Parking na przełęczy Wyżna !

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Parking na przełęczy Wyżna !

Postprzez batmanek » 18 maja 2012, o 08:55

smidon napisał(a):Raz skaleczyli mnie na tym parkingu na 36pln.

Nie wiem czy to było w tym roku czy za poprzednich najemców.
Jeśli teraz to pewnie stałeś sporo ponad dobę.
Ja mogę ewetnulanie nadmienić o jednej rzeczy ,którą praktykujemy. Przy wjeździe informujemy o cenach parkingu i jeśli ktoś decyduje się na postój to nie wiem o co może mieć pretensję.
batmanek
Stonka bieszczadzka

Postprzez batmanek » 7 lip 2012, o 07:13

Witam
Mam ogromna prośbę do wszystkich przewodników i pilotów wycieczek .
Zostawiając grupę na przeł.Wyżnej nie blokujcie autobusem wjazdu na parking. Utrudnia to dojazd do parkingu a czasami wręcz go uniemożliwia oraz stwarza zagrożenie na drodze.
Tłumaczę to każdemu kto blokuje mi wjazd !!!
Wjedźcie autobusem na parking i tam zostawcie grupę. GWARANTUJĘ , że za te 10-15min nie będziecie liczony wam postój.Wiem ,że wcześniejsi najemcy parkingu kasowali nawet za 5 min. Zmieniło się teraz to :twisted:
Tłumaczę to każdemu kto blokuje mi wjazd i powoli już to procentuje.
batmanek
Stonka bieszczadzka

Postprzez renka36 » 5 wrz 2012, o 14:06

Byłam w sierpniu ze znajomymi i naprawde polecam warto, choć w jesieni ponoć jeszcze piękniej!!! Napewno conajmniej raz w roku trzeba wyjść i nie myśleć o tym co na dole! A parking też w porządku!
renka36
Stonka bieszczadzka

Postprzez Dzikie Dzieci » 30 wrz 2012, o 12:53

...my się trochę wyłamiemy...;WIEMY, ŻE TEN AKURAT PARKING DROGI JEST POTWORNIE, ALE WYCHODZIMY Z ZAŁOŻENIA ŻE W JESTEŚMY W BIESZCZADACH, A TU MOŻE NAWET G... PADAĆ Z NIEBA, A MY I TAK PRZESZCZĘŚLIWI BĘDZIEMY. NIECH TAM SOBIE ZAROBI TEN I ÓW NA NASZEJ RADOŚCI... POZDRAWIAMY WSZYSTKICH SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANYCH.
Dzikie Dzieci
Stonka bieszczadzka

Postprzez Mrowca » 19 gru 2012, o 08:25

Witam wszystkich użytkowników forum.
Pytanie do Batmanka: Czy w okresie między świętami a Nowym Rokiem parking na Wyżnej będzie czynny? Czy będzie możliwość zostawienia auta na noc lub na całą dobę? Jak wygląda w tym okresie sytuacja na parkingach BdPN. Czy są czynne?
Mrowca
Stonka bieszczadzka

Postprzez Piotr_S » 19 gru 2012, o 19:40

Mrowca napisał(a):Jak wygląda w tym okresie sytuacja na parkingach BdPN. Czy są czynne?

Nie, zimą parkingi nie są czynne. Tzn. można parkować, ale nie są pobieranie opłaty (chyba, że na Wyżnej coś się zmieniło). Oczywiście zależy to od ilości śniegu. Na przełęczy Wyżnej parking (część) jest zimą odśnieżany. Np. na przełęczy Wyżniańskiej już odśnieżany nie jest - trzeba parkować na drodze, bo na parking nie wjedziesz, ale nie jest to jakiś problem bo zimą zbyt wiele aut tam nie ma.

Tak było początkiem tego roku:

Przełęcz Wyżna:
Obrazek

Przełęcz Wyżniańska
Obrazek

Przełęcz Wyżniańska
Obrazek

Przełęcz Wyżniańska
Obrazek
Piotr_S
Administrator

Postprzez Mrowca » 19 gru 2012, o 22:43

Bardzo dziękuję za informację.
Mrowca
Stonka bieszczadzka

Postprzez batmanek » 21 gru 2012, o 14:44

Witam
Parking nie będzie odśnieżany z prostego powodu - koszty :( No może przy samej "budce"...
Co z tego ,że można odśnieżyć część ....po nocy i tak nadmucha ( nawet jak nie pada) ....
Opłaty również nie będą pobierane .
batmanek
Stonka bieszczadzka

Postprzez akruk » 21 gru 2012, o 23:33

Nieźle zasypało, ciekawe jak jest teraz. Kolega miał tam zostawić samochód w sylwestra, ale jak tak nadmucha śniegu, to widzę że nie ma szans. :P
akruk
Stonka bieszczadzka

Postprzez batmanek » 22 gru 2012, o 10:15

akruk napisał(a):Nieźle zasypało, ciekawe jak jest teraz. Kolega miał tam zostawić samochód w sylwestra, ale jak tak nadmucha śniegu, to widzę że nie ma szans. :P

Podobno ma być odwilż po świętach...ale jak będzie to nigdy nie wiadomo....
batmanek
Stonka bieszczadzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi