Organizacja IX KIMB na tym forum

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Organizacja IX KIMB na tym forum

Postprzez Marcin » 16 maja 2010, o 08:56

Nie bajeruj Lucyna. Myśmy wcześniej wrócili ;)
Marcin
Marcin
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Pastor » 16 maja 2010, o 21:24

Ja też już w domu!

lucyna napisał(a):.......... żarcie było złe, mięsa niedopieczone, wymiotuję jak kotka.

Ja nie mam tych problemów odkąd zostałem wegetarianem czy jakoś tak (tzn. od 10-tego października ub. roku). Oczywiście nie namawiam Cię żebyś mnie naśladowała, wręcz przeciwnie.
Uważam że kobieta która kawałka mięsa do ust nie weżmie, ma ciężkie życie ........ i wogóle! Tak źle i tak niedobrze!!!
.................................. Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez IraS » 16 maja 2010, o 21:30

Lucyna po prostu jest delikatna i jak już weźmie kawałek mięsa do buzi to nie gryzie tylko połyka i dlatego te wymioty. :twisted:
IraS
Administrator

Postprzez Bob » 16 maja 2010, o 21:32

Zgadzam sie z Lucyna-żarcie było paskudne
Bob
Stonka bieszczadzka

Postprzez Bob » 16 maja 2010, o 21:44

ale chyba nie to samo mięsko co Lucyna
Bob
Stonka bieszczadzka

Postprzez lucyna » 17 maja 2010, o 08:25

Drogi Adminie, pałam wprawdzie żądzą zemsty ale niestety dziś jestem ciut osłabiona, od kilkunastu godzin jadam tylko sucharki popijane sokiem marchwiowym więc nie mam sił aby zemścić się okrutnie. Doceń to proszę, bo chciałam abyś był przez tydzień karmiony tylko i wyłącznie golonką z indyka przyrządzoną w Pod Caryńską. Mimo, że była świeża to jednak niezbyt jadalna (ten czarny, śliczny kot muszę przyznać był innego zdania), nieskruszała i niedopieczona. Podobnie karkówka, miałam problemy z pokrojeniem. Na dużych skwarach w smalcu można było połamać sobie zęby. Było jednak też coś co mi smakowało: pyszny świeży chrzan.
Postanowiłam więcej nie prostować informacji, że w Bieszczadach fatalnie karmią. Jeżeli turyści stykają się z takim żarciem i za taką cenę (30 zł plaster karkówki, kawał indyczej nogi, kiełbaska, piwo i pajda chleba ze smalcem i ogórkiem) to przestaję dziwić się, że narzekają. Takie wyjątki jak te podawane u nas w wątku gdzie można dobrze zjeść nie czynią wiosny.
lucyna
Zbanowany

Postprzez lucyna » 17 maja 2010, o 08:36

@ Bob, potwierdzam, jedliście inne mięsko, mieliście tylko problem z pokrojeniem golonki. :D Jedno muszę przyznać, walczyłam z jedzeniem w bardzo miłym towarzystwie, dziękuje za wsparcie ;)
@ No baaa Pastorku,
Dodałabym również, że kobita powinna również popijać takie posiłki jak ten gorzką żołądkową lub spirytusem z pieprzem. Nie myślałaby wtedy o zostaniu jaroszem. :mrgreen:
lucyna
Zbanowany

Postprzez lucyna » 17 maja 2010, o 20:47

Relacja jest w dziale relacje :D
www.bieszczadzkieforum.pl/post5222.html#p5222
lucyna
Zbanowany

Postprzez Stały Bywalec » 22 maja 2010, o 06:17

I tak IX KIMB powoli odchodzi do historii. Jeszcze tylko kilka relacji tekstowych (w tym pewnie i moja), fotorelacji, "filmorelacji", a potem naszą bieszczadzką uwagę zaprzątnie już tylko nadchodzący sezon letnio-jesienny.

A w przyszłym roku, Boże Ty mój, spotkamy się na jubileuszowym już X KIMB-ie. Choćby tylko z tego powodu frekwencja powinna być rekordowa. :D :D :D

PS
Miałem o tym w ogóle nie pisać, ale parę osób już tu swoje (negatywne) zdanie wyraziło, więc i ja przedstawię moją opinię nt. kulinariów IX KIMB. Wg mnie mięsko było świeże i bez zastrzeżeń jako tzw. wsad do kotła (chociaż tam akurat był ruszt, a nie kocioł :lol: ), zawinił natomiast tzw. czynnik ludzki. Mięso było pieczone w ciemności, w chłodnej na zewnątrz temperaturze, a pracownik ZPC, który się tym zajmował, nie miał odpowiedniego doświadczenia i najzwyczajniej w świecie zbyt krótko trzymał je na ogniu. I tyle.
Osobiście stwierdziłem to już podczas konsumpcji. Walnąłem wtedy 3 kieliszki czystej pod rząd, po pewnym czasie tę "kurację" powtórzyłem. Dzięki temu nie miałem potem nawet najmniejszych dolegliwości gastrycznych.
Gdyby i Lucy tak uczyniła, uniknęłaby późniejszych "cierpień". I może wtedy zatańczyłaby przy rurze, co podobno obiecała Wojtkowi1121. :)
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Poprzednia strona

Powrót do Zloty i spotkania