Pensjonat Arnika - Muczne

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: Pensjonat Arnika - Muczne

Postprzez długi » 9 lip 2015, o 06:19

Nocowałem kilka dni ( parę lat temu). Warunki komfortowe, posiłki bardzo smaczne, wręcz wykwintne. Atmosfera stworzona przez Gospodynię - bardzo miła, serdeczna. Czułem się "zaopiekowany". Gospodarza nie poznałem, nie wiem nic o jego manierach.
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lidkru » 9 lip 2015, o 06:31

Morales, to czemu tak twierdzisz?
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jolkipolki101 » 9 lip 2015, o 09:42

Faktem jest, że gospodarze Arniki nie należą do najmilszych.... Też się kiedyś o tym przekonałem. Na szczęście są w Mucznem inne, bardzo przyjazne obiekty noclegowe.
jolkipolki101
Stonka bieszczadzka

Postprzez polinka » 21 lip 2015, o 14:35

Mało przyjazny sposób na powitanie gościa. Nie wiem zatem, po co takie osoby prowadzą pensjonat, skoro nie życzą sobie gości w swoich progach.
polinka
Stonka bieszczadzka

Postprzez Hubert.Szkotak » 26 sie 2015, o 21:01

Panie Morales,

Po pierwsze,
jesli pisze Pan komentarze na zamowienie powienien Pan zadac sobie chociaz minimum trudu, aby bylo Pana chociaz odrobine trudniej zidentyfikowac. Ustalenie, iz jest Pan blisko zwiazany z naszymi bezposrednimi sasiadami ( a konkretnie ich corka) bylo dziecinnie proste. Skoro nocowal Pan w domu obok, po co chcial Pan wynajmowac pokoj w Arnice? To dzialanie zupelnie pozbawione jakiejkolwiek logiki.

Po drugie,
Nigdy nie bylem swiadkiem, aby moj tato uzyl zwrotow jakim sie Pan posluzyl w nieuzasadnionej sytuacji, a juz napewno nie sa to jego pierwsze slowa kierowane do kogokolwiek kto pojawi sie na terenie naszego pensjonatu. Wrecz przeciwnie, ogromna wiekszkosc naszych gosci ceni sobie kulture i dobre wychowanie.
Sadzac po wyrazeniach ktorych Pan uzyl, to cos czego zdecydowanie brakuje w Pana zyciu,a juz tym bardziej wychowaniu, najwidoczniej nie ma Pan z tymi cechami na codzien do czynienia.
Prosze sie nie wysilac i nie pisac kolejnych komentarzy na zamowienie. Na marginesie dodam, ze Pana zycie musi wypelaniac wielka pustka, jesli znajduje Pan czas na takie bzdury.

Hubert Szkotak
Hubert.Szkotak
Stonka bieszczadzka

Postprzez Beata Derkacz » 11 wrz 2016, o 11:50

Byłam w Arnice dwa razy. Właściciele bardzo mili i życzliwi, miejsce cudnej urody, kuchnia Pani Basi nieoceniona. Polecam wszytskim.
Beata Derkacz
Stonka bieszczadzka

Postprzez kafka » 5 paź 2016, o 17:24

Nie polecam. Również zostałam nieprofesjonalnie obsłużona.
kafka

Postprzez Morales » 23 maja 2017, o 18:44

Przepraszam Pana Janusza Szkotak za znieważenie i zniesławienie go przez zamieszczenie wpisu o niewłaściwej treści w dniach 8 i 9 lipca 2015r. na stronie internetowej bieszczadzkie forum.pl. w zakładce pensjonat Arnika-Muczne.
Morales
Stonka bieszczadzka

Postprzez bieszczadniczka » 24 maja 2017, o 10:46

Kurcze to już nie wiem czy się tam wybrać czy nie...
bieszczadniczka
Stonka bieszczadzka

Powrót do Noclegi