Pirin, Riła, Rodopy, Witosza i Stara Płanina

Re: Pirin, Riła, Rodopy, Witosza i Stara Płanina

Postprzez andrzej627 » 19 paź 2013, o 09:17

IraS napisał(a):No no fajna mapka na Garmina, na razie zassałem, zainstalowałem i rzuciłem okiem. Naniesione trasy, szlaki, schroniska a nawet schrony.

Potrzebne są też takie mapy: KARTA.bg
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez ramzes » 22 paź 2013, o 08:17

IraS napisał(a):Ramzes, jak byś gdzieś natrafił na jakieś dokładniejsze mapy papierowe wymienionych pasm górskich to by było fajnie, jak wrócisz to byśmy się rozliczyli.

Iras wysłałem Ci dwa SMS-y z zapytaniem czy mapy które znalazłem są takimi o jakie Ci chodzi?
Jeżeli nie dotarły to vide poniżej:
mapy:
- PIRIN - skala 1:50 000,
- RIŁA - skala 1:50 000,
- WITOSCHA - skala 1:25 000,
- RODOPY - skala 1:120 000.

Jeżeli tak to pilnie potwierdź bo dzisiaj wyjeżdżam z Bułgarii...
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez andrzej627 » 23 paź 2013, o 15:55

Sama droga w wersji krótszej to dla mnie 5500 km. :o

Obrazek
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez IraS » 25 paź 2013, o 10:59

Andrzej, ty kup sobie lepiej dwa Dustery, jednego na Europę zachodnią, drugiego na wschodnią i tego drugiego trzymaj u Wojtka. Wtedy samolotem do Warszawy i połowę trasy masz z głowy ;).

Odnośnie wyjazdu u mnie się trochę pokiełbasiło. Mój chrześniak, któremu do tej pory dobrze żyło się w związku zapragnął się jednak ożenić. I termin wypadł na maj, co najgorsze jeszcze nie wiem dokładnie na którego, więc w moim przypadku maj odpada. Następny jakiś sensowny termin wyjazdu to początek czerwca lub końcówka maja o ile wtedy właśnie nie wypadnie mi wesele. Jest jeszcze dużo czasu, więc mam nadzieję, że te zmiana nie wpłynie na frekwencję.
IraS
Administrator

Postprzez andrzej627 » 25 paź 2013, o 16:06

IraS napisał(a):Następny jakiś sensowny termin wyjazdu to początek czerwca lub końcówka maja

To są szczegóły, które mogą ulec zmianie. Nie trzeba tam jednak jechać w lipcu czy w sierpniu. Miałem w planach wyjazd w tym kierunku na jesieni, ale chętnie się tam wybiorę na przełomie maja i czerwca.

Mój pomysł jest, aby spotkać się w Lipovej, wjechać do Bułgarii nowym mostem w Vidin i jechać razem na południe, aż do Parku Narodowego Pirynu. Ja stamtąd pojadę dalej na południe, do Grecji, skąd wrócę do domu przez Albanię, wzdłuż Adriatyku, przez Jeziora Plitwickie. A może ktoś też będzie zainteresowany takim powrotem. Niekoniecznie wszystkie drogi muszą zawsze prowadzić przez Rumunie. :lol:

Tak czy inaczej, trzeba już teraz patrzeć w mapy i przewodniki. :D
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez ramzes » 26 paź 2013, o 14:06

IraS napisał(a):Odnośnie wyjazdu u mnie się trochę pokiełbasiło (..........) Następny jakiś sensowny termin wyjazdu to początek czerwca lub końcówka maja o ile wtedy właśnie nie wypadnie mi wesele. Jest jeszcze dużo czasu, więc mam nadzieję, że te zmiana nie wpłynie na frekwencję.

Iras Ty sobie nie rób jaj ;), wydałeś dyspozycję kupna map, mapy kupione (udało się kupić wszystkie) a Ty takie numery wycinasz z terminem :P ...
a tak na poważnie to dla mnie (na chwilę obecną) maj czy czerwiec to nie ma większego znaczenia byle termin wyjazdu był nie wcześniejszy jak ok.12 dnia miesiąca... :)
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez IraS » 28 paź 2013, o 07:09

Zeusie wielkie dzięki, teraz jak będziesz przypadkiem na poczcie, to się uśmiechnę o wysyłkę. Podaj też mi na PW kwotę i nr konta :)
IraS
Administrator

Postprzez lidkru » 28 paź 2013, o 13:16

wydałeś dyspozycję kupna map, mapy kupione (udało się kupić wszystkie) a Ty takie numery wycinasz z terminem :P

a to jak się zmienia termin wyjazdu to mapy się dezaktualizują? :mrgreen:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez ramzes » 28 paź 2013, o 13:27

lidkru napisał(a):a to jak się zmienia termin wyjazdu to mapy się dezaktualizują? :mrgreen:

to też jest możliwe... :lol: ale zmieniają się priorytety (czyt. motywacje)... :oops: ;)
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne góry