Organizacja IX KIMB na tym forum

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Organizacja IX KIMB na tym forum

Postprzez breskuł » 1 lut 2010, o 08:24

karabin_bojowy napisał(a):Wierzę, że całość zakończy się pojednaniem forumowiczów chociażby przy Pastorowej nalewce ;)....

Dobrze gada Kobita, piwa Jej nalejcie.
Zgłaszam uczestnictwo plus, minus jedna/trzy osoby turystyka gorska.
breskuł

Postprzez lucyna » 1 lut 2010, o 10:08

Tak, to ja.
I proszę mi się tu nie dziwić :mrgreen: Chcieliście wychlać pastorową nalewkę beze mnie. :lol:
Kobieta Bieszczadzka ma rację. Powinniśmy porozumieć się ponad podziałami.
Myśmy to z Irkiem dzięki mediacji Piotra potrafili zrobić. :)
Proszę idźcie naszym śladem.
lucyna
Zbanowany

Postprzez andrzej627 » 1 lut 2010, o 13:47

lucyna napisał(a):Tak, to ja.

Cześć Lucyna, cieszę się, że Cię znowu widzę na forum.
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lucyna » 1 lut 2010, o 14:45

Hej, :)
też się cieszę.
Mam nadzieję, że w tym roku nie tylko wirtualnie zobaczymy się. :P
lucyna
Zbanowany

Postprzez vm2301 » 1 lut 2010, o 18:20

karabin_bojowy napisał(a):
Oczywiście cieszę się niezmiernie, że pojawiły się pozytywne głosy, gdyż oznacza to, iż nie tylko ja wydumałam sobie powstanie czegoś ponad podziałami. Wierzę, że całość zakończy się pojednaniem forumowiczów chociażby przy Pastorowej nalewce ;)....

Pozdraviam

kb

I ja mam taką nadzieję.

Pozdrawiam:)
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Michał » 2 lut 2010, o 15:58

Wow
lucyna napisał(a):Tak, to ja. ...

Co to? Sezon ogórkowy?
Loch cośtam Ness powraca?
:-)

No to misiek skraca sen zimowy !!!

Pozdrawiam
Michał
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lucyna » 2 lut 2010, o 16:37

Witaj drogi Michale, także za Tobą tęskniłam. Tak bardzo, że na wieść, że postanowiłeś zaszczycić KIMB i wypić tam całą pastorową nalewkę (no właśnie Pastorek dla mnie tylko wykupił wypał, ale naleweczki nie przygotował :cry: ) postanowiłam się tu zalogować. :)
lucyna
Zbanowany

Postprzez Michał » 3 lut 2010, o 11:40

Witaj, witaj
lucyna napisał(a):Witaj drogi Michale, także za Tobą tęskniłam. Tak bardzo, że na wieść, że postanowiłeś zaszczycić KIMB i wypić tam całą pastorową nalewkę (no właśnie Pastorek dla mnie tylko wykupił wypał, ale naleweczki nie przygotował :cry: ) postanowiłam się tu zalogować. :)

Z tymi zaszczytami to poczekajmy. Urlop planowany, ale władza nie w moich rękach.
Nalewek nie pijam, więc jakby co będzie więcej dla innych.

Pozdrawiam
Michał
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lucyna » 6 lut 2010, o 12:22

Wróciłam zniesmaczona z forum.info. Pojawiło się tam kilka niestosownych wypowiedzi pod adresem Stałego Bywalca, Prezydenta KIMB. Moim zdaniem niektóre wypowiedzi to zwykłe świństwo, tym bardziej, że wygłoszone przez osoby, które niewiele albo i nic nie wniosły do organizacji KIMB. Cieszę się, że wypowiedział się tam Pan Mądra Głowa czyli Marcowy.
Nie wiem po co część osób chce robić szopkę ze spotkania. Mam cichą nadzieję, że KIMB (na którym prawdę powiedziawszy nie wiem czy będę, mam już ten termin zajęty) odbędzie się i wszyscy razem (mam nadzieję, że uda mi się wpaść na główne obrady) usiądziemy wokół ognia. Ta impreza ma łączyć ludzi ponad podziałami, ma nas zbliżać.
I prawdę powiedziawszy mam w nosie kto jest na którym Forum. Jutro razem w gronie Forumowiczów idę na imprezę, którą przygotowują MarcinS i Machoney. Idę w towarzystwie wspaniałych ludzi: Joorga, Ducha vel Roba, Oolgi i innych. W przyszłym tygodniu mam nadzieję, że połazęguję z Piotrem, a w weekend (o ile moje psisko znormalnieje) pojadę z marcopolo i innymi Kolegami na szkolenie.
Reasumując część osób powinna posłuchać rad Pastora i Michała dla własnego dobra.

W związku, że jestem odcięta decyzją Admina od Forum info to tu chcę złożyć życzenia wszystkiego najlepszego Marcowemu.
Wszystkiego naj..., szczęścia, uśmiechu na buzi, niech Ci się wiedzie. :)
lucyna
Zbanowany

Postprzez lucyna » 7 lut 2010, o 07:53

Boh pomyłuj ale porobiło się. :?
Pisząc poprzedni post nie miałam na myśli Bertranda. Uściślijmy chodziło mi o wypowiedzi Pań z forum info.
Wszystkich zniesmaczonych przepraszam ale proszę zrozumieć moje stanowisko. Wolę chodzić po górach ze wspaniałymi Ludźmi niż brać udział w wątpliwych igrzyskach serwowanych przez osoby, których nawet nie znam z przestrzeni wirtualnej.
I nie mówię tu o Piskalu, którego wyjątkowo lubię.
Wiecie co może lepiej zamilknę.
lucyna
Zbanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania