiska, ta osoba nie może przedstawić swojej wersji wydarzeń (zapewne jest zgoła odmienna) a Ty nie masz nawet odwagi pod swoimi zarzutami się podpisać. Ten temat został już wyczerpany.
Piotr_S
Administrator

Postprzez podróżnik0000 » 7 maja 2012, o 22:00

Bo jeśli facet próbował mnie oszukać , mnie i moich znajomych to dlaczego mam o tym nie napisać i nie przestrzec innych. Z góry Pan zakłada że napisałam . Dla sprawdzenia watku naprawde polecam przeprowadzenia rozmowy z kilkoma mieszkańcami Cisnej i jestem przekonana w 100% ze każdy powie Panu to co napisałam. Na tym forum nie wyraże sowjej opinie ale znajde 10 innych na którch opisze swoje niemiłe doświadczenia z tym Panem. Bo strona internetowa która poleca dane usługi w jakis sposób bierze odpowiedzialnosc za jakośc tych usług.
podróżnik0000
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Noclegi