Organizacja IX KIMB na tym forum

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Organizacja IX KIMB na tym forum

Postprzez lucyna » 7 maja 2010, o 11:27

Ireczku, masz wątpliwości? oczywiście, że Ciebie :lol: przed całkowitym pochłonięciem przez malkontencenie.
O, nie mój Drogi, za to co napisałeś nie wykpisz się jednym dniem pracy na cmentarzu. Podbijam stawkę na dwa.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Stały Bywalec » 7 maja 2010, o 12:12

Wróćmy do tematu, a jak on brzmi, to można przeczytać u góry.

Problem zgłoszony przez Lucy jest b. ciekawy. Jeśli Ona lub ktoś przez Nią namówiony (albo działający z własnej inicjatywy) zechciałby nam na KIMB-ie coś w tym zakresie opowiedzieć, wyświetlić zdjęcia lub film - to oczekujemy. :!: :idea:
Może to zgłosić nawet w ostatniej chwili, gdy będę przedstawiał proponowany porządek obrad.
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez lucyna » 9 maja 2010, o 14:57

Cześć Piskal, wiem , że nasze wątki są zlinkowane. Cieszę się, że odpowiedzieliście na mój apel na Forum info. Oczywiście, że będę na KIMB ie, nie mogę wpisać się na listę z przyczyn oczywistych.Jedyny problem będę miała z powrotem do domu, nie mam samochodu, a muszę w nocy u siebie.
Bardzo chciałabym abyśmy popracowali na kirkucie w Lesku w którymś z pokimbowych dni. Dziękuję Długiemu za podjęcie tematu, to On był tym tajemniczym chętnym do pracy w sierpniu. Już mamy 3-4 osoby, efekt pracy może być dobry. Sprzętu nie będzie nam wiele potrzeba, kupię szpachelki i szczotki. Jakiś sekator też znajdzie się. Jutro o ile czas mi pozwoli to zadzwonię do komisji rabicznej z prośbą o zgodę, zresztą już na ten temat rozmawiałam z panią Agnieszką. Może uda mi się skontaktować z Szymonem, On szybciutko załatwia zgodę na prace.

Kazik skąd wiesz, że usiłuję załatwić nam Prelegenta? Być może moje starania powiodą się. :)
lucyna
Zbanowany

Postprzez Wojtek1121 » 9 maja 2010, o 15:48

Ja i SB już siedzimy pod Caryńską i rozmyślamy gdzie jutro iść.Pozdrawiamy Was wszystkich.
Wojtek1121
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez IraS » 9 maja 2010, o 16:16

Ja koło środy startuje, Wojtku musimy się spotkać obgadać czerwiec :)
IraS
Administrator

Postprzez andrzej627 » 9 maja 2010, o 17:09

Wojtek1121 napisał(a):Ja i SB już siedzimy pod Caryńską

Właśnie zakończyłem z nimi video konferencję. Ja jestem w tej chwili dopiero w połowie drogi w Bieszczady - w Pradze czeskiej.
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lucyna » 9 maja 2010, o 18:00

A mi udało się wreszcie dorwać telefonicznie Szymona. Ma mieszane uczucia, trochę boi się, że możemy narobić szkód. Ja w pewnej mierze także, ale tam naprawdę jest źle. Moim zdaniem należy ograniczyć możliwości narozrabiania. Po pierwsze muszą być szczotki miedziane lub mosiężne (zapomniałam jakie :cry: ), w każdym bądź razie takie do czyszczenia świec. W Bieszczadach tego nie dostanę, czy jakaś dobra duszyczka nie kupiłaby mi ich w Castroramie? 2-3 sztuki różnej wielkości, pieniążki oczywiście zwrócę. Szczotki ryżowe kupię na miejscu.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Jaro » 12 maja 2010, o 21:25

lucyna napisał(a):Cześć Piskal, wiem , że nasze wątki są zlinkowane. Cieszę się, że odpowiedzieliście na mój apel na Forum info. Oczywiście, że będę na KIMB ie, nie mogę wpisać się na listę z przyczyn oczywistych.Jedyny problem będę miała z powrotem do domu, nie mam samochodu, a muszę w nocy u siebie.

Ja planuję powrót w nocy, jeśli nadal nie masz transportu zapraszam.
Jaro
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 12 maja 2010, o 21:36

Bardzo cieszę się, bałam się, że nie wrócę z imprezy w terminie. Dziękuję.
lucyna
Zbanowany

Postprzez lucyna » 15 maja 2010, o 23:18

Chyba jako pierwsza wróciłam z imprezy. IX KIMB przechodzi do historii. Moim zdaniem bardzo udany, licznie zgromadzili się Koleżanki i Koledzy z forum bieszczadzkiego. Atmosfera na spotkaniu panowała wspaniała, u Marcowego widziałam prawie łzę wzruszenia, SB Prezydent KIMB przywitał nas godnie, jednym słowem było super. Dawno nie czułam się tak dobrze na imprezie, byłam częścią większej całości, zintegrowana na maxa. Relacja jutro, o ile nie padnę. musi być łyżka dziegciu w beczce miodu, żarcie było złe, mięsa niedopieczone, wymiotuję jak kotka.
lucyna
Zbanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty i spotkania