Organizacja WWF pomoże bieszczadzkim rolnikom chronić stada

Rośliny i zwierzęta, czyli wszystko na temat bieszczadzkiej przyrody oraz problemy i zagadnienia związane z szeroko pojętą ochroną środowiska i ekologią

Re: Organizacja WWF pomoże bieszczadzkim rolnikom chronić stada

Postprzez Michał » 19 sie 2009, o 17:11

Ja pierdziu
Wybrałem tego posta - ale ta WPP gada ze sobą.
lucyna napisał(a):WWF wydało kilka fajnych publikacji przybliżające nam problem ochrony wielkich drapieżników....

O czym Ty Szanowna WPP chrzanisz?!
Od kiedy to WWF zajmuje się ochroną środowiska?
Kumasz o co pytam?

A te foldery i książeczki to zapewne rozdaje za frico - tak jak w biednych krajach Afryki, gdzie tłumaczy, że krokodyle należy chronić pomimo tego, że taki jeden wdupcył mamusię/tatusia na obiadek. Ale ON PAN KROKODYL jest na wymarciu.
Ładne kolorowe obrazki.

P.s.
Naprawdę przeczytałaś te ichnie broszurki?
Oni chcą cokolwiek chronić? - wielkie drapieżniki w Polsce?

Ehhh

Pozdrówka
Michał
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lucyna » 19 sie 2009, o 18:02

Oczywiście, że czytam. Dostałam i to bardzo dużo. Po 300 sztuk, wkładam to do teczki imprez. Dzięki temu dotrą do zainteresowanych m.in. do szkół.
Co o sobie w owym wydawnictwie piszą zainteresowani z WWF
"WWF jest jedną z nawiększych i najbardziej doświadczonych na świecie fundacji zajmujących się ochorną środowiska"

PS.1
Pikabu zajrzyj tu www.jakiestam321.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=4966start=280
Tam przepisałam część informacji co robią w sprawie ochrony niedźwiedzia i dałam link do forum turystyki, gdzie umieściłam duże fragmenty broszury o niedźwiedziu.
lucyna

Postprzez Michał » 4 wrz 2009, o 18:29

Witam
lucyna napisał(a):Oczywiście, że czytam. Dostałam i to bardzo dużo. Po 300 sztuk, wkładam to do teczki imprez. Dzięki temu dotrą do zainteresowanych m.in. do szkół.
Co o sobie w owym wydawnictwie piszą zainteresowani z WWF
"WWF jest jedną z nawiększych i najbardziej doświadczonych na świecie fundacji zajmujących się ochorną środowiska"

PS.1
Pikabu zajrzyj tu http://www.jakiestam321.pl/phpBB2/viewtopic. ... 6start=280" target="_blank" target="_blank
Tam przepisałam część informacji co robią w sprawie ochrony niedźwiedzia i dałam link do forum turystyki, gdzie umieściłam duże fragmenty broszury o niedźwiedziu.

Ponieważ dłłługo zero innych odp - wiem, że Twoją specjalnością jest przepisywanie i zaśmiecanie. I bezrozumne powielanie stereotypów wszelakiej konweniencji. Ciekawe co "wielcy" fachowcy od "ochrony środowiska" stwierdzą?!
Niedźwiedź w Polsce jest na wymarciu !!!! Turyści i co gorsza leśniczy wyposażyli się w giwery i co się ruszy na ich trasie - duuup!!!. Pozostało jeszcze 7 (słownie siedem) niedźwiedzi, zdegenerowanych biologicznie, zamieszkujących (nie powiemy gdzie, ale opiekuje się nimi niejaka WPP przy wsparciu WWF).

Jest szansa na dyslokację na teren Europy zachodniej - tam mają zapewnioną opiekę lekarską całodobową i żarcie bez limitów.

Do dzieła
Michał
Niedzielny turysta bieszczadzki

Poprzednia strona

Powrót do Flora i fauna Bieszczadów, ochrona środowiska