Parking strzeżony

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Parking strzeżony

Postprzez arka3 » 22 cze 2012, o 15:42

Na początek z racji że to mój pierwszy post chciałbym się przywitać :) Hej
Po kilkunastu latach chcemy z moja lepsza połową wrócić tego roku w Biesy, Z tego co czytam sporo się zmieniło....
Chcielibyśmy powtórzyć naszą trasę z przed lat plus nowe miejsca z plecakiem na grzbiecie. Dojazd w Biesy z W-wy znacznie się jednak pogorszył, kiedyś był bezpośredni pociąg do Zagórza i po śniadanku na stacji wyjazd do Komańczy gdzie otwierała nam się przygoda. Teraz nawet do Rzeszowa trzeba z przesiadką, potem po kilka razy PKS co nas trochę odstrasza (zresztą szkoda czasu..). Wymyśliłem sobie że dojedziemy w okolice np. Komańczy lub Zagórza i tam bym zostawił samochód i ruszył dalej już z buta. Zna ktoś może taka lokalizację gdzie można by na tydzień bezpiecznie zostawić samochód ? Oczywiście chodzi mi o płatny parking :)
arka3
Stonka bieszczadzka

Re: Parking strzeżony

Postprzez jaNO » 25 cze 2012, o 09:14

Witam
Kiedyś zostawiłem auto pod schroniskiem w Komańczy na parę dni więc ten sposób mogę ci polecić.
Coś tam płaciłem ale ile to już nie pamiętam. Zagadaj przyjaźnie do właścicieli , na pewno Cię nie skrzywdzą.
A ja ze swojej strony przedłużę pytanie: a gdzie kurczę na parę dni zostawić auto w Ustrzykach Dolnych ? Macie coś sprawdzonego ?
jaNO
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lidkru » 25 cze 2012, o 10:18

w Ustrzykach Grn zostawiałam pod Hotelikiem Białym, w Wetlinie pod schroniskiem PTTK ( za 0 zł) albo pod Cieniem PRL-u (za 5 zł)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jaNO » 25 cze 2012, o 10:38

Ustrzyki Górne to by było za łatwe pytanie :)
Ja się pytam o Dolne !
Dojedziemy o świcie więc nie ma letko...
jaNO

Postprzez otrok » 25 cze 2012, o 10:44

jaNO napisał(a):Ja się pytam o Dolne !
Dojedziemy o świcie więc nie ma letko...

ja bym zostawił na parkingu
otrok
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jaNO » 25 cze 2012, o 10:58

A jest parking strzeżony w Ustrzykach Dolnych ?
jaNO

Postprzez otrok » 25 cze 2012, o 11:33

nie wiem, czy jest parking strzeżony, ja bym zostawił auto na pierwszym z brzegu; byleby miejsce było i zakazu nie było,
w okolicy UD była też jakaś stacja benzynowa, może tam?
otrok
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jaNO » 25 cze 2012, o 11:40

Staram się unikać takich rozwiązań z powodu osobistych wspomnień.
jaNO

Postprzez kusicielka » 25 cze 2012, o 23:32

arka3 napisał(a):Chcielibyśmy powtórzyć naszą trasę z przed lat plus nowe miejsca z plecakiem na grzbiecie. Dojazd w Biesy z W-wy znacznie się jednak pogorszył, kiedyś był bezpośredni pociąg do Zagórza i po śniadanku na stacji wyjazd do Komańczy gdzie otwierała nam się przygoda. Teraz nawet do Rzeszowa trzeba z przesiadką, potem po kilka razy PKS co nas trochę odstrasza (zresztą szkoda czasu..).

Jesteś słabo doinformowany. Z Wawy masz codziennie kilka autobusów nawet i do Wetliny. Sprawdź sobie np. Neobus. O samolocie do Rzeszowa nie wspomnę (tanie linie).
kusicielka
Stonka bieszczadzka

Postprzez jaNO » 26 cze 2012, o 07:59

Podbijam temat bo a nuż ktoś pomoże w temacie gdzie bezpiecznie zostawić auto w Ustrzykach Dolnych na parę dni?
jaNO

Następna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi