pani BASIA

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

pani BASIA

Postprzez tomg » 3 maja 2010, o 16:17

witam
godzinę temu wróciłem z BIESZCZAD... niestety, byłem aż DWA (słownie dwa) dni zaliczyłem drogę z Komańczy do Bystregi i Kapliczkę Synarewo... ale nie o tym ..... byłem w Lutowiskach na "imprezie" związanej z Jerzym Janickim - było super, Longstar i te klimaty ale mam i nie wesołą wieść, ci którzy jeszcza jakiś czas temu szli lub jechali przez Dwernik i zaglądali do PIEKIEŁKA które dzisiaj jesy w remoncie od paru lat, mówię, piszę, przekazuję, że PANI BASIA co to piwio z kija...
albo szwoleżera lub hetmana podawała (a może odwrotnie) dołączyła do tych co na "niebieskich połononiach" i tam ma kłopot z Wojtkiem, z Na Brudno............ ech życie........
pozdrawiam
tomg
Stonka bieszczadzka

Re: pani BASIA

Postprzez Stały Bywalec » 5 maja 2010, o 05:18

Jasna cholera, co się stało?
Przecież to była jeszcze niestara kobieta.
:cry:
Pamiętam Ją sprzed kilku lat. Nawet była grzechu warta. Taka postawna, bardzo kobieca, dobrze zbudowana brunetka. Mająca na czym siedzieć i czym oddychać.
:(
:shock:
:x
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez tomg » 6 maja 2010, o 06:48

dowiedziałem się w niedzielę, podzczas imprezy związanej z Janickim........to był rak
tomg
Stonka bieszczadzka

Postprzez jan » 8 maja 2010, o 11:55

To bardzo smutne. To już niebędzie to samomiejsce. A nowi młodzi......... no cóż!?
jan
Stonka bieszczadzka

Postprzez Stały Bywalec » 22 maja 2010, o 06:33

Będąc niedawno w Bieszczadach na IX KIMB, uzyskałem potwierdzenie tej smutnej wiadomości - od osoby, która p. Basię z Dwernika znała i była na jej pogrzebie.

Chorowała przez ok. półtora roku. Zmarła w wieku 53 lub 54 lat (niedokładnie zapamiętałem).
:( :( :(
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy